Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

89'

Arkadiusz Milik szarżował w polu karnym Chievo Werona. Czysta interwencja defensora, który sprowadził napastnika Napoli do parteru w zgodzie z przepisami piłkarskimi.

87'

Piłka w bramce Napoli, ale nie ma mowy o golu kontaktowym, ponieważ sędzia już wcześniej przerwał grę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

86'

Faul Piotra Zielińskiego. Sędzia popatrzył groźnie na reprezentanta Polski, ale nie zdecydował się wyjąć kartki z kieszonki.

83'

Trener Napoli dokonał trzech zmian, a jego podopieczni grają w tym fragmencie na utrzymanie, a po ewentualnej stracie, chcą natychmiast odzyskać piłkę.

80'

10 minut do końca regulaminowego czasu. Stefano Sorrentino rozpracował bezbłędnie akcję, którą zbudowali Lorenzo Insigne oraz Arkadiusz Milik.

78'

Sędzia asystent skasował następną szarżę Antonio Floro Floresa w zarodku, ponieważ zasygnalizował spalonego.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Castro.

Chievo Werona
73'

Antonio Floro Flores wybiegał sam na sam z Pepe Reiną i zapachniało golem kontaktowym. W momencie omijania bramkarza napastnik Chievo Werona został zaatakowany ciałem przez Kalidou Koulibaly'ego zgodnie z przepisami.

70'

Kibice chcieliby zobaczyć coś interesującego w wykonaniu Napoli po przerwie. Arkadiusz Milik miał pierwszą okazję do oddania strzału, ale został przyblokowany przed dwóch rywali.

68'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Allan.

66'

Obecnie na boisku są dwaj Polacy: Piotr Zieliński oraz Arkadiusz Milik. Czekamy na jakąś biało-czerwoną akcję w ten sobotni wieczór.

60'

Chievo Werona zmienia zawodników, ale zmienia również obraz meczu. Trudno powiedzieć, że dominuje, ale w kwadransie po przerwie było równorzędnym partnerem dla Napoli.

58'

Piotr Zieliński tym razem nie podawał, a postanowił uderzyć zza pola karnego. Nie była to dobra próba reprezentanta Polski, ponieważ futbolówka wyleciała hen wysoko poza światło bramki.

56'

Perparim Hetemaj zamknął akcję Chievo Werona i dośrodkował miękko. Problem w tym, że Pepe Reina zrobił porządek we własnym polu bramkowym i popisał się chwytem.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Dario Dainelli.

53'

Również piłkarze Chievo Werona ruszyli wysokim pressingiem na przeciwnika. Przed momentem Perparim Hetemaj zgrał dośrodkowanie Lucasa Castro na drugi słupek, ale tam nie było partnera.

51'

Wysoki pressing Napoli utrudnia rozegranie piłki Chievo Verona. Można spodziewać się niebawem następnego ataku faworyta.

49'

Dwie spokojne interwencje Pepe Reiny na przedpolu. Bramkarz Napoli musiał tylko poczekać aż piłka trafi najpierw do jego koszyczka, a następnie pod nogi.

48'

Napoli przyjmuje przeciwnika na własnej połowie i sprawdza, na co go stać w ataku pozycyjnym. Na razie na niewiele.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

Czy SSC Napoli zdobędzie gola również po przerwie?
20:32

Bramka Marka Hamsika była jubileuszowa. Okazały dorobek pomocnika Napoli.

1
45'

Doliczona minuta i w tym czasie Manolo Gabbiadini strzelił z rzutu wolnego nieznacznie nad bramką Stefano Sorrentino.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Bostjan Cesar.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albiol.

39'

Gol! Strzelił Marek Hamsik. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Marek Hamsik huknął potężnie na 2:0 po podaniu w tempo od Insigne! Pomocnik Napoli nie zastanawiał się długo, a przymierzył z kilkunastu metrów do siatki Stefano Sorrentino

36'

Piłkarze z Werony pokazują, że będą jeszcze groźni i potrafią zmontować sensowną akcję na połowie faworyta. To z korzyścią dla widowiska.

34'

Krótka przerwa w grze, ponieważ Kalidou Koulibaly oraz Lucas Castro odczuli boleśnie zderzenie głowami.

32'

Pepe Reina musiał być skoncentrowany, ponieważ Chievo Werona przeprowadziło pierwszy niebezpieczny atak. Lucas Castro zbiegł na krótki słupek i uderzył bez przyjęcia nieopodal spojenia słupka z poprzeczką!

30'

Faouzi Ghoulam poszedł na obieg Lorenzo Insigne i jego płaskie dośrodkowanie zostało zablokowane. Napoli miało jeszcze korner, po którym nie było niebezpiecznie.

27'

Przyjezdni nie mogą się już wyłącznie bronić na Stadio San Paolo w Neapolu. Muszą spróbować zdobyć gola, a to może otworzyć wolne przestrzenie na ich połowie.

24'

Gol! Strzelił Manolo Gabbiadini. Asystował mu Jose Callejon.

Wstrzelił się Manolo Gabbiadini, który miał dużo miejsca na 16. metrze przed bramką Chievo Verona i huknął płasko w sam narożnik. Drużyna Piotra Zielińskiego na prowadzeniu!

21'

Pracuje na połowie przeciwnika Piotr Zieliński, po którego wycofaniu Marek Hamsik nie ułożył dobrze ciała i huknął zdecydowanie za wysoko!

1
19'

Manolo Gabbiadini po raz drugi, a piłkę w pole karne dostarczył napastnikowi Napoli Piotr Zieliński. Ciekawa akcja Polaka i zmiennik Arkadiusza Milika zmarnował następną sytuację podbramkową.

1
17'

Manolo Gabbiadini główkował z bliska po wrzutce zagranej z zegarmistrzowską precyzją. Kapitalną interwencją popisał się Stefano Sorrentino, który efektownie sparował piłkę nad poprzeczkę!

1
16'

Przyjezdni nie przechytrzyli przeciwnika dośrodkowaniem z rzutu wolnego, a kontratak Napoli zakończył się niedokładnym dośrodkowaniem Jose Callejona.

1
14'

Żółtą kartkę otrzymał Kalidou Koulibaly.

12'

Po raz pierwszy zrobiło się gorąco pod bramką Chievo Werona. Przytomne podanie po skosie od Piotra Zielińskiego do Marka Hamsika, a ten strzelił płasko w rękawice Stefano Sorrentino!

1
11'

Żółtą kartkę otrzymał Massimo Gobbi.

1
9'

Chievo Werona ma problem, by w ogóle znaleźć się przez kilkanaście sekund w posiadaniu piłki. Na razie goście koncentrują się na przyjmowaniu ataków Napoli.

1
6'

Lorenzo Insigne rozpędzał się na lewej stronie boiska. Na czas przesunęli się piłkarze w żółtych strojach i zatrzymali skrzydłowego Napoli.

1
5'

Sędzia Marco Di Bello przerwał dwa razy grę. Najpierw faulował Valter Birsa, a po chwili przepisy piłkarskie naruszył Roberto Inglese.

1
3'

Pierwsze ataki próbowali zbudować Piotr Zieliński i spółka. Gospodarze są mocni na swoim terenie i chcą zdominować przeciwnika.