Jeszcze dwie minuty gry w Empoli.

86'

Znów błysnął Skorupski, broniąc groźny strzał Pjacy.

85'

Opadło tempo gry w końcówce. Juventus ma już pewne zwycięstwo i nie kwapi się z atakami.

80'

Higuain szuka hat-tricka. Teraz miał okazję po akcji Pjacy.

79'

Juventus na przerwę reprezentacyjną uda się w roli lidera Serie A. Po tym meczu będzie wyprzedzać SSC Napoli o 4 punkty.

74'

Skorupski w dobrym stylu obronił strzał Leminy z ostrego kąta.

73'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Marko Pjaca.

72'
ZMIANA

Empoli. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Assane Diousse.

72'

Kolejna okazja dla Juve! Cuadrado ruszył na bramkę i strzelił centymetry obok słupka.

70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Już 3:0! Higuain wbiegł w pole karne, minął Skorupskiego i pozostało mu dopełnić formalności.

70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Jose Mauri.

Empoli FC
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Drugi gol dla Juventusu! Higuain miał sporo przestrzeni na 18. metrze i zdecydował się na uderzenie. Piłka wpadła do siatki przy słupku obok bezradnego Skorupskiego.

67'
ZMIANA

Empoli. Schodzi: Andres Tello. Wchodzi: Lewan Mczedlidze.

65'
GOOOOOOL!!!

Juventus na prowadzeniu! Po zagraniu w pole karne Paulo Dybala dobrze przyjął piłkę i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Skorupskiego. Tym razem Polak był bezradny.

Juventus FC
64'

Łukasz Skorupski znów bohaterem Empoli! Higuain miał przed sobą tylko Polaka, ale nie zdołał go zaskoczyć.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Pasqual.

62'

Buffon pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

61'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Sami Khedira. Wchodzi: Mario Lemina.

60'

Zmiana w Empoli: Marilungo zastąpił Maccarone.

58'

Piłka w bramce Empoli, jednak asystujący Juan Cuadrado znajdował się na wyraźnym ofsajdzie.

57'

Groźna akcja Pucciarellego, ale Empoli ostatecznie wywalczyło tylko rzut rożny.

56'

Pjanić uderzył celnie, ale po rykoszecie piłka przeszła obok słupka bramki Skorupskiego.

54'

Faul na Pjaniciu tuż przed linią pola karnego.

52'

Maccarone był bliski oddania strzału głową po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Hernanes.

Juventus FC
50'

Cosić zablokował strzał Higuaina, który przedzierał się w polu karnym Empoli.

46'

Początek II połowy.

45'

Kąśliwe dośrodkowanie Zambellego, którego zdołał przejąć Gianluigi Buffon.

43'

Teraz Skorupskiego uratował jeden z obrońców po technicznym strzale Higuaina z ostrego kąta. Wybił piłkę z linii bramkowej, a poprawka Cuadrado okazała się niecelna.

41'

Lepszy okres gry Empoli i Buffon znów musiał interweniować. Celnie na jego bramkę uderzył z 20 metrów Rade Krunić.

39'

Chiellini nie bez problemów powstrzymał szarżującego Zambellego.

39'

Cuadrado znów przetestował Skorupskiego. Tym razem nasz rodak miał niezbyt trudne zadanie.

38'

W odpowiedzi zaatakowało Empoli - dobrze zachował się Pucciarelli, mijając obrońcę, ale jego próbę pewnie złapał Gianluigi Buffon.

35'

Brawa dla Skorupskiego, który wygrał pojedynek z Cuadrado! Kolumbijczyk miał wyborną okazję, by Polak nie zdążył wyjść z linii bramkowej, ale mimo to nie skierował piłki do siatki.

34'

Jedna z nielicznych akcji Empoli. Massimo Maccarone niecelnie dośrodkowywał w pole karne.

32'

Po akcji Higuaina Paulo Dybala nieczysto trafił w piłkę przy oddawaniu strzału z 18 metrów.

30'

Dośrodkowanie Sandro padło łupem czujnego Skorupskiego.

28'

Higuain zdecydował się na strzał z kilkunastu metrów i trafił w... Dybalę.

25'

Empoli na chwilę odsunęło grę od własnego pola karnego, ale na dłużej nie potrafi zaatakować mistrza Włoch.

21'

Skorupski znów nie zawiódł i obronił strzał Dybali z 20 metrów. Piłka leciała pod poprzeczkę, ale Polak był dobrze ustawiony.

19'

Zaskakujący strzał Cuadrado z ostrego kąta. Piłka zmierzała do bramki, ale Łukasz Skorupski zdążył z interwencją.

18'

Utrzymuje się wyraźna przewaga Juventusu. Goście szukają luki w obronie Empoli.

14'

Juventus nie ma problemu ze zbliżeniem się do pola karnego Empoli.

11'

Strzał Dybali z rzutu wolnego nie sprawił problemów Skorupskiemu.

9'

Co za szansa! Po podaniu  Pjanicia w pole karne Sami Khedira stanął sam na sam z bramkarzem i powinien umieścić piłkę w siatce, ale huknął z całej siły w poprzeczkę! Niemiec myślał chyba, że jest na ofsajdzie.

8'

Juventus osiągnął już przewagę, ale nie stworzył sobie jeszcze okazji pod bramką Skorupskiego.

6'

Dośrodkowanie Pjanicia nie dotarło do stojącego w polu karnym Cuadrado.

4'

Pierwsza ofensywna akcja Juventusu przerwana gwizdkiem arbitra. Faulował Juan Cuadrado.