1:3
Zakończony
AS Roma
90+3'

Gospodarze są już pogodzeni z losem, a zawodnicy Romy mogą czuć się nowymi wiceliderami.

1
1
90+1'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Diego Perotti. Wchodzi: Gerson.

90'

Teraz idealną okazję po drugiej stronie boiska zmarnował Jorginho, który nie trafił w światło bramki w świetnej sytuacji.

90'

El Shaarawy sam na sam z Reiną! Górą w tej sytuacji bramkarz Napoli!

89'

Świetna interwencja Szczęsnego po strzale Mertensa!

85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. 3:1 dla Romy! Po szybkiej akcji Salah wybiegł sam na sam z bramkarzem i strzałem od słupka podwyższył prowadzenie przyjezdnych!

84'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Allan.

SSC Napoli
81'

Zbyt mocno dośrodkowanie Hamsika spod linii końcowej i piłka przeszyła tylko pole karne.

78'

Szczęsny znów zmuszony do interwencji, ale tylko po dośrodkowaniu.

75'

Niezwykle szczelną defensywę sformowali zawodnicy Romy w ostatnich minutach. Napoli bije głową w mur.

73'

Trener Sarri wciąż nie sięgnął po Piotra Zielińskiego, a Napoli ma już coraz mniej czasu...

71'
ZMIANA

Roma. Schodzi: Juan Jesus. Wchodzi: Emerson.

wchodzi Wchodzi
Emerson #33
schodzi Schodzi
69'

Mocny, płaski strzał Allana sprzed pola karnego. Szczęsny nie miał jednak problemów z obroną.

67'

Niełatwa interwencja dla Szczęsnego po dośrodkowaniu. Polak poradził sobie bez zarzutu.

67'

Sporo chaosu i przerw w grze w ostatnich minutach. Kibice wyraźnie się niecierpliwią.

64'

Szczęsny poradził sobie po akcji Mertensa, który dograł przed jego bramkę.

63'

Dośrodkowanie Perottiego przed bramkę Napoli, gdzie Mohamed Salah uderzył wyraźnie nad poprzeczką.

60'

Płaskie dośrodkowanie Ghoulama prosto w ręce Szczęsnego.

58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kalidou Koulibaly. Gol kontaktowy! Po centrze z rzutu rożnego Koulibaly wyszedł wysoko w powietrze i "główką" pokonał Szczęsnego, który nie zdążył wypiąstkować piłki!

56'

Dośrodkowanie Ghoulama padło łupem czujnego Szczęsnego.

54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. 2:0 dla Romy! Po dośrodkowaniu Florenziego z rzutu wolnego Dzeko wygrał pojedynek powietrzny i strzałem przy słupku zaskoczył Reinę!

53'

Anemiczny strzał Ghoulama nie mógł zaskoczyć Szczęsnego.

50'

Okazja dla Napoli, jednak po dośrodkowaniu Callejona Gabbiadini nie zdołał oddać strzału na bramkę Szczęsnego.

46'

Początek II połowy.

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes.

45+1'

Dzeko zablokowany przez obrońcę. Gwizdy na trybunach. Kibice Napoli spodziewali się innego wyniku.

45'

Pogramy dodatkowe 60 sekund.

43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Mohamed Salah.

Co za błąd Koulibaly'ego, który dał sobie odebrać piłkę przez Salaha. Egipcjanin podał do pozostawionego bez opieki w polu karnym Edina Dzeko, a ten pewnym strzałem otworzył wynik!

41'

Jose Callejon uderzył z pierwszej piłki, zabrakło precyzji.

38'

Chaotyczny fragment spotkania. Czekamy na jakieś "trzęsienie ziemi", które ożywi ten pojedynek.

37'

Nieudane dośrodkowanie Florenziego, piłka w rękach Reiny.

35'

Faouzi Ghoulam! Ależ bomba! Szczęsny nie dał się jednak zaskoczyć i odbił futbolówkę za linię końcową!

34'

Zła wrzutka i Wojciech Szczęsny nie miał problemów z interwencją.

34'

Hamsik zablokowany przez Jesusa, korner dla SSC Napoli.

32'

Pepe Reina uprzedził Edina Dżeko, a przy okazji delikatnie uciepiał, ponieważ został trafiony w czoło.

30'

Wojciech Szczęsny cały czas bez interwencji, ale to tylko dlatego, że znakomicie ustawiają się obrońcy! Federico Fazio zatrzymał dryblującego w polu karnym Marka Hamsika!

29'

Manolo Gabbiadini został złapany na spalonym.

28'

Zdecydowane wejście Nainggolana, piłka dla Napoli.

27'

Manolo Gabbiadini miał dobry pomysł, ale jego podanie w pole karne okazało się odrobinę za mocne.

25'

Co za kocioł pod bramką Romy! Wojciech Szczęsny miał dużo szczęścia, ponieważ strzały rywali trafiały w obrońców.

24'

Ghoulama wrzucał z rzutu rożnego. Dobrze ustawiony był jeden z obrońców.

22'

Dobry fragment gry Romy. Trzecie uderzenie w krótkim odstępie czasu, tym razem płasko próbował Edin Dzeko.

21'

Diego Perotti! To byłby fantastyczny gol! Minimalnie niecelne uderzenie w kierunku dalszego słupka, Pepe Reina byłby bez szans.

20'

Ładnie zagrali to teraz rzymianie. Akcję gości niecelnym strzałem zwieńczył Radja Nainggolan.

18'

Wojciech Szczęsny minął się z piłką dośrodkowaną z lewego skrzydła. Nie wykorzystał tego jednak Manolo Gabbiadini, któremu zabrakło kilkunastu centymetrów!

17'

Allan wpadł w pole karne, lecz uderzył niecelnie.

16'

Pepe Reina bez najmniejszego problemu wyłapał dośrodkowanie spod chorągiewki.

15'

Kalidou Koulibaly w ostatniej chwili powstrzymał próbującego urwać się Edina Dżeko! Tylko rzut rożny dla AS Romy.

14'

Lorenzo Insigne zdecydował się na uderzenie z dystansu, bardzo niecelnie.

12'

Manolo Gabbiadini długo utrzymywał się przy piłce w polu karnym Romy. Kąt był jednak zbyt ostry, aby 24-latek mógł oddać strzał.

11'

Napoli chciało nieszablonowo rozegrać ten rzut wolny, ale skończyło się na dobrych chęciach.

10'

Arbiter odgwizdał faul Leandro Paredesa.

9'

Spotkanie z trybun miał oglądać kontuzjowany Arkadiusz Milik. Póki co nie mamy informacji czy faktycznie reprezentant Polski pojawił się na stadionie.

8'

Lorenzo Insigne wypatrzył Jose Callejon, pomysł był świetny, ale zabrakło odrobinę precyzji.

6'

Po dośrodkowaniu Florenziego futbolówka trafiła do Edina Dżeko, a ten naciskany przez Koulibaly'ego przestrzelił.

5'

Lorenzo Insigne! Niewiele brakowało, a Wojciech Szczęsny miałby problemy!

4'

I znów gwizdek sędziego, kolejny stały fragment gry dla Napoli.

3'

Źle rozegrali ten stały fragment gospodarze. Roma próbowała ruszyć z kontratakiem, ale brakowało dynamiki, a na dodatek nieprzepisowo zatrzymywany był jeden z przyjezdnych.