90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

89'

Gol! Strzelił Aleandro Rosi.

I mamy gola dla miejscowych. Po serii dośrodkowań, w olbrzymim zamieszaniu piłkę do bramki wepchnął Rosi.

86'

Dzielnie walczy Crotone o honorowego gola.

80'

W polu karnym upadł Diego Falcinelli, ale o jedenastce nie mogło być mowy.

77'

Diego Falcinelli na prosty zwód nabrał Koulibaly'ego i natychmiastowo uderzył po długim rogu. Reina zbił piłkę pod nogi Rohdena. Rezerwowy miał problemy z dobitką, a gdy już oddał strzał trafił w słupek!

75'

FC Crotone. Schodzi: Raffaele Palladino. Wchodzi: Marcus Rohden.

wchodzi Wchodzi
Marcus Rohden #6
schodzi Schodzi
72'

Niewiarygodne! Po centrze w pole karne Crotone, jak spod ziemi wyrósł Dries Mertens. Belg uprzedził Cordaza, ale ten jeszcze zdołał odbić piłkę po uderzeniu głową. Futbolówka spadła jednak pod nogi strzelającego. Wydawało się, że pusta bramka to pewny gol. Nic z tych rzeczy! Mertens uderzył tak lekko, że jeden z obrońców jeszcze zdążył wybić piłkę.

69'

Celny strzał z 25 metrów nad murem w wykonaniu Callejona. Piłka zmierzała w lewy róg bramki, ale dokłądnie tam przemieścił się bramkarz beniaminka.

66'

Wymarzona okazja na gola dla gospodarzy zmarnowana przez Simmy'ego. Długie podanie przed pole karne i zgranie głową do nadbiegającego rezerwowego. Rosły, czarnoskóry napastnik mógł zrobić wszystko. Po koszmarnym strzale tylko złapał się za głowę.

63'

Prawą stroną z powodzeniem przedzierał się Rosi. Dogranie przed bramkę ofiarnie przeciął jednak Koulibaly.

60'

Gra toczy się głównie w środku. Ambitnie walczą gospodarze, ale nie są w stanie zagrozić bramce Napoli.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Crisetig. Taktyczny faul na wyprowadzającym kontrę Hamsiku.

55'

FC Crotone. Schodzi: Aleksandar Tonev. Wchodzi: Simmy.

Simmy #99
52'

Zbyt głeboka centra Stoiana z lewego skrzydła. Pepe Reina nie miał problemów z chwytem piłki.

50'

Brzydka gra po przerwie. Sędzia raz za razem przerywa akcje gwizdkiem.

46'

FC Crotone. Schodzi: Aniello Salzano. Wchodzi: Adrian Stoian.

Adrian Stoian #12
Aniello Salzano #20
46'

Gra wznowiona.

44'

Kapitalne podanie Mertensa do Callejona. Ten stanął oko w oko z Cordazem, zbiegł na prawą stronę pola karnego, ale uderzył tuż obok słupka.

42'

Okres nudnawego futbolu. Goście mimo gry w dziesiątkę kontrolują mecz.

39'

Miejscowi nie mogą przedrzeć się przez dobrze współpracującą linię pomocy gości. Częsta gra z pominięciem tej formacji, ale każde długie podanie pada łupem Reiny.

36'

Piłka zagrana za plecy obrońców Napoli, ale nie w tempo wbiegał Diego Falcinelli.

33'

Gol! Strzelił Nikola Maksimović. Asystował mu Ivan Strinić.

Po centrze z rzutu rożnego, wielu graczy skakało do "główki", ale akcję na dalszym słupku zamknął dopiero środkowy obrońca Napoli.

32'

Żółtą kartkę otrzymał Gianmarco Ferrari. Za faul.

Gianmarco Ferrari #13
FC Crotone
31'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Manolo Gabbiadini. Napastnik gości był faulowany przez Ferrariego. Sam postanowił wymierzyć sprawiedliwość i kopnął rywala.

29'

Dobra okazja przed Crotone, ale strzał Palladino nogami obronił Reina.

27'

Piłka w siatce gospodarzy po technicznym lobie Gabbiadiniego. Gol nie został jednak uznany z powodu ofsajdu. Słusznie.

24'

Strata Diawary w środku boiska i natychmiastowy przerzut piłki na lewe skrzydło. Tam z Hysajem walczył Raffaele Palladino. Centra w pole karne dostała jednak zablokowana.

20'

Kolejne dobre podanie na wolne pole do Callejona, tym razem od Allana. Hiszpan powinien zachować się lepiej, a tymczasem uciekła mu piłka.

17'

Gol! Strzelił Jose Callejon.

Nieporozumienie obrońców gospodarzy wykorzystał Mertens. Przechwyt i natychmiastowe zagranie wzdłuż bramki. Tam ponownie niezdecydowaniem wykazali się defensorzy, a zamykający akcję Callejon huknął nie do obrony.

1
15'

Jak obronił to Cordaz?! Świetna parada bramkarza Crotone w sytuacji sam na sam z Gabbiadinim.

12'

Podanie podcinką do Callejona. Ten popełnił jednak błąd w przyjęciu piłki. Oddał co prawda mocny strzał z ostrego kąta, ale Cordaz pewnie obronił.

11'

Pierwszy ofensywny wypad FC Crotone. Na strzał z 20 metrów zdecydował się Aleksandar Tonev, ale trafił w jednego z rywali.

8'

Lewym skrzydłem pobiegł Strinić, ale dośrodkował w taki sposób, że piłka zatoczyła łuk nad bramką i spadła pod nogi Callejona. Gra przerwana, od bramki rozpoczął Cordaz.

5'

Pierwsza świetna okazja przed Napoli! Szybka wymiana krótkich podań z prawej strony boiska i goście błyskawicznie byli w polu karnym rywala. Strzał Callejona z ostrego kąta zablokował Salzano, ale piłka trafiła do Hamsika. Słowak stał na 15. metrze i powinien otworzyć wynik. Uderzył bardzo mocno, ale obok słupka.