1:0
Zakończony
Juventus FC
90+6'

Gianluigi Donnarumma wyciągnął się jak struna i wybił ponad poprzeczkę ostatni strzał tego spotkania. Zza 16. metra mierzył w okienko Sami Khedira.

1
90+4'

Nie są w stanie skonstruować błyskotliwego ataku przyjezdni. Niespełna minuta i sędzia Nicola Rizzoli gwizdnie po raz ostatni.

90+3'
ZMIANA

Milan. Schodzi: Carlos Bacca. Wchodzi: Gianluca Lapadula.

90'

Do regulaminowego czasu doliczone 5 minut.

89'

Trener AC Milan ma jeszcze do wykorzystania jedną zmianę. Być może spróbuje taktycznie urwać kilkadziesiąt cennych sekund Juventusowi Turyn.

87'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Hernanes. Wchodzi: Stefano Sturaro.

84'

Dość niepewna interwencja i zapachniało wyrównaniem! Juan Cuadrado wstrzelił mocno piłkę w pole karne, a tam Gianluigi Donnarumma nie zachował się pewnie.

83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Poli.

85'

Gianluigi Donnarumma jest opatrywany we własnym polu karnym. Młody bramkarz AC Milan dostał cios w głowę, gdy uniemożliwiał Juventusowi Turyn dobitkę.

83'

Konsekwentnie bronią gospodarze, a Sami Khedira już nawet "modli się do sędziego, by ten zaczął podejmować korzystne dla Juventusu Turyn decyzje.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli.

80'

Piłkarze z Mediolanu oddali już inicjatywę gościom i schowali się na własnej połowie. Za moment grę wznowi Gianluigi Donnarumma, ale na razie zmiana.

78'

Sami Khedira próbował nadać tempo atakowi Juventusu Turyn. To wszystko jednak jałowe i przewidywalne. Lepiej wyglądają kontrataki AC Milan.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Alves.

Juventus FC
74'

Mario Mandzukić jest już gotowy, by wzmocnić ofensywę Juventusu Turyn. Po stracie gola Stara Dama praktycznie nie stworzyła sytuacji podbramkowej.

72'

Nadbiegł Alessio Romagnoli, któremu nie przypadł do gustu taniec Juana Cuadrado w polu karnym, i wybił futbolówkę poza linię bramkową. To oznacza korner dla uczestnika Ligi Mistrzów.

71'

Andrea Poli w swoim pierwszym rajdzie na prawej stronie boiska. Przyspieszył i urwał się obrońcom zmiennik, ale zabrakło precyzji w stopie przy dośrodkowaniu.

69'
ZMIANA

Milan. Schodzi: M'Baye Niang. Wchodzi: Andrea Poli.

67'

Pojedynek powinien nabrać rumieńców. Juventus Turyn nie może już kalkulować, a musi atakować. AC Milan wie już, że można i dostał skrzydeł.

65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Manuel Locatelli. Asystował mu Suso.

Smakowite, soczyste uderzenie prostym podbiciem w okienko bramki i AC Milan jest na prowadzeniu 1:0! Manuel Locatelli wbiegł w tempo w pole karne, otrzymał podanie od Suso i bez długiego zastanawiania się huknął z kilkunastu metrów.

64'

Zbyt krótko wybite dośrodkowanie z rzutu rożnego i futbolówka trafiła pod nogi dobrze ustawionego Samiego Khediry. Niemiec mógł to lepiej uderzyć.

62'

Przyspieszali piłkarze z Turynu i ostatecznie po pojedynku Andrea Barzagli kontra M'Baye Niang będzie korner.

61'

Gianluigi Buffon złapał bez problemu dośrodkowanie z narożnika boiska. Całe zamieszanie wynikło z zablokowanego strzału Giacomo Bonaventury.

60'

23 faule, 7 spalonych. Sędziowie mają dziś bardzo dużo obowiązków. Przed momentem Gonzalo Higuain wpadł w pułapkę ofsajdową zespołu z Mediolanu.

57'

Szybowały dośrodkowania w pole karne AC Milan. Poradzili sobie miejscowi obrońcy, a Giacomo Bonaventura ruszył z kontratakiem. Również nie przebił się przez mur rywala.

55'

Po chwili nerwowo zrobiło się w sektorach zajmowanych przez kibiców AC Milan. Juan Cuadrado uderzył nieznacznie obok bramki Gianluigiego Donnarummy.

54'

Gorąco po obu stronach boiska. Carlos Bacca próbował znaleźć miejsce do płaskiego strzału w gąszczu nóg obrońców Juventusu Turyn. Nie udało się.

52'

Więcej fauli niż strzałów na początku drugiej połowy. Czuć napięcie na murawie, a ono momentami utrudnia konstruowanie ataków.

51'

Suso rozpędzał się na prawym skrzydle, ale nie zobaczył sunącego wślizgiem przeciwnika i nie tylko musiał pogodzić się ze stratą, ale również naraził drużynę na kontratak.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluigi Donnarumma.

49'

Sędzia Nicola Rizzoli przerwał grę. Piłkarze przesadzili w walce o piłkę w centrum boiska. Stały fragment dla mistrza Włoch.

48'

Gianluigi Donnarumma złapał spokojnie piłkę, której nie opanował po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Miralem Pjanić.

46'

Gra wznowiona po przerwie. Bez zmian personalnych.

45'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Juraj Kucka.

41'

Sędzia asystent zasygnalizował spalonego i piłkarze AC Milan muszą wracał na własną połowę.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Miralem Pjanić.

36'

Piłka wylądowała w bramce Juventusu Turyn i już cieszyli się przyjezdni, ale sędziowie zdecydowali się nie uznać gola po naradzie. Ich zdaniem Leonardo Bonucci oraz Gonzalo Higuain byli na spalonym i brali udział w grze przy uderzeniu z rzutu wolnego.

35'

Sami Khedira był górą w pojedynku w centrum boiska, ale po wygraniu przebitki, nie uruchomił dobrym podaniem napastników.

34'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Juan Cuadrado.

32'

Paulo Dybala upadł na boisko i wiele wskazuje, że niebawem zakończy swój występ. Sztab Juventusu Turyn szykuje już zmianę za kontuzjowanego napastnika.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Leonardo Bonucci.

25'

Gabriel Paletta zapolował na piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzelił niebezpiecznie. Był rykoszet, który wydatnie pomógł piłkarzom z Turynu.

22'

Gianluigi Donnarumma miał szczęście, że piłka po strzale Paolo Dybali straciła dużą część prędkości. W przeciwnych razie bramka wisiałaby w powietrzu.

20'

Dwa dośrodkowania w pole karne AC Milan, gdzie jak w ukropie musiał działać M'Baye Niang.

16'

M'Baye Niang wszedł w pojedynek z Andreą Barzaglim. Przed moment piłkarz Juventusu Turyn był w poważnych opałach, ale wszystko skończyło się szczęśliwie dla gości.

14'

Po dynamicznym początku pojedynku nastąpiło delikatne zwolnienie. Piłkarze traktują się wzajemnie z większym respektem.

12'

Gianluigi Buffon interweniował na przedpolu po ciekawym crossie. Nie na weterana takie numery.

10'

Coraz lepsze są odpowiedzi zespołu z Mediolanu. Gianluigi Buffon nie ryzykował chwytu i sparował na korner piłkę dokręcaną w narożnik bramki.

8'

Paulo Dybala posłał miękkie dośrodkowanie za linię obrońców AC Milan. Upadł tam Leonardo Bonucci, ale nie domagał się żywo rzutu karnego.

5'

Po faulu na Hernanesie zrobiło się gorąco. Gianluigi Donnarumma nie mógł mieć całej sytuacji pod kontrolą, ale skończyło się bez celnego strzału po rzucie wolnym.

2'

Niebezpieczne podania w pole karne AC Milan. Polował już na piłkę Gonzalo Higuain, a Gianluigi Donnarumma musiał przypilnować krótkiego słupka po strzale Paulo Dybali.

20:38

Ławka rezerwowych Juventusu Turyn: Emil Audero, Neto - Juan Cuadrado, Patrice Evra, Moise Kean, Mario Lemina, Stephan Lichtsteiner, Mario Mandzukić, Claudio Marchisio, Daniele Rugani, stefano Sturaro.

20:38

Ławka rezerwowych AC Milan: Gabriel - Luiz Adriano, Rodrigo Ely, Gustavo Gomez, Keisuke Honda, Gianluca Lapadula, Mario Pasalić, Alessandro Plizzari, Andrea Poli, Jose Ernesto Sosa.