4:1
Zakończony
US Palermo
90+3'

Kevin Strootman minął bramkarza, ale strzał do pustej bramki z niemal zerowego kąta minął bramkę. Po chwili uderzał Stephan El Shaarawy, ale z ośmiu metrów przestrzelił!

1
90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

89'

AS Roma prowadzi 4:1, ale chce więcej. Gospodarze wysoko atakują bezradnych graczy gości.

87'

Francesco Totti mógł zaliczyć swojego gola, ale w dobrej sytuacji trafił w piłkę i prawdopodobnie w głowę kreta.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Mohamed Salah. Zawodnik gospodarzy chciał zagrać jak przed laty Diego Maradona. Nie te czasy, nie te umiejętności, nie ta... boskość.

82'

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy. Asystował mu Mohamed Salah. Błyskawiczna odpowiedź rzymian. Salah w polu karnym do El Shaarawy'ego, a ten w sytuacji sam na sam płaskim strzałem trafił do bramki gości!

81'

Roma. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Francesco Totti.

80'

Gol! Strzelił Robin Quaison. Goście ratują honor. Sprzed pola karnego uderzył Quaison, piłka odbiła się od nogi obrońcy i Szczęsny nie był w stanie jej zatrzymać. Wściekły po puszczeniu gola był Polak.

78'

Rzymianie panują na placu gry. Kibice czekają na wejście Tottiego.

75'

Niepewnie przed bramką Szczęsnego zachował się obrońca, Polak zachował czujność i wybił piłkę na aut.

68'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Dzeko znalazł się z piłką w polu karnym i nieatakowany przez rywali uderzył sprytnie tuż przy słupku. Bramkarz nie mógł sięgnąć piłki i jest już 3:0!

66'

Po stracie drugiego gola goście stracili motywację. AS Roma ma sporo miejsca i stara się to wykorzystać.

63'

Salah w polu karnym piętą dograł do Florenziego, a ten zwiódł rywal i uderzył z ok. 11 metrów wysoko ponad bramką.

57'

Kapitalna interwencja Wojciecha Szczęsnego. Polak nogami zatrzymał strzał głową z kilku metrów Nestorovskiego!

1
55'

Goście ruszyli do ataku, ale wciąż nie potrafią poważniej zagrozić Szczęsnemu.

52'

Gol! Strzelił Leandro Paredes. Gospodarze wykonywali rzut wolny z okolic narożnika pola karnego. Prawą nogą piłkę podkręcił Paredes, bramkarz popełnił błąd przepuszczając niezbyt trudne uderzenie. Roma w komfortowej sytuacji, chociaż Czesław Michniewicz byłby innego zdania.

49'

Zawodnicy z Palermo rozgrywają piłkę na połowie gospodarzy, ale niewiele z tego wynika. Rzymianie nie pozwalają na zbyt wiele.

46'

Już groźnie pod bramką gości, ale sędzia przerwał grę. Powód? Spalony Edin Dzeko.

46'

Gramy po przerwie!

46'

Roma. Schodzi: Juan Jesus. Wchodzi: Alessandro Florenzi.

42'

Spory chaos na placu gry. Wszystko przez to, że goście jeszcze przed przerwą chcą wyrównać i atakują na "dzika". Stara się to wykorzystać Roma.

39'

Żółtą kartkę otrzymał Iwajło Czoczew.

38'

Alessandro Diamanti uderzył z rzutu wolnego z ok. 17 metrów tuż ponad poprzeczką!

37'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Jesus za faul przed polem karnym.

35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Edoardo Goldaniga.

34'

Roma wciąż w ataku. Dzeko mógł podwyższyć prowadzenie gospodarzy, ale nie potrafił skierować piłki do bramki.

31'

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Edin Dzeko. Dzeko stojący przed polem karnym z pierwszej piłki dograł do Salaha, a ten z ok. 6 metrów uderzył nie do obrony!

29'

Gospodarze rozgrywali na połowie zespołu z Palermo. Akcję przerwał... sędzia, który stanął na linii podania.

27'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas.

24'

Częściej przy piłce znajdują się gracze Romy, ale piłkarze gości już tak kurczowo nie trzymają się własnej połowy i zaczynają zagrażać gospodarzom.

20'

Daniele De Rossi uderzył z okolic linii pola karnego. Posavec sparował piłkę na korner.

19'

Paredes przymerzył z dystansu. Już widział swoje nazwisko w czołówkach gazet, jako wiadomość dnia na www.wp.pl. Tymczasem strzał przeleciał bardzo daleko od celu.

16'

Salah padł w polu karnym, wytężał słuch mając nadzieję na gwizdek arbitra. Tymczasem został skrzyczany przez rywala, a sędzia go wyśmiał.

15'

Goście dłużej rozgrywali piłkę pod bramką rywali, ale wrzutka została zablokowana.

13'

Stephan El Shaarawy wyszedł do piłki, uderzył w kierunku dalszego słupka, ale minimalnie chybił.

10'

Obraz gry nie ulega zmianie, wyraźna przewaga Romy, goście skupieni na defensywie.

7'

Na bramkę Palermo sunie akcja za akcją. Strzelał Edin Dzeko, ale trafił w dobrze ustawionego bramkarza.

4'

Od początku przewaga gospodarzy. Przed momentem obrońca gości sfaulował Nainggolana z boku pola karnego. Jednak efektem dośrodkowania jedynie rzut rożny, po którym nie było zagrożenia pod bramką gości.

20:38

Roma z Wojciechem Szczęsnym składzie w ośmiu meczach zgromadziła 16 punktów, natomiast US Palermo, którego barw broni Thiago Cionek ma zaledwie 6 "oczek".