Nanitamo Ikone huknął w kierunku długiego rogu, ale jak na sprężynach wyskoczył Władisław Stojanow i wybił futbolówkę!

Ludogorec. Schodzi: Wanderson. Wchodzi: Claudiu Keseru.

PSG. Schodzi: Angel di Maria. Wchodzi: Nanitamo Ikone.

wchodzi Wchodzi
Nanitamo Ikone #36
schodzi Schodzi
86'

Ciekawe, czy Ludogorec Razgrad będzie w stanie jeszcze stworzyć sytuację podbramkową. Po dobrym początku meczu miał apetyt na sprawienie niespodzianki.

83'

Plan Paris Saint-German jest prosty. Dzięki spokojnej wymianie podań ma zyskiwać cenne minuty i absolutnie nie pozwolić na zdobycie gola kontaktowego.

79'

Angel di Maria przymierzył w narożnik bramki Ludogorca Razgrad, ale nie ma gola. Na posterunku czujnie i dynamicznie interweniował Władisław Stojanow.

76'

Długa wymiana podań piłkarzy z Razgradu zakończyła się przed polem karnym Paris Saint-Germain.

74'

Ludogorec. Schodzi: Virgil Misidjan. Wchodzi: Jody Lukoki.

Jody Lukoki #92
Virgil Misidjan #93
70'

Niewielka szansa pozostała gospodarzom, a na stadionie zrobiło się bardzo cicho. Mimo to Ludogorec atakuje wysokim pressingiem i walczy na całej długości boiska.

67'

Edinson Cavani rozwinął skrzydła i mógł zdobyć klasycznego hat-tricka, gdyby przymierzył do bramki, a nie obok niej w sytuacji sam na sam ze Władisławem Stojanowem.

63'

Dwubramkowa zaliczka jest już solidna, więc drużyna z Paryża próbuje spowalniać grę i studzić zrywy przeciwnika.

60'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Lucas Moura.

Rozbici po zmarnowaniu rzutu karnego gospodarze stracili drugiego gola i ponownie cieszy się reprezentant Urugwaju!

Paris Saint-Germain
59'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Cosmin Moti!

Cosmin Moti wykonał rzut karny źle, z jego płaskie uderzenie z 11. metra zatrzymał Alphonse Areola!

Ludogorec Razgrad
57'

Żółtą kartkę otrzymał Blaise Matuidi.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Motta.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Jonathan Cafu.

Jonathan Cafu #22
57'

Rzut karny dla Ludogorca Razgrad! Thiago Motta podciął w potwornym zamieszaniu Marcelinho i sędzia nie miał wątpliwości.

55'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Angel di Maria.

Mistrz Francji już na prowadzeniu. Mocno bita piłka przez Angela di Marię z rzutu wolnego została trącona głową do bramki przez Edinsona Cavaniego!

53'

W pierwszej połowie nie było rzutu karnego dla gości, a tym razem sędzia nie ugiął się pod protestami Ludogorca Razgrad.

51'

Prą do przodu piłkarze z Paryża. Na początek Angel di Maria, a po chwili Edinson Cavani sprawdzili koncentrację Władisława Stojanowa.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Natanael.

Natanael #6
49'

Angel di Maria obrócił się z piłką przed polem karnym i huknął lewą nogę. Nieznaczne pudło ofensywnego zawodnika Paris Saint-Germain.

48'

Ludogorec Razgrad stawia ponownie na szybkie wyprowadzenie piłki. Chce ponownie zaskoczyć faworyta. Jeszcze nie wywiesił białej flagi.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

44'

Żółtą kartkę otrzymał Swetosław Djakow.

Swetosław Djakow #18
43'

Poprawiła się sytuacja zespołu z Paryża. Mecz zaczyna się praktycznie od początku, ale przewaga psychologiczna jest po jego stronie.

41'

Gol! Strzelił Blaise Matuidi. Asystował mu Marco Verratti.

Wyrównanie po sprytnym rozegraniu Paris Saint-Germain! Blaise Matuidi zrehabilitował się za błąd przy golu Ludogorca Razgrad, wbiegł w pole karne jak rasowy napastnik i mając przed oczami tylko bramkarza, uderzył prosto do siatki.

38'

Gra wróciła na połowę zespołu w zielonych strojach, a Edinson Cavani padł, próbując dojść do dośrodkowania Lucasa Moury. Sędzia nie podyktował rzutu karnego dla Paris Saint-Germain.

34'

Dawno nie widziana kontra Ludogorca Razgrad. W bocznym sektorze boiska interweniował skutecznie Thiago Motta i tylko aut dla gospodarzy.

31'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na futbolówkę zapolował Thiago Silva i główkował ciut niecelnie. Wyraźne przyspieszenie zespołu z Paryża.

29'

Ponownie Lucas Moura. Tym razem strzał dynamicznego pomocnika zza pola karnego i nieznaczne pudło. Aż złapał się za twarz Lucas.

28'

Lucas Moura dostał podanie od Edinsona Cavaniego, popędził w kierunku linii bramkowej i postanowił w swoim stylu wycofać piłkę. Ta padła łupem obrońcy Ludogorca Razgrad.

26'

Mało interesujący fragment widowiska. Dużo chaosu i co za tym idzie strat. To dziwi przede wszystkim w przypadku Paris Saint-Germain.

24'

Podanie na lewe skrzydło do Angela di Marii. Argentyńczyk uniknął spalonego, ale nie zdążył dogonić piłki zanim ta opuściła boisko.

22'

Alphonse Areola ma zaskakująco dużo obowiązków, a już na pewno musi interweniować częściej niż Władisław Stojanow.

19'

Szybują dośrodkowania w pole karne Bułgarów, ale ci są mocno zmobilizowani i zwietrzyli swoją szansę na sprawienie niespodzianki.

17'

Skomplikowała się sytuacja mistrza Francji, który musi rozmontować ciasną obronę Ludogorca Razgrad.

16'

Gol! Strzelił Natanael.

Bułgarzy zdali egzamin poprawkowy i zdobyli gola z rzutu wolnego. Natanael znalazł dziurę w murze Paris Saint-Germain i podkręcił piłkę w narożnik bramki Paris Saint-Germain!

Natanael #6
14'

Bułgarzy wybiegali trzech na jednego, ale nie wyszło im ostatnie podanie. Tylko rzut wolny zza linii pola karnego, a powinna być sytuacja sam na sam z Alphonse'm Areolą

13'

Anicet Abel uderzył zza pola karnego i to mogło być niebezpieczne dla Paris Saint-Germain, gdyby pomocnik trafił w światło bramki.

11'

Bezpańska piłka szybowała zza pola karnego Paris Saint-Germain. Alphonse Areola musiał ją chwycić i zainicjować kontratak gości.

9'

Ludogorec przetrwał tę falę ataków faworyta i przeprowadził składną akcję. Dopiero Marcelinho został zatrzymany, gdy składał się do strzału z 20. metra.

7'

Paris Saint-Germain zaczyna przejmować kontrolę przed meczem. Piłkarze Unaia Emery'ego wymieniają podania w centrum boiska.

6'

Pierwsze uderzenie Edinsona Cavaniego. Urus huknął bez chwili zawahania w słupek podtrzymujący bramkę. Nadał piłce bardzo ciekawą rotację.

3'

Odważni są na początku meczu grający w zielonych strojach piłkarze Ludogorca Razgrad. Alphonse Areola interweniował we własnym polu karnym po płaskim dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

Kto wygra mecz?
20:15

Ławka rezerwowych Paris Saint-Germain: Kevin Trapp - Grzegorz Krychowiak, Javier Pastore, Thomas Meunier, Layvin Kurzawa, Jean-Kevin Augustin, Nanitamo Ikone.

20:15

Ławka rezerwowych Ludogorca Razgrad: Milan Borjan - Lucas Sasha, Gustavo Campanharo, Junior Quixada, Claudiu Keseru, Igor Plastun.

20:07

Wbrew zapowiedziom "L'Equipe" Grzegorz Krychowiak nie rozpocznie w postawowym składzie meczu z Ludogorcem Razgrad. Drużyna reprezentanta Polski Paris Saint-Germain zagra o pierwszy zwycięstwo w Lidze Mistrzów po remisie z Arsenalem.