90'

Dwie minuty doliczone.

87'

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Lucas Perez.

6:0! Oezil jest dzisiaj niesamowity. Podanie od Pereza i strzał z woleja w krótki róg.

#0
Arsenal FC
Asysta:
#0
86'

Wyludniają się już trybuny na Emirates Stadium.

83'

5:0! Perez dośrodkował do niepilnowanego Oezila, który ponownie swoją słabszą, prawą nogą z dziesięciu metrów zdobył gola.

#0
Arsenal FC
Asysta:
#0
81'

Polomino wyprzedził Pereza i pierwszy dopadł do piłki na 30 metrze.

79'

Ludogorec. Schodzi: Wanderson. Wchodzi: Jody Lukoki.

wchodzi Wchodzi
Jody Lukoki #92
schodzi Schodzi
76'

Spadło nieco tempo w ostatnich minutach meczu.

19:57

Trafienie Oxlade-Chamberlaina było jubileuszowe na Emirates Stadium.

73'

Arsenal. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Alex Iwobi.

#0
#0
71'

16 strzałów oddał Arsenal, Ludogorec 8.

69'

Ludogorec. Schodzi: Virgil Misidjan. Wchodzi: Claudiu Keseru.

Virgil Misidjan #93
68'

Fantastyczna parada bramkarza, który wybił na korner strzał Oxlade-Chamberlaina.

Arsenal strzeli piątego gola?
1
67'

Sanchez upadł w polu karnym gości. Karny? Nie, sędzia uznał, że to była walka bark w bark.

64'

Swoją drogą Oezil w tym sezonie strzela bramkę średnio w co drugim meczu. W poprzednim potrzebował do tego blisko sześciu spotkań.

62'

Arsenal. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Lucas Perez.

#0
#0
60'

Dwa złe z rzędu dośrodkowania Walcotta. Sanchez wyraźnie niepocieszony.

57'

Arsenal. Schodzi: Santi Cazorla. Wchodzi: Mohamed Elneny.

#0
#0
1
56'

Gol! Strzelił Mesut Oezil.

4:0! Długie podanie do Oezila, który nie dał się dogonić rywalowi i mając przed sobą bramkarza, uderzył płasko prawą nogą obok bramkarza.

#0
Arsenal FC
1
54'

Długie podanie do Walcotta, którego uprzedził jednak bramkarz.

51'

Ta bramka najwyraźniej odebrała gościom ochotę do walki o końcowy wynik.

48'

Koscielny znalazł się w polu karnym rywali, ale oddał zbyt lekki strzał, żeby zaskoczyć bramkarza.

46'

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain.

3:0! Z łatwością Arsenal zdobywa bramki. Piłka została wybita na jedenasty metr, gdzie Alex Oxlade-Chamberlain technicznym uderzeniem zdobył gola.

#0
Arsenal FC
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dośrodkowanie na szósty metr, gdzie Sanchez oddał celny strzał głową, ale tym razem górą był bramkarz.

44'

Alex Oxlade-Chamberlain dryblował przed polem karnym i w końcu rywale odebrali mu piłkę.

42'

Gol! Strzelił Theo Walcott. Asystował mu Mesut Oezil.

2:0! Oezil zamiast dośrodkowywać w pole karne, to zagrał przed "szesnastkę". Tutaj był Theo Walcott i zdecydował się na strzał, który zaskoczył bramkarza.

#0
Arsenal FC
Asysta:
#0
41'

Kibice Arsenalu wydają się być nieco zaskoczeni bardzo dobrą postawą rywali.

39'

Abel nieczysto trafił w piłkę i Ospina nie miał problemów z chwytem futbolówki.

37'

Oezil stracił piłkę 40 metrów od własnej bramki, jednak niedokładne podanie zakończyło akcję Bułgarów.

34'

Bardzo dobra okazja dla Arsenalu i strzał Walcotta został wybity na korner.

34'

Aż trudno uwierzyć w tę statystykę, ale goście są częściej przy piłce i wymienili więcej podań.

32'

Ale upiekło się Kanonierom. Najpierw Ospina w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Cafu, a po chwili strzał Wandersona trafił w słupek.

1
30'

Oezil przegrał pojedynek z Palomino. Mogła być dobra okazja dla londyńczyków.

28'

Powinno być 2:0, jednak Oxlade-Chamberlain źle dograł do Walcotta, który tylko dołożyłby nogę.

28'

Mustafi przepuścił piłkę i przejął ją Cafu, ale w ostatniej chwili wybił mu ją spod nóg Ospina.

26'

Wyśmienita okazja przed Oezilem. Piłka trafiła przed bramkę do Niemca, który mając sporo miejsca oddał strzał w obrońcę.

26'

Podcinka Sancheza do Walcotta, który nie opanował piłki.

23'

Ładna kontra Bułgarów, Cafu minął już Ospinę, ale kąt był ostry i zawodnik oddał leciutki strzał, który i tak padł łupem Ospiny.

23'

Santi Cazorla zbyt głęboko dośrodkował z rzutu wolnego i bramkarz wypiąstkował piłkę.

20'

Kontra Arsenalu, ale tym razem powstrzymana 40 metrów od bramki gości.

17'

Bardzo kiepski strzał Marcelinho sprzed pola karnego.

15'

Ten gol wisiał w powietrzu, ponieważ Arsenal robił na boisku co chciał.

12'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez.

1:0 dla Arsenalu! O rany, jaki gol Sancheza! Chilijczyk podciął futbolówkę z 13 metrów nad bramkarzem. Idealne uderzenie.

#0
Arsenal FC
11'

Kolejna próba Arsenalu. Teraz obrońca w ostatniej chwili zablokował strzał Alexa Oxlade-Chamberlaina.

10'

Zbyt mocne podanie Sancheza do Walcotta i piłka w rękach bramkarza.

9'

Walcott zamiast strzelać ze świetnej sytuacji, to podawał to Sancheza i piłka została wybita.

8'

Niezłe, płaskie dośrodkowanie Bellerina na piąty metr, ale piłka wybita.

6'

Jest trochę wolnych miejsc na Emirates Stadium. Widać, że Bułgarzy nie przyciągnęli fanów Arsenalu na dzisiejszy wieczór.