90'

Arsenal. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Alex Iwobi.

87'

Gol! Strzelił Mesut Oezil.

3:2! Ależ akcja Oezila! Dalekie podanie Elneny'ego, Niemiec uniknął spalonego, podbił piłkę nad bramkarzem, a później "nawinął" dwóch obrońców i wpakował futbolówkę do bramki.

87'

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Mohamed Elneny.

83'

Coraz mniej czasu ma Arsenal na strzelenie zwycięskiej bramki.

80'

Ludogorec. Schodzi: Claudiu Keseru. Wchodzi: Virgil Misidjan.

wchodzi Wchodzi
Virgil Misidjan #93
schodzi Schodzi
79'

Rzut wolny dla Arsenalu, ale Mustafi faulował w ofensywie.

78'

Arsenal w ostatnich fragmentach coraz mocniej naciska na bramkę Ludogorca.

73'

Piękne podanie Xhaki do Sancheza, który źle przyjął piłkę. W innym przypadku miałby przed sobą tylko bramkarza.

72'

Cafu zdecydował się na strzał sprzed pola karnego - wyraźnie nad bramką Arsenalu.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Carl Jenkinson.

69'

Arsenal cały czas dominuje, ale ma problem z wykreowaniem sobie okazji strzeleckich.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka.

65'

Znów Wanderson! Odważne wyjście Ospiny ratuje Arsenal.

63'

Bardzo szybka i dobra kontra Ludogorca. Zdecydowanie lepiej powinien uderzyć Wanderson. Jego strzał obronił Ospina.

63'

Niezła sytuacja dla Sancheza z rzutu wolnego z około 24 metrów, jednak trafił w mur.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Francis Coquelin.

56'

Sanchez frustruje się dzisiaj na rywali, którzy jego zdaniem grają nieczysto.

54'

Jenkinson był na prawej flance. Nie zdołał jednak dośrodkować w pole karne.

51'

Oezil ruszył sprintem do pressingu. Zupełnie jak nie on...

49'

Gibbs potrzebuje pomocy medycznej. Ma problem z barkiem.

48'

Dwa z rzędu niecelne podania Ramseya.

46'

Początek drugiej połowy.

42'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Aaron Ramsey. 2:2! Miękkie dośrodkowanie Ramseya, bramkarz niepotrzebnie wyszedł do piłki i Giroud strzałem głową zdobył gola.

41'

Świetny wolej Oezila, piłka zmierzała w róg bramki gospodarzy, ale ostatecznie trafił w jednego z graczy.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Yordan Minev.

Yordan Minev #25
Ludogorec Razgrad
36'

Fatalny strzał Sancheza sprzed pola karnego.

35'

Teraz futbolówka dotarła do Girouda, którego zgranie nie trafiło do żadnego gracza Kanonierów.

33'

Znowu zbyt mocne podanie do Girouda.

30'

Dośrodkowanie z kornera na piąty metr i Ospina miał kłopoty z wybiciem piłki.

27'

Oezil przeciągnął dośrodkowanie z rzutu rożnego i z kontrą mogli wyjść gospodarze.

25'

Niezłe dośrodkowanie Jenkinsona, ale Giroud minął się z futbolówką.

23'

Po bramce Kanonierów nabrała kolorów gra Arsenalu, a po dwóch ciosach nie wyglądali najlepiej.

20'

Gol! Strzelił Granit Xhaka. Asystował mu Mesut Oezil.

Dośrodkowanie Oezila z samej linii końcowej, nikt nie pokrył Xhaki przed bramką i ten precyzyjnym strzałem zdobył gola.

20'

Ludogorec cofnięty głęboko na własną połowę, a Arsenal nie ma za bardzo pomysłu na grę.

17'

Keseru przewrócił się w okolicach pola karnego Arsenalu, ale nie ma mowy o faulu.

15'

Gol! Strzelił Claudiu Keseru. Asystował mu Cafu.

Drugi cios Ludogorca! Cafu z łatwością minął Gibbsa i dośrodkował na czwarty metr, gdzie Keseru tylko dostawił nogę.

Asysta:
Cafu #22
1
12'

Gol! Strzelił Cafu. 1:0 dla Ludogorca! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z pięciu metrów Cafu wbił piłkę do bramki Arsenalu.

Cafu #22
1
9'

Dośrodkowanie Wandersona z rzutu rożnego i piłkę na piątym metrze złapał Ospina.

8'

Powinno być 1:0 dla Arsenalu. Coquelin idealnie podał do Oezila, który mając przed sobą tylko bramkarza, uderzył zbyt lekko, żeby pokonać go.

6'

Długie podanie w kierunku Sancheza, ale ten był na spalonym.

5'

Z przewrotki próbował uderzył Ramsey. Źle jednak trafił w piłkę i ta przeleciała obok bramki.