Jese egoistycznie zdecydował się na strzał i trafił w Gibbsa.

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Jese Rodriguez.

Obie drużyny chcą ten mecz wygrać i atakują dużą liczbą zawodników.

82'

Świetne dośrodkowanie Lucasa i z kilku metrów szczupakiem uderzył Cavani. Piłka przeleciała tuż obok słupka.

79'

Powinno być 3:2 dla PSG! Cavani był sam na sam z Ospiną i zdecydował się na przelobowanie Kolumbijczyka. Uderzył jednak zbyt lekko.

79'

I PSG jest teraz liderem tej grupy.

78'

Arsenal. Schodzi: Alex Iwobi. Wchodzi: Granit Xhaka.

77'

Gol! Strzelił Lucas Moura. 2:2! Po rzucie rożnym Lucas oddał strzał głową, ale Iwobi jeszcze podbił piłkę czym zupełnie zmylił Ospinę.

Paris Saint-Germain
1
74'

Dośrodkowanie Sancheza i Ramsey'owi niewiele zabrakło do zamknięcia akcji.

72'

Ben Arfa przeprowadził indywidualną akcję, ale w końcu podał niecelnie.

70'

Spadło tempo meczu. Przy takim wyniku Arsenal jest liderem i już nie odda tego miejsca - nawet jeśli przegra w ostatniej kolejce.

63'

Cavani twierdzi, że był faulowany przez Koscielnego w polu karnym Arsenalu. Nic takiego nie miało miejsca. Dobra decyzja arbitra.

63'

61 procent posiadania piłki w drugiej połowie ma Arsenal.

62'

Zupełnie nieudany strzał Cavaniego sprzed pola karnego.

60'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Marco Verratti. 2:1 dla Arsenalu! Marquinhos tak wybijał piłkę z piątego metra, że trafił w nogi Verrattiego, a ta wpadła do siatki PSG.

58'

Arsenal coraz bardziej energiczny, coraz groźniejszy.

57'

Piłkę znów stracił Krychowiak, chociaż runął na murawę i przez chwilę nie podnosił się z niej.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Marco Verratti. Włoch nie zagra w kolejnym meczu.

54'

Z rzutu wolnego z 23 metrów uderzył Lucas i trafił w poprzeczkę!

53'

Żółtą kartkę otrzymał Laurent Koscielny.

52'

Obraz gry nie ulega zmianie - nadal dłużej przy piłce jest PSG, ale wydaje się, że agresywniejsi w odbiorze są piłkarze Arsenalu.

48'

Spokojne fragmenty drugiej połowy.

46'

Początek drugiej połowy.

Czy Krychowiak faulował Sancheza?
45+1'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. 1:1! Giroud myli bramkarza i płaskim strzałem zdobywa bramkę. To pierwszy strzał Kanonierów w tym meczu.

45'

Przepychanki na boisku, Cavani uderzył Ramseya, ale nie zauważył tego sędzia.

45'

Rzut karny dla Arsenalu! Krychowiak faulował Sancheza.

1
42'

Na prawej flance był Jenkinson, ale tylko udowodnił to, że Arsene Wenger przez ostatnie dwa lata nie widział go w składzie i był wypożyczany. Jego dośrodkowanie wyleciało poza plac gry.

40'

Iwobi stara się najbardziej ze wszystkich graczy Arsenalu. Na niewiele się to zdaje.

37'

Arsenalowi niewiele się dzisiaj udaje, nawet nie potrafi oddać strzału.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Francis Coquelin. To oznacza, że nie zagra w następnej kolejce.

33'

Krychowiak kolejny raz skuteczny w powietrznej walce o piłkę.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Marquinhos.

29'

Coquelin sprawdził twardość szczęki Motty, ale piłkarz PSG po chwili się pozbierał i nie była konieczna interwencja medyków.

27'

Dośrodkowanie w pole karne PSG, ale tutaj dobrze ustawiony Krychowiak.

25'

Wyraźnie nie klei się gra Arsenalu. Teraz Oezil nie potrafił wywalczyć nawet kornera.

23'

Koscielny włączył się do ofensywnej akcji i podał do Girouda, który był na spalonym.

21'

Grę kontroluje PSG, a Arsenal na razie nie ma pomysłu na rozmontowanie defensywy paryżan.

18'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Blaise Matuidi. 1:0 dla PSG! Z łatwością Matuidi wpadł w pole karne (Mustafi źle się ustawił) i dograł na trzeci metr do Cavaniego, który wślizgiem wpakował piłkę do siatki.

15'

Zagotowało się w polu karnym Arsenalu po rzucie rożnym. Ostatecznie piłkę niemal z linii bramkowej wybił Kieran Gibbs.

13'

Ospina bez problemu złapał piłkę po dośrodkowaniu na piąty metr.

12'

Zbyt mocne podanie do Oezila i piłkę złapał bramkarz.

11'

Długo piłkę wymieniają piłkarze PSG, tylko co z tego skoro niemal wszystkie po szerokości boiska.

9'

Iwobi rozpędzał się lewym skrzydłem, jednak miał obok siebie aż trzech graczy rywali i stracił piłkę.

6'

Dośrodkowanie z prawej flanki do Cavaniego, który nie sięgnął piłki.

5'

Próba prostopadłego podania w wykonaniu Krychowiaka, ale niedokładna.

4'

Błąd Coquelina, który podał piłkę wprost do Cavaniego, jednak goście nie wykorzystali tego.