06 gru 2016 20:45
90+5'

Ludogorec. Schodzi: Wanderson. Wchodzi: Claudiu Keseru.

90+2'

Gol! Strzelił Angel di Maria. 2:2! Piłka dość przypadkowo trafiła na szósty metr i di Maria wpakował ją do siatki.

Paris Saint-Germain
1
90+1'

Angel di Maria uderzył z rzutu wolnego prosto w mur.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

PSG. Schodzi: Thomas Meunier. Wchodzi: Serge Aurier.

86'

Ludogorec. Schodzi: Marcelinho. Wchodzi: Gustavo Campanharo.

wchodzi Wchodzi
Gustavo Campanharo #10
schodzi Schodzi
85'

PSG. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Jese Rodriguez.

84'

Po rzucie wolnym Mautidi upadł w polu karnym Ludogorca, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

80'

PSG. Schodzi: Maxwell. Wchodzi: Layvin Kurzawa.

77'

Uderzenie Ben Arfy trafiło w obrońcę i piłka przeleciała tuż obok słupka. Po chwili strzał oddał Silva i futbolówka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką.

76'

Ludogorec głęboko cofnięty na własną połowę.

72'

Ludogorec. Schodzi: Virgil Misidjan. Wchodzi: Jody Lukoki.

Jody Lukoki #92
Virgil Misidjan #93
69'

Gol! Strzelił Wanderson. 2:1 dla Ludogorca! Pierwsza okazja w drugiej połowie i od razu gol. Marquinhos stracił piłkę i w efekcie wyszła kontra Bułgarów, którą skutecznym strzałem z 14 metrów wykończył Wanderson.

Ludogorec Razgrad
67'

Kolejna fala ataków PSG. Trudna sytuacja Ludogorca.

63'

Gospodarze słusznie domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie piłki ręką przez jednego z graczy Ludogorca. Dziwne, że nie zareagował w tej sytuacji sędzia bramkowy, który miał całą sytuację jak na dłoni.

61'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. 1:1! Pogubiła się defensywa Ludogorca i tak wybiła piłkę, że ta spadła na siódmy metr, gdzie kapitalnym strzałem z przewrotki Cavani zdobył gola.

60'

Arsenal prowadzi już 4:0, a więc PSG potrzebuje zwycięstwa, aby wygrać grupę A.

56'

Bardzo głęboko na własną połowę cofa się zespół Ludogorca.

53'

13 już rzut rożny wywalczyli dzisiaj zawodnicy PSG.

51'

Teraz Ben Arfa był przy linii bocznej, ale wywalczył faul, chociaż sporo dodał od siebie.

48'

Szansę gry w pierwszym składzie dostał Ben Arfa, ale jest mało widoczny.

46'

Początek drugiej połowy.

40'

Pierwsze gwizdy na stadionie. PSG nie gra dzisiaj porywająco.

38'

Maxwell kopnął swojego rywala prosto w twarz. Na szczęście nie była konieczna interwencja sztabu medycznego.

35'

Coraz groźniejsze są rzutu rożne PSG. Przed chwilą z czterech metrów Silva trafił w słupek.

34'

Ludogorec chciał wyjść z kontrą, jednak niedokładne podanie zakończyło akcję.

32'

Groźnie w polu karnym gości po kolejnym kornerze. Silva uderzył jednak głowa tuż obok słupka.

28'

Już 11 prób PSG, a goście mają zaledwie jedną i strzelili po niej bramkę.

27'

Dobra sytuacja dla PSG z rzutu wolnego z 20 metrów, jednak Cavani uderzył wprost w mur.

23'

Przewaga PSG. Paryżanie starają się skrzydłami rozmontować defensywę rywali.

20'

Po rzucie rożnym płaski strzał tuż obok słupka oddał Motta, ale piłka jeszcze dotknęła nogi rywala. Nie zauważyli tego sędziowie i gospodarze nie dostali kornera.

19'

Lucas był w polu karnym, ale jego strzał został przyblokowany.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Motta.

15'

Gol! Strzelił Virgil Misidjan. Asystował mu Natanael. 1:0 dla Ludogorca! Po dośrodkowaniu z lewej strony zupełnie niepilnowany na siódmym metrze był Virgil Misidjan i głową wpakował piłkę do siatki.

Asysta:
Natanael #6
1
13'

Tymczasem w swoim meczu wygrywa Arsenal, a to oznacza, że przy remisie PSG, to Kanonierzy wygrają grupę.

11'

Cavani był na czystej pozycji, ale nie dotarła do niego piłka. Wydaje się, że dodatkowo był na spalonym.

9'

Jak z procy w powietrze wyszedł Marquinhos, jednak z pięciu metrów uderzył głową obok bramki.

8'

Mogło być 1:0 dla PSG! Po strzale Moury z 25 metrów bramkarz gości wybił piłkę do boku, a z ostrego kąta uderzył jeszcze Cavani. Ponownie musiał interweniować golkiper Ludogorca.