89'

Żółtą kartkę otrzymał Pizzi.

Benfica Lizbona
87'

Gol! Strzelił Raul Jimenez. Albiol stracił piłkę przed własną bramką i sam na sam z bramkarzem znalazł się Jimenez, który pewnie trafił do bramki!

2
87'

Kopnięty w głowę Zieliński przez chwilę dochodził do siebie.

84'

Zieliński otrzymał piłkę od Mertensa, ale jego strzał z siedmiu metrów odbił bramkarz!

80'

Napoli. Schodzi: Lorenzo Insigne. Wchodzi: Marko Rog.

79'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Mertens zrobił wiatrak z Luisao i strzałem tuż przy słupku podwyższył prowadzenie gości!

1
77'

Z rzutu wolnego uderzył Pizzi, ale nie trafił w bramkę.

75'

Gra toczy się na połowie gości, ale piłkarze Benficy nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Napoli.

69'

Benfica. Schodzi: Franco Cervi. Wchodzi: Andre Carrillo.

wchodzi Wchodzi
Andre Carrillo #15
schodzi Schodzi
Franco Cervi #22
67'

Bramkarza gospodarzy starał się przelobować Lorenzo Insigne, ale nie trafił w bramkę.

66'

Jose Callejon dostał po głowie i musiał zejść na moment z boiska. A w Kijowie po twarzy mocno dostaje Beskitas. Już 5:0 dla Dynama!

64'

Gospodarze nie potrafią odpowiedzieć rywalom. Napoli kontroluje przebieg gry i jest coraz bliżej triumfu w swojej grupie.

60'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Dries Mertens. Mertens zagrał za plecy obrońców, Callejon wyszedł w tempo i w sytuacji sam na sam podciął piłkę ponad wychodzącym z bramki Edersonem!

57'

Benfica. Schodzi: Goncalo Guedes. Wchodzi: Rafa Silva.

Rafa Silva #27
56'

Kolejny strzał Jose Callejona, ale po raz kolejny piłka przeleciała daleko od bramki.

51'

Benfice udało się przenieść ciężar gry na połowę Napoli. To gospodarze obecnie dłużej utrzymują się przy piłce.

49'

Lorenzo Insigne do Callejona, ale ten stojąc z boku bramki nie trafił w nią!

46'

Powinno być 0:1. Manolo Gabbiadini otrzymał piłkę od Hamsika, ale piłkę lecącą do bramki wybił obrońca.

46'

Gramy po przerwie.

44'

Groźnie pod bramką gospodarzy, ale sędzia przerwał grę. Na spalonym znalazł się Marek Hamsik.

40'

Spokojniejszy fragment gry, zespoły szanują piłkę i już nie rzucają się na rywala z taką pasją jak wcześniej.

36'

Manolo Gabbiadini sam na sam z bramkarzem, ale górą Ederson!

1
35'

Jose Callejon uderzył z pierwszej piłki z okolic linii pola karnego, ale źle uderzył i bramkarz zdołał obronić.

34'

A w Kijowie już... 3:0 dla Dynama. Besiktas gra w osłabieniu i wiele wskazuje na to, że z Ukrainy wróci bez punktów. W związku z tym w Lizbonie zespoły grają o pierwsze miejsce w grupie.

33'

Kolejny strzał z dystansu oddał Nelson Semedo, tym razem piłka przeleciała ponad bramką.

30'

Płaski strzał z ok. 25 metrów oddał Nelson Semedo, piłka przeleciała obok bramki.

28'

Jose Callejon dośrodkował z prawej strony, a Manolo Gabbiadini zostal w ostatnim momencie uprzedzony przez obrońcę.

24'

Nerwowo grają w obronie gracze gości, defensorzy z Neapolu popełnili już kilka błędów.

24'

Raul Jimenez wbiegł z piłką w pole karne, a jego strzał na róg sparował Reina.

22'

Hamsik wybijał piłkę, ale z boku pola karnego trafił w rywala, futbolówkę chciał przyjąć Goncalo Guedes, jednak źle to uczynił i sytuacji strzał minął bramkę.

21'

Strzelał Hamsik, bramkarz odbił piłkę, a do bramki dobił ją Manolo Gabbiadini, który był jednak na spalonym.

17'

Raul Jimenez uderzył z ok. 25 metrów, ale prawdopodobnie wytrącił z ręki jednemu z kibiców hot-doga.

15'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kalidou Koulibaly.

13'

Goncalo Guedes dośrodkował z prawej strony, głową z ok. 13 metrów uderzył Raul Jimenez, ale z trudnej sytuacji chybił.

11'

Pizzi dośrodkował z rzutu rożnego, Pepe Reina pewnie złapał piłkę pięć metrów przed bramką.

9'

Zespoły nie rzucają się do ataku, czekają na to co zrobi rywal.

7'

Z rzutu wolnego z ok. 30 metrów uderzył Faouzi Ghoulam, ale strzelił wysoko ponad bramką.

4'

Póki co gra toczy się w środku pola, tempo meczu dość szybkie.

20:10

Liczba możliwych scenariuszy w grupie SSC Napoli jest większa niż w pozostałych. Prowadzi klub Piotra Zielińskiego, a silna na swoim stadionie Benfica Lizbona ma tyle samo punktów. Zwycięstwo i remis da Napoli awans, a w razie porażki może zostać wyprzedzone przez Portugalczyków i czający się na 3. miejscu Besiktas Stambuł.