Liga Mistrzów: Grupa C
14 wrz 2016 20:45
90+1'

Gol! Strzelił Kelechi Iheanacho. Składna akcja City i jeszcze jeden gol. W polu karnym znalazł się Iheanacho, obrócił się z piłką i nie dał szans Sommerowi.

Manchester City
90'

Jeszcze dwie minuty gry w Manchesterze.

88'

Gospodarze mają ochotę na jeszcze jedną bramkę. Rezerwowi Manchesteru są bardzo aktywni.

85'

W polu karnym szarżował Sane, ale piłkę zgarnął mu sprzed nosa Sommer.

81'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Gael Clichy.

80'

Całkiem ładna akcja Borussii, jednak w końcowej fazie Johnsonowi zabrakło dokładności.

79'

Man City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Leroy Sane.

77'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Teraz już nic nie uratowało Borussii! Aguero wyszedł sam na sam z Sommerem, minął go i posłał piłkę do siatki.

76'

Hat-trick Aguero? Jeszcze nie tym razem! Sommer w sobie tylko znany sposób obronił uderzenie Argentyńczyka z 5 metrów.

75'

Hazard poszedł na przebój, ale podwojony stracił piłkę na 16. metrze.

73'

Piękna kontra City i Sterling miał przed sobą tylko Sommera! Górą bramkarz Gladbach i tylko korner.

72'

Zupełnie nieudany strzał Kolarova z rzutu wolnego.

70'

Pełna kontrola wydarzeń ze strony Manchesteru. Gladbach po przerwie nie istnieją.

69'

De Bruyne miał nieco przestrzeni do oddania strzału z 16 metrów, ale ostatecznie został przyblokowany.

66'

Potężne uderzenie Zabalety z dystansu. Sommer nie musiał interweniować.

65'

Mocne dośrodkowanie De Bruyne przed bramkę, gdzie czujny Sommer zażegnał niebezpieczeństwo.

64'

Sporo przestrzeni mają w ofensywie podopieczni Guardioli i mogą przeprowadzać szybkie akcje.

61'

Hazard już pokazał się na prawej flance. Belg minął Kolarova, ale później podawał niecelnie.

59'

M'gladbach. Schodzi: Andre Hahn. Wchodzi: Thorgan Hazard.

57'

Niemcy są bezradni i trener przygotował drugą zmianę. Do gry wejdzie przebojowy Thorgan Hazard.

54'

Po przerwie dosyć wyraźną przewagą mają Obywatele. Pachnie kolejnymi golami dla gospodarzy.

50'

Sommer naprawił własnym błąd i zdołał obronić zmierzający pod poprzeczkę strzał Aguero.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Otamendi.

46'

Początek II połowy.

41'

Teraz musiał wykazać się Bravo, który obronił mocny strzał Stindla. Było groźnie!

40'

Trochę spuścili z tonu zawodnicy Pepa Guardioli i Borussia doszła do głosu.

34'

Obiecująca była akcja ofensywna Gladbach prowadzona prawym skrzydłem, ale nie zakończyła się oddaniem strzału.

32'

Bardzo dobre zawody rozgrywają Anglicy, a w defensywie Gladbach pojawia się zbyt wiele luk. Kolejne gole dla Manchesteru wydają się przesądzone.

29'

Żółtą kartkę otrzymał Christoph Kramer.

Borussia M'gladbach
29'

Sommer sparował przed siebie piłkę po strzale Gundogana, po czym zaasekurowali go obrońcy.

28'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. 2:0 dla gospodarzy! Aguero zmylił Sommera i podwyższył prowadzenie.

27'

Faul Kramera na Gundoganie na linii pola karnego. Jedenastka dla Manchesteru!

26'

Niezła akcja Raffaela z Wendtem. Ten drugi pośpieszył się jednak z dograniem przed bramkę.

25'

Obolały Argentyńczyk zdołał wrócić na boisko.

24'

Aguero doznał urazu i potrzebuje pomocy medycznej.

22'

Po centrze Raffaela była dosyć groźnie dla City. Ostatecznie "główka" Christensena okazała się jednak niecelna.

21'

Zabaleta niecelnie podawał do Bravo i Borussia w tych okolicznościach wywalczyła korner.

20'

Sterling oko w oko z Sommerem i celny strzał. Gladbach uratował przed linią wracający Strobl. Bardzo źle to wygląda dla Niemców.

18'

Dogranie przed bramkę do Aguero, tym razem obrońcy w porę zainterweniowali i tylko korner dla MC.

17'

Pierwszy od dawna ofensywny wypad Gladbach przerwał świetnym wślizgiem Otamendi.

14'

Jeszcze nie ma drugiego gola, ale wisi on w powietrzu. Tym razem Fernandinho uderzył z 12 metrów tuż obok słupka.

13'

Aguero sugerował sędziemu, że był faulowany przez Strobla, ale Kuipers nie użył gwizdka.

1
11'

Przepiękna akcja gospodarzy i powinno być 2:0! De Bruyne zagrał do Aguero, a po chwili piłkę miał już Gundogan, którego strzał dzięki znakomitemu refleksowi wybronił Sommer.

1
9'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. City już na prowadzeniu! Zaspali obrońcy Borussii, a Aguero dopadł do piłki dośrodkowanej przez Kolarova i uderzeniem z bliska pokonał Sommera.

1
7'

Świetny powrót Fernandinho, który zdołał zablokować Wendta. Szwed szykował się do dośrodkowania przed bramkę.

1
5'

Dwa dośrodkowania De Bruyne w jednej akcji. Zakotłowało się pod bramką Niemców, jednak gospodarze nie zdołali oddać strzału.