Uderzenie Hahna sprzed pola karnego nie mogło zagrozić ter Stegenowi.

Johnson dał sobie zabrać piłkę tuż przed linią pola karnego.

Nic nie wskazuje na to, by Gladbach mieli doprowadzić do wyrównania.

M'gladbach. Schodzi: Lars Stindl. Wchodzi: Andre Hahn.

83'

Ter Stegen uprzedził Wendta, który próbował dojść do podania Traore w pole karne.

82'

Borussia wciąż oddała tylko jeden celny strzał na bramkę Barcelony. To fatalna statystyka Niemców.

77'

Turan niemal przelobował Sommera! Szwajcar tym razem końcami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką.

74'

Gol! Strzelił Gerard Pique. Asystował mu Neymar. Barcelona na prowadzeniu! Sommer nie złapał piłki po strzale Sommera, a Pique już czekał z dobitką. Błąd Szwajcara kosztował Gladbach bramkę.

5
73'

Neymar przedzierał się w polu karnym Borussii, ale rywale go podwoili i zdołali wybić piłkę.

1
71'

Traore dośrodkował z rzutu wolnego, ale żaden z jego partnerów nie oddał strzału na bramkę.

1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique.

1
1
68'

Trudno będzie Borussii utrzymać remis, bo Katalończycy przystąpili do kolejnego szturmu.

1
1
65'

Gol! Strzelił Arda Turan. Asystował mu Neymar. Długo zanosiło się na tego gola! Neymar dograł w pole karne do Turana, ten uprzedził obrońców i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Sommera!

7
2
63'

Żółtą kartkę otrzymał Javier Mascherano.

1
2
62'

Zagranie w pole karne do Neymara, ale ten nie opanował piłki i z interwencją zdążył Sommer.

1
59'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Arda Turan.

58'

Mocny strzał Rakiticia z dystansu, ale Yann Sommer nie dał się zaskoczyć Chorwatowi.

1
57'

Lepszy okres gry Borussii, która chwilowo zniwelowała przewagę Barcelony.

1
1
55'

Barcelona. Schodzi: Paco Alcacer. Wchodzi: Rafinha.

54'

Chwila wytchnienia dla obrońców i próba dłuższej akcji w wykonaniu gospodarzy. Borussia nie doszła jednak do pola karnego FCB.

1
53'

Piłkarze Borussii coraz częściej salwują się dalekimi wykopami w okolice linii środkowej boiska.

1
50'

Barcelona zamyka rywala w polu karnym, a to nie wróży Borussii niczego dobrego.

1
48'

M'gladbach. Schodzi: Raffael. Wchodzi: Fabian Johnson.

48'

Niesportowe zachowanie gości, którzy kontynuowali akcję ofensywną, gdy na boisku leżał Raffael.

1
46'

Początek II połowy.

1
45'

Obiecujący rajd Raffaela, ale rywale osaczyli Brazylijczyka i zabrali mu piłkę.

44'

Pośpieszył się ze strzałem Lars Stindl. Niemiec mógł dogrywać do partnerów, a uderzył z 20 metrów wyraźnie nad poprzeczką.

42'

Nieudany strzał Alby z ponad 20 metrów. Barcelona chce wyrównać jeszcze w I połowie.

1
41'

Wendt mógł stanąć przed szansą strzelecką, jednak źle przyjął piłkę w polu karnym. Szwed ma czego żałować.

39'

Duże zamieszanie pod bramką Borussii! Groźnie strzelał Luis Suarez, ale piłkę sparował Sommer, a goście nie zdążyli z dobitką. Mogło być 1:1!

38'

Bardzo ostro atakowany jest Neymar. W większości są to jednak czyste zagrania gospodarzy.

1
36'

Barca ponownie w ataku pozycyjnym. Teraz goście zaczną się już nieco bardziej śpieszyć.

1
34'

Gol! Strzelił Thorgan Hazard. Asystował mu Mahmoud Dahoud.  Gospodarze na prowadzeniu! Kontrę wyprowadził Raffael, zagrał do Dahouda, ten do Hazarda. Belg uniknął ofsajdu i nie dał szans ter Stegenowi.

Borussia M'gladbach
4
5
33'

Sporo rwanej gry w ostatnich minutach. Tymczasem w drugim meczu grupy Celtic remisuje z Manchesterem City 2:2!

1
30'

Barca znów w ataku pozycyjnym. Ogromna przewaga w posiadaniu piłki po stronie przyjezdnych.

2
27'

Ofiarnie w obronie grają podopieczni Andre Schuberta, ale Barcelona jest bardzo groźna i szybko potrafi dojść pod bramkę Sommera.

1
25'

Jedna z wielu prób ofensywnych Borussii. Akcję kończył Traore, ale strzelił wyraźnie obok słupka.

23'

Niepewna interwencja Sommera po strzale z dystansu. Szwajcar mógł wepchnąć piłkę do własnej bramki, skończyło się na rzucie rożnym.

21'

Kapitalne zagranie Neymara do Suareza! Ten powinien strzelać, ale jednak zdecydował się dogrywać do Alcacera i piłkę wybił jeden z obrońców.

1
19'

Indywidualna akcja Raffaela. Brazylijczyk minął paru rywali, ale ostatecznie został zablokowany.

18'

Beznadziejnie w kontrataku zachował się Dahoud. Zwlekał z podaniem i piłkę zgarnął mu sprzed nosa Andres Iniesta.

16'

Fatalne nieporozumienie Raffaela z Wendtem zniweczyło szanse na stworzenie dogodnej okazji pod bramką ter Stegena.

15'

Traore zagrał na pamięć na środek pola karnego, ale tam nie było żadnego z jego partnerów.

14'

Coraz wyraźniejsza przewaga Barcelony. Gospodarze czekają na okazje do kontr.

2
1
11'

Ależ okazję miał Suarez! Napastnik uwolnił się spod opieki obrońców i miał przed sobą tylko Sommera. Uderzył jednak z powietrza obok bramki.

10'

Dosyć odważnie grają gospodarze, a to bardzo ryzykowna taktyka przeciwko Barcelonie.

8'

W polu karnym przedzierał się Luis Suarez. Urugwajczyk był przytrzymywany przez rywala i stracił piłkę.

2
1
7'

Szansa przed Neymarem, który dostał dokładne dośrodkowanie w pole karne. Strzał Brazylijczyka obronił Sommer.

1
20:22

Z dystansu strzelił Traore. Bardzo nieudana próba Gwinejczyka.

5'

Thorgan Hazard wywalczył pierwszy rzut rożny dla Borussii.

3'

Hazard wbiegł w pole karne i zasugerował, że jeden z piłkarzy Barcelony zagrał piłkę ręką. Arbiter nie przerwał gry.

3'

Spokojny początek rywalizacji z obu stron. Katalończycy długo rozgrywają piłkę.

20:22

Spotkanie poprowadzi Słoweniec Damir Skomina.

20:22

Największym nieobecnym jest Lionel Messi. Argentyńczyk zmaga się z kontuzją, a jego miejsce w ataku zajmie Paco Alcacer.

2
20:22

Niemiecki zespół dobrze radzi sobie głównie na własnym terenie, gdzie wygrał 11 ostatnich meczów o stawkę.

20:22

FC Barcelona na inaugurację pokonała 7:0 Celtic Glasgow, a Borussia Moenchengladbach uległa 0:4 Manchesterowi City.