90'

Doliczone 4 minuty.

3
90'

Teraz soczyście sprzed pola karnego uderzył Thiago Alcantara, ale świetnie interweniował Dżanajew!

2
1
88'

Gospodarze wybijają już piłkę byle dalej od własnej bramki.

1
1
87'

FK Rostów. Schodzi: Timofiej Kałaczew. Wchodzi: Denis Terentjew.

Denis Terentjew #5
Timofiej Kałaczew #2
1
84'

Mueller zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale główkował wyraźnie obok słupka.

82'

FK Rostów. Schodzi: Sardar Azmoun. Wchodzi: Maksym Grigorjew.

Maksym Grigorjew #9
Sardar Azmoun #20
1
82'

Bicie głową w mur - tak można nazwać nieporadne ataki Bayernu.

78'

Po dośrodkowaniu Bernata dobrą okazję miał Thomas Mueller, ale główkował wprost w ręce Dżanajewa.

1
76'

Douglas Costa centrował z lewego skrzydła w kierunku Lewandowskiego, ale szybciej przy piłce był Dżanajew.

75'

Gospodarze skupieni na defensywie, ale są w tym bardzo skuteczni.

70'

Bayern zamknął teraz FK Rostów i cały czas okupuje pole karne gospodarzy.

68'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
66'

Gol! Strzelił Christian Noboa.

3:2 dla FK Rostów! Precyzyjny strzał z rzutu wolnego z 23 metrów oddał Noboa i piłka wpadła do siatki przy słupku.

63'

Bayern chciałby wyjść na prowadzenie, ale musi uważać, bo kontry gospodarzy są bardzo groźne.

58'

Bayern. Schodzi: Jerome Boateng. Wchodzi: Mats Hummels.

58'

Przerwa w grze, problemy zdrowotne ma Jerome Boateng.

1
54'

Sven Ulreich w ostatniej chwili uprzedził na boku pola karnego Azmouna.

52'

Gol! Strzelił Juan Bernat. Asystował mu Franck Ribery.

2:2! Po podaniu Ribery'ego potężną bombą pod poprzeczkę z ostrego kąta do siatki trafił Bernat.

Bayern Monachium
49'

Gol! Strzelił Dmitrij Połoz.

Sensacja! Połoz zmylił Ulreicha i pokonał go pewnym strzałem w lewy róg.

FK Rostów
1
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Jerome Boateng.

1
48'

Rzut karny dla FK Rostów! Boateng sfaulował Noboę.

1
47'

Po dośrodkowaniu Ribery'ego centymetry obok słupka główkował Philipp Lahm!

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

1
44'

Gol! Strzelił Sardar Azmoun.

1:1! Po niecelnym podaniu Costy gospodarze przeprowadzili zabójczą kontrę. Azmoun z dziecinną łatwością ograł w polu karnym Boatenga i pewnym uderzeniem pokonał Ulreicha.

FK Rostów
1
1
43'

Bayern spokojnie rozgrywa atak pozycyjny.

2
40'

Z prawego skrzydła dośrodkował Rafinha, po rykoszecie piłka leciała za kołnierz Dżanajewa, ale bramkarz FK Rostów przeniósł ją nad poprzeczką.

1
38'

Zbyt głęboka centra Alcantary z prawego skrzydła i piłka w rękach Dżanajewa.

1
35'

Gol! Strzelił Douglas Costa.

1:0 dla Bayernu! Po rajdzie Sanchesa i dośrodkowaniu z boku pola karnego, Navas wybił piłkę zbyt krótko i mocnym strzałem pod poprzeczkę do siatki trafił Costa.

2
34'

Azmoun ruszył do prostopadłego podania, jednak do końca naciskał go obrońca Bayernu i przez to Sven Ulreich dość łatwo obronił jego strzał z ostrego kąta.

1
32'

Kąśliwie sprzed pola karnego strzelił Douglas Costa i piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

2
30'

Żółtą kartkę za faul na Lewandowskim otrzymał Władimir Granat.

Władimir Granat #4
FK Rostów
4
27'

Wyraźna przewaga Bayernu, który jednak na razie gra dość chaotycznie.

2
25'

Soczyście z dystansu uderzył Sanches i Dżanajew wybił piłkę na rzut rożny.

1
22'

Groźnie po rzucie rożnym główkował Holger Badstuber. Dżanajew z trudem odbił piłkę.

1
21'

Robert Lewandowski był osamotniony w polu karnym, chciał oddać strzał z ostrego kąta, ale gospodarze łatwo go zablokowali.

2
19'

Renato Sanches zbyt długo zwlekał ze strzałem z 17 metrów i został zablokowany.

1
16'

Philipp Lahm mógł oddać strzał sprzed pola karnego, zamiast tego rozciągnął akcję do Costy, ale jego dośrodkowanie przecięli obrońcy FK Rostów.

1
13'

Pierwsze minuty należały do Bayernu, teraz gra się nieco wyrównała.

1
9'

Bezsensowne wyjście z bramki Ulreicha, uprzedził go strzałem głową Jerochin, ale piłka nie wpadła do siatki, bo przed linią wybił ją niemal w ostatniej chwili Juan Bernat. Sensacja była blisko!

1
7'

Douglas Costa oddał płaski strzał z dystansu - celny, ale zbyt lekki, by zaskoczyć Dżanajewa.