1
87'

Bayern. Schodzi: Douglas Costa. Wchodzi: Javi Martinez.

86'

Kevin Gameiro oddał strzał z woleja, kąt był jednak niemal zerowy. To nie mogło zaskoczyć Neuera.

1
84'

Czas mija, a Atletico sprawia wrażenie drużyny całkowicie bezradnej.

1
83'

Bayern. Schodzi: Arjen Robben. Wchodzi: Joshua Kimmich.

80'
77'

Z lewej strony boiska dośrodkował Douglas Costa, piłka spadła na 4. metr pod nogi Alcantary, ale ten strzelił nad poprzeczką! To powinno być 2:0.

1
77'

Diego Simeone wykorzystał limit zmian i teraz może już tylko czekać aż jego podopieczni się obudzą. Bayern pozwala im jednak na niewiele.

1
74'

Z narożnika pola karnego daleko obok słupka uderzył Angel Correa.

73'

Nieco za wysoko z prawego skrzydła dośrodkował Arjen Robben i Robert Lewandowski główkował niecelnie.

1
73'

Jan Oblak wybiegł teraz poza pole karne i uprzedził Lewandowskiego.

71'

Bawarczycy spokojnie kontrolują boiskowe wydarzenia, a Diego Simeone coraz bardziej zirytowany.

1
68'

Atletico. Schodzi: Koke. Wchodzi: Thomas Partey.

65'

Nic dobrego nie da się na razie powiedzieć o grze Atletico. Bayern ma w garści korzystny wynik, a i tak atakuje.

1
61'

Żółtą kartkę za faul na Bernacie otrzymał Gabi.

Atletico Madryt
4
60'

Atletico. Schodzi: Nicolas Gaitan. Wchodzi: Angel Correa.

59'

Arjen Robben padł w polu karnym po interwencji Savicia. Faulu jednak nie było, sędzia słusznie puścił grę.

2
59'

Atletico wciąż bezradne, Diego Simeone musi dokonać zmian, bo jego drużyna nie potrafi dojść do czystej sytuacji.

1
55'

Sprzed pola karnego w sam środek bramki uderzył Douglas Costa i piłka w rękach Oblaka.

1
54'

Arjen Robben wybiegł na czystą pozycję, ale najpierw rywale wytrącili go nieco z równowagi, a potem zbyt długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

1
51'

Nic się na razie nie zmienia, nadal lepsze wrażenie sprawia Bayern.

50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Robert Lewandowski mógł teraz wyjść na czystą pozycję, jednak nie zdołał minąć Savicia.

47'

Przerw w grze, Diego Godin ucierpiał w starciu z Alcantarą.

1
46'

Początek drugiej połowy. Bez zmian.

45'

Doliczona 1 minuta.

43'

Zablokowana centra Costy z lewej strony boiska.

41'

To już kolejny fragment, w którym Bayern praktycznie nie traci piłki. Gospodarze wymieniają mnóstwo podań.

3
38'

Z dystansu potężnie, ale wyraźnie obok bramki uderzył Douglas Costa.

1
36'

Atletico atakuje niedokładnie i dlatego oddaje mało groźnych strzałów.

33'

Saul Niguez szukał pozycji do strzału z ostrego kąta, ale upadł w polu karnym. Faulu nie było, a piłkę ostatecznie przejął Manuel Neuer.

1
1
30'

Atletico próbuje teraz szarpnąć, a to od razu daje Bayernowi okazje do kontr.

1
1
28'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski.

1:0 dla Bayernu! Perfekcyjny strzał Lewandowskiego z rzutu wolnego z 20 metrów! Piłka poleciała w okienko i Oblak bez szans.

Bayern Monachium
25
26'

Ogromna przewaga Bayernu w posiadaniu piłki (68:32).

4
25'

Diego Godin wrócił do gry.

1
24'

Przerwa w grze, medycy Atletico opatrują Godina.

1
23'

Arturo Vidal oddał nieczysty strzał z 16 metrów i piłka ledwo doturlała się do rąk Oblaka.

1
1
22'

Znów wyraźna przewaga Bayernu, Atletico ma teraz problem z odzyskaniem piłki.

19'

Ogromny kocioł w polu karnym gości! Mocno z ostrego kąta uderzył Douglas Costa i Atletico uratował Jan Oblak! Po chwili nieczysto z boku pola karnego dogrywał jeszcze Arjen Robben i nic z tego nie wyszło.

16'

Kolejne ostrzeżenie dla Bayernu! Yannick Ferreira Carrasco zamknął dośrodkowanie z lewego skrzydła, uderzył jednak zbyt lekko i Manuel Neuer na posterunku.

14'

Mecz się wyrównał, bardzo dużo walki w ostatnich minutach.

12'

Atletico zaczyna się rozkręcać. Goście próbują teraz zaskoczyć obronę Bawarczyków prostopadłymi podaniami.

9'

Jedna akcja gości wystarczyła, by już zapachniało golem na 0:1! Manuel Neuer zatrzymał jednak kąśliwe uderzenie Ferreiry Carrasco z ostrego kąta.

1
1
8'

Zdecydowana przewaga Bayernu, Atletico na razie skupione wyłącznie na defensywie.

6'

Douglas Costa zatańczył przed polem karnym Atletico, ale w pewnym momencie przesadził z dryblingiem i nie zakończył akcji strzałem.

4'

Z lewego skrzydła ostro dośrodkował Douglas Costa, ale piłkę wypiąstkował Jan Oblak.

1
3'

Bayern w dość spokojnym ataku pozycyjnym.

1
1'

Arjen Robben miał trochę miejsca przed polem karnym, lecz jego mocny strzał został zablokowany.

1
20:22

Mecz poprzedzony minutą ciszy ku czci ofiar katastrofy lotniczej w Kolumbii, a wśród nich piłkarzy klubu Chapecoense.

20:22

Niezależnie od wyniku dzisiejszego meczu, Atletico wygra grupę B, zaś Bayern awansuje z 2. miejsca.