CSKA. Schodzi: Fiodor Czałow. Wchodzi: Carlos Strandberg.

Fiodor Czałow #63
90'

Bayer. Schodzi: Kevin Kampl. Wchodzi: Admir Mehmedi.

88'

Bardzo otwarta końcówka, Rosjanie szukają zwycięskiego gola, a Bayer czyha na kontry.

85'

Sprzed pola karnego mocno, ale nad poprzeczką uderzył Bebras Natcho.

83'

CSKA. Schodzi: Ałan Dzagojew. Wchodzi: Lacina Traore.

80'

To mogła być zabójcza riposta gości! Z boku pola karnego uderzył Kevin Volland i trafił w słupek! W odpowiedzi po drugiej stronie boiska z ostrego kąta przestrzelił Ałan Dzagojew. Co za wymiana ciosów!

79'

Aptekarze zepchnięci do rozpaczliwej defensywy, CSKA chce pójść za ciosem.

78'

Ałan Dzagojew minimalnie chybił z ostrego kąta, ale sędzia i tak odgwizdał spalonego.

77'

Żółtą kartkę za faul na Czałowie otrzymał Kevin Kampl.

Bayer 04 Leverkusen
76'

Gol! Strzelił Bebras Natcho.

1:1! Leno wyczuł intencje Natcho, ale płaski strzał zawodnika CSKA w lewy róg był dość precyzyjny i piłka w siatce.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Henrichs.

74'

Rzut karny dla CSKA! Benjamin Henrichs sfaulował Fernandesa.

72'

Żółtą kartkę za komentowanie orzeczeń sędziego otrzymał Javier Hernandez.

70'

Bayer. Schodzi: Julian Brandt. Wchodzi: Kai Havertz.

69'

Fantastyczna okazja CSKA! W zamieszaniu po rzucie rożnym Aleksandr Gołowin oddał strzał z najbliższej odległości, piłka prześlizgnęła się pomiędzy nogami Leno, ale ten zdołał ją złapać przed linią bramkową!

65'

Z okolic linii pola karnego uderzył Czałow - piłka zrykoszetowała i nie poleciała w światło bramki.

63'

Z rzutu wolnego potężnie uderzył Hakan Calhanoglu i piłka poleciała tuż obok słupka. Ekipa CSKA miała sporo szczęścia.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Pontus Wernbloom.

61'

Celnie, ale zbyt lekko uderzył z dystansu Ałan Dzagojew. Bernd Leno złapał piłkę.

58'

Bayer kontroluje boiskowe wydarzenia, Rosjanie w ogóle nie dochodzą do klarownych sytuacji.

55'

Wasilij Bieriezucki zablokował dośrodkowanie Brandta z lewej strony boiska.

52'

Bebras Natcho składał się do strzału przewrotką z 8 metrów, ale przy okazji sfaulował rywala. Gra przerwana.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

CSKA próbuje podkręcić tempo, ale na razie niewiele z tego wynika.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

42'

Tempo trochę spadło, w ostatnich minutach nie ma sytuacji strzeleckich.

38'

Piłka w siatce CSKA, ale gola nie ma. Na spalonym zarówno Hernandez, jak i dobijający jego strzał Calhanoglu.

37'

Żółtą kartkę za faul poza polem karnym na Jedvaju otrzymał Igor Akinfiejew.

34'

Zablokowany strzał Czałowa sprzed pola karnego i piłka wyszła na rzut rożny.

32'

Niegroźnie z dystansu uderzył Hakan Calhanoglu i Akinfiejew interweniował bardzo pewnie.

30'

Fatalnie we własnym polu karnym pomylił się Charles Aranguiz i Ałan Dzagojew huknął z ostrego kąta tuż nad poprzeczką! To mogło być 1:1.

28'

Efektowna akcja Henrichsa. Boczny obrońca Bayeru wbiegł w pole karne, ale dał się wypchnąć niemal pod końcową linię i uderzał z tak ostrego kąta, że Akinfiejew musiał obronić.

25'

Nieczysto z ostrego kąta uderzył Czałow i Leno nie musiał interweniować.

23'

Oglądamy szybki i otwarty mecz, ale na razie konkretniejsi są goście.

19'

Javier Hernandez wpadł w pole karne CSKA, ale jego płaski strzał z 14 metrów był zbyt lekki i Igor Akinfiejew na posterunku.

16'

Gol! Strzelił Kevin Volland. Asystował mu Kevin Kampl.

0:1! Kampl perfekcyjnie zagrał za plecy obrońców do Vollanda, z ten z zimną krwią pokonał Akinfiejewa w sytuacji sam na sam.

15'

Omer Toprak wrócił do gry.

13'

Przerwa w grze, medycy Bayeru opatrują Topraka.

11'

Aleksandr Gołowin zakręcił w polu karnym obroną Bayeru, oddał strzał z ostrego kąta, jednak górą Bernd Leno.

8'

Płasko z ostrego kąta uderzył Hakan Calhanoglu i posłał piłkę minimalnie obok dalszego słupka.

5'

Sprzed pola karnego w środek bramki strzelił Tin Jedvaj i na posterunku Igor Akinfiejew.

4'

To mogła być zabójcza kontra CSKA! Czałow znakomicie zagrał na czystą pozycję do Gołowina, ale ten źle przyjął piłkę i zmarnował sytuację sam na sam z Leno.