Co za finisz Realu! Po centrze z lewego skrzydła Morata uderzył głową tak, że piłka przełamała ręce Patricio i wpadła do siatki!

90'

II połowa została przedłużona o cztery minuty.

88'

Gol! Strzelił Cristiano Ronaldo.

Cudowny gol CR7! Wychowanek Sportingu pokonał Patricio perfekcyjnym uderzeniem z rzutu wolnego z 30 metrów, po którym piłka trafiła w samo "okienko" bramki gości!

9
3
84'

Kolejna próba Carvajala, który znów popisał się efektownym wolejem, ale znów posłał piłkę tuż obok bramki Sportingu.

1
83'

Słupek uratował Sportingu przed stratą gola po strzale Ronaldo z trzech metrów!

4
78'

Real. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: James Rodriguez.

77'

Real nabrał wiatru w żagle. Teraz po centrze Vazqueza z prawej strony Carvajal uderzył prosto z powietrza, ale posłał piłkę obok bramki Sportingu.

3
73'

Sporting. Schodzi: Adrien Silva. Wchodzi: Elias.

wchodzi Wchodzi
Elias #22
schodzi Schodzi
1
71'

Realowi udało się zamknąć Sporting na jego połowie. Królewscy nie potrafią jednak nadal stworzyć sobie sytuacji podbramkowej.

2
68'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Alvaro Morata.

67'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Lucas Vazquez.

67'

Gareth Bale uderzył z rzutu wolnego z 17 metrów nad bramką Sportingu.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Marvin Zeegelaar.

Marvin Zeegelaar #31
Sporting Lizbona
65'

Tymczasem Gelson z łatwością uciekł Marcelo i spod końcowej linii dograł piłkę Bastowi, ale nie trafił w futbolówkę, choć był sześć metrów od bramki Realu.

61'

Real nie potrafi w żaden sposób zagrozić Sportingu. Królewscy są bezradni.

1
57'

Żółtą kartkę otrzymał William Carvalho.

55'

Portugalczycy z łatwością kasują ataki Realu, a sami z dużą swobodą operują piłką na połowie gospodarzy.

1
1
54'

Trzeba to jasno powiedzieć: Real odbiera od Sportingu lekcję futbolu!

1
51'

Sporting nie zadowala się jednobramkowym prowadzeniem. Goście z Lizbony dąży do strzelenia drugiego gola.

1
47'

Gol! Strzelił Bruno Cesar.

Po niefortunnej interwencji Modricia przed polem karnym Realu piłka trafiła pod nogi Cesara, który pokonał Casillę płaskim uderzeniem z 15 metrów.

Bruno Cesar #11
3
1
46'

Początek II połowy.

1
1
45+1'

Bale wrócił na murawę, ale ciągle utyka.

2
45'

Cristiano Ronaldo z rzutu wolnego zza linii bocznej pola karnego uderzył nad bramką Sportingu.

1
43'

Przerwa w grze. Na boisku leży opatrywany Gareth Bale. Walijczyk doznał urazu biodra bądź pleców i wszystko wskazuje na to, że nie będzie kontynuował występu.

1
41'

Silva pomknął środkiem pola i uderzył płasko z 25 metrów, ale Casilla pewnie złapał piłkę.

2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Adrien Silva.

4
38'

Od kilku dobrych minut gra toczy się na połowie Sportingu.

1
34'

Ależ zaniechanie Dosta! Gelson zagrał wzdłuż linii bramkowej Realu, Casilla nie przeciął podania, ale Dost nie zaatakował piłki wślizgiem, choć ta była w jego zasięgu! Wystarczyło rzucić się na murawę.

1
30'

Sam Sporting też potrafi utrzymać się przy piłce na połowie Realu. Na razie żadnej z drużyn nie udało się zagrozić rywalowi, ale do Królewskich dochodzi, że Sporting będzie równorzędnym przeciwnikiem.

1
27'

Drużynę z letargu chciał wyrwać Cristiano Ronaldo! Portugalczyk huknął soczyścię z ponad 30 metrów, ale Rui Patricio nie dał się zaskoczyć.

1
24'

Real póki co bije głową w mur.

1
21'

To rzadki obrazek, ale Real ma naprawdę duże problemy z przedostaniem się z piłką w okolice pola karnego Sportingu.

1
18'

Sporting oddaje pole Realowi, ale trzyma Królewskich na dystans. Gospodarze na razie nie potrafią realnie zagrozić Portugalczykom.

1
14'

Rui Patricio popełnił błąd, przegrywając z Raphaelem Varanem walkę o górną piłkę w swoim polu karnym, ale na jego szczęście gospodarze nie skorzystali z prezentu.

1
11'

W odpowiedzi Bale zdecycował się na strzał niemal z końcowej linii, ale Patricio nie dał się zaskoczyć i na raty złapał piłkę.

1
8'

Królewscy prowadzą grę, ale konkretniejsi są gości. Teraz Gelson Martins uderzył z ostrego kąta z obrębu pola karnego, a jego strzał sprawił problemu Kiko Casilli.

2
1
5'

Real przejął kontrolę nad spotkaniem i prowadzi atak pozycyjny. Sporting stara się bronić jednak daleko od swojego pola karnego.