84'

Mocno uaktywnił się na skrzydle Guilherme, czasami brakuje mu jednak dokładności.

3
81'

Z rzutu wolnego z 25 metrów mocno, jednak w mur obrońców Sportingu uderzył Vadis Odjidja-Ofoe.

1
1
79'

Sporting chce już tylko utrzymać dwubramkowe prowadzenie do ostatniego gwizdka, Legia w natarciu.

3
76'

Guilherme wpadł w pole karne, ale jego dośrodkowanie przeciął Sebastian Coates i piłkę ostatecznie złapał Rui Patricio.

2
76'

Sporting. Schodzi: Gelson Martins. Wchodzi: Joel Campbell.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Gelson Martins #77
2
73'

Sporting już nie forsuje tempa i Legia próbuje to wykorzystać. Stwarza jednak zbyt mało sytuacji.

1
1
69'

Powinno być 2:1! Adam Hlousek znakomicie wyłożył piłkę na 13. metr do Radovicia, ale ten nie dość, że uderzył zbyt lekko, to jeszcze obok słupka!

2
67'

Sporting. Schodzi: Bruno Cesar. Wchodzi: Lazar Marković.

Bruno Cesar #11
1
66'

Guilherme miał trochę miejsca na prawym skrzydle, w polu karnym Sportingu na piłkę czekali jego koledzy, ale dośrodkował fatalnie.

2
62'

Legia jeszcze nie oddała celnego strzału. Gospodarze mają na koncie takich pięć.

2
62'

Sprzed pola karnego nad poprzeczką uderzył Bruno Cesar.

2
60'

Z lewego skrzydła dośrodkował Adam Hlousek, ale trzech legionistów było na ewidentnym spalonym. Gra przerwana.

1
57'

Znów gubi się Legia. Gospodarze kilkoma podaniami oszukali całą defensywę mistrza Polski, na szczęście Bryan Ruiz uderzył nad poprzeczką.

1
55'

Zupełnie niekryty na 17. metrze Adrien Silva oddał bardzo groźny techniczny strzał, ale Arkadiusz Malarz uratował Legię efektowną paradą!

1
53'

Jakub Rzeźniczak ręką w polu karnym zablokował strzał Dosta. Sędzia jednak nie wskazał na "wapno", bo odległość była znikoma, a zagranie zawodnika Legii chyba niezamierzone.

1
51'

Jest niewielka poprawa w grze Legii, mistrz Polski próbuje atakować.

1
50'

Rui Patricio złapał piłkę po dośrodkowaniu Radovicia z prawego skrzydła.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Legia wymieniła teraz kilkanaście podań przed polem karnym Sportingu, ale wszystko skończyło się niedokładnym zagraniem Bereszyńskiego.

43'

Legia nie potrafi niestety stworzyć żadnego zagrożenia pod bramką Patricio.

1
41'

Joao Pereira miał mnóstwo miejsca w polu karnym po centrze z prawego skrzydła, na szczęście nie opanował piłki.

1
40'

Znakomita interwencja Malarza! Po strzale głową Coatesa piłka leciała niemal w okienko, mimo to bramkarz Legii zdołał ją odbić.

1
39'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Guilherme.

Legia Warszawa
1
37'

Gol! Strzelił Bas Dost. Asystował mu Adrien Silva.

2:0. Silva wypatrzył niekrytego między środkowymi obrońcami Dosta, idealnie do niego podał i ten pokonał Malarza niezbyt mocnym strzałem.

Sporting Lizbona
1
3
3
6
36'

Jakub Rzeźniczak przeciął groźną centrę Jeffersona do Dosta. Wszystko zaczęło się od prostej straty Guilherme.

1
1
35'

Obraz gry się nie zmienia, ataki Sportingu nie są już tak zaciekłe, ale Legia w ofensywie nie pokazuje nic.

3
33'

Z prawego skrzydła zbyt mocno, do nikogo dośrodkował Martins.

1
30'

Jacek Magiera dyskutuje z Aleksandarem Vukoviciem, tymczasem na boisku Sporting próbuje pójść za ciosem.

1
28'

Gol! Strzelił Bryan Ruiz.

Sporting złamał defensywę Legii. Radović źle przeciął dośrodkowanie z rzutu rożnego, Langil nie upilnował Ruiza, a ten nie dał Malarzowi szans płaskim strzałem z ostrego kąta.

1
1
3
3
7
27'

Przyblokowane dośrodkowanie Pereiry z prawego skrzydła i ostatecznie piłkę wybił na rzut rożny Jakub Rzeźniczak.

1
24'

Legia musi być uważna w tyłach, bo cały czas w natarciu Sporting.

2
22'

Z dystansu mocno, ale nad poprzeczką strzelił Jefferson.

1
21'

Coraz goręcej w polu karnym Legii! Teraz goście zablokowali mocny strzał Ruiza z 9 metrów.

1
21'

Thibault Moulin popełnił fatalną stratę na własnej połowie, jednak potem odzyskał piłkę od Dosta. Zdaniem sędziego faulował, ale to chyba błędna decyzja.

1
18'

Wielkie szczęście Legii! Po rzucie rożnym piłka spadła przed bramkę do Martinsa, a ten z najbliższej odległości huknął w poprzeczkę.

17'

Znakomite dośrodkowanie z rzutu wolnego do Dosta, ten złożył się do strzału z woleja, jednak z blokiem zdążył Tomasz Jodłowiec. Bardzo ważna interwencja.

1
14'

Legia zaczęła mecz znacznie lepiej niż w 1. kolejce przeciwko Borussii. Podopieczni Jacka Magiery są bardzo ruchliwi i zostawiają rywalom mało miejsca.

1
11'

Bas Dost otrzymał piłkę na 17. metrze, strzelił jednak wysoko w trybuny.

2
10'

Nieźle z dystansu uderzył Bruno Cesar, ale to nie mogło zaskoczyć Malarza.

1
1
9'

Nemanja Nikolić znalazł się z piłką w polu karnym, ale zbyt szybko oddał strzał. Nawet nie spojrzał w kierunku bramki, przez co fatalnie spudłował.

1
7'

Dobrze z rzutu rożnego dośrodkował Guilherme i szkoda, że nikt tego nie wykończył. Gospodarze najedli się sporo strachu.

1
5'

Sporting w ataku pozycyjnym, jednak Legia nie zostawia mu zbyt wiele miejsca na rozegranie.

1
3'

Moulin ma jeszcze kłopoty z nadgarstkiem, krótka przerwa w grze.

1
2'

Bryan Ruiz padł w polu karnym po starciu z Moulinem. Kontrowersyjna sytuacja, bo zawodnik Legii przytrzymywał rywala, sędzia jednak puścił grę.

1
1'

Legia stara się grać wysokim pressingiem, by nie pozwolić gospodarzom na swobodne ataki.