Arbiter przedłużył przynajmniej trzy minuty do czasu gry.

Na boisku coraz bardziej nerwowo. Piłkarze Realu mają problemy z powstrzymaniem Guilherme.

4
1
88'

Po rzucie rożnym wykonywanym przez Guilherme, piłkę mógł przeciąć Rzeźniczak. Zabrakło kilku centymetrów, by główkował w stronę bramki.

1
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mateo Kovacić. Asystował mu Dani Carvajal. Niestety bardzo szybko zareagowali piłkarze Realu. Po znakomitym podaniu Carvajala, Kovacić strzelił zza pola karnego w bok bramki Malarza. Mamy remis na pięć minut przed końcem.

11
3
6
8
23
85'
ZMIANA

Real. Schodzi: Alvaro Morata. Wchodzi: Mariano Diaz.

83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Thibault Moulin. Asystował mu Aleksandar Prijović. To jest prawdziwa sensacja! Po kombinacyjnej akcji Aleksandar Prijović podał piłkę pod pole karne. Doszedł do niej Moulin i strzelił od słupka. Legia Warszawa prowadzi z Realem Madryt!

35
13
2
1
3
81'

Przed szansą stanął Aleksandar Prijović , ale obronił Keylor Navas.

4
1
1
78'

To mogło być wejście smoka! Aleksandar Prijović wychodził sam na sam z Navasem, niestety był na spalonym.

2
1
1
2
77'
ZMIANA

Real. Schodzi: Fabio Coentrao. Wchodzi: Marco Asensio.

75'

Kolejną szansę miał głodny bramek Cristiano Ronaldo. Zatrzymał go nie kto inny, jak Michał Pazdan.

10
1
73'

Po rzucie rożnym wykonywanym przez Ronaldo, wyraźnie przestrzelił Bale.

1
72'

Tym razem zaatakowała Legia. Po podaniu Kucharczyka, obrońcy powstrzymali Radovicia.

1
70'

Ponownie strzelał Cristiano Ronaldo , który był atakowany przez Rzeźniczaka. Kapitan Legii popychał Portugalczyka, który strzelił nad poprzeczką. Sędzia zignorował protesty Ronaldo.

1
68'

Z 25 metrów strzelał z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo, ale pewnie obronił Arkadiusz Malarz.

2
66'

Cristiano Ronaldo wszedł pod pole karne Legii, ale ambitnie powstrzymało go trzech obrońców. Błagalne gesty Portugalczyka na nic się nie zdały. Faulu nie było.

1
65'

To była setka! Po podaniu Carvajala głową z dziesiątego metra strzelał Cristiano Ronaldo. Piłka przeleciała tuż obok słupka bramki Malarza.

1
64'
ZMIANA

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Lucas Vazquez.

63'

Na strzał zdecydował się Karim Benzema, ale powstrzymał go Adam Hlousek.

2
62'

Legioniści grają wysokim pressingiem i atakują odważnie. Zapowiada się na sensację!

2
59'

Błyskawicznie próbował Bale, ale strzelił wprost w Malarza.

2
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miroslav Radović. Asystował mu Thibault Moulin. Sensacja! Miroslav Radović zdecydował się na strzał po wejściu pod pole karne Realu Madryt. Olbrzymi błąd obrońców z Madrytu, którzy nie zdecydowali sie zaatakować Serba. Radović strzelił celnie i mamy remis!

27
8
1
3
57'

Strzelał Gareth Bale. Kompletnie nieudany strzał Walijczyka, który przeniósł piłkę nad poprzeczką.

3
56'

Hlousek sfaulował Benzemę na dwudziestym metrze. Tym razem szansa dla Realu Madryt.

2
1
55'

Mateo Kovacić strzelał z dystansu. Uderzył jednak bardzo lekko i bez najmniejszych problemów obronił Arkadiusz Malarz.

1
53'

To mogła być bramka! Z dwudziestego metra strzelał sam poszkodowany. Guilherme niestety posłał piłkę kilkanaście centymetrów nad poprzeczką!

8
1
3
52'

Guilherme był faulowany tuż przed polem karnym przez Fabio Coentrao. Szansa Legii Warszawa!

2
50'

Ale akcja Realu Madryt! Najpierw strzelał Gareth Bale , ale znakomicie ustawiony był Malarz. Akcję zamykał Cristiano Ronaldo, który trafił w boczną siatkę.

1
1
49'

Kolejna akcja Realu Madryt. Radović powstrzymał Carvajala w polu karnym Legii Warszawa.

1
1
47'

Długa akcja Realu Madryt. Po podaniu Moraty próbował strzelać głową Benzema. Piłkę wybił jednak Bartosz Bereszyński.

2
46'

Początek drugiej połowy.

2
1
45+2'

W ostatniej akcji I połowy Legia miała rzut wolny na wysokości pola karnego. Miroslav Radović nie zdołał jednak dośrodkować w punkt i sytuację wyjaśnili piłkarze z Madrytu.

3
45'

Arbiter doliczył minimum minutę do czasu gry I połowy.

2
44'

Cristiano Ronaldo wykonał znakomity sprint po piłkę. Starał się wykończyć akcję strzałem, jednak z wykonaniem było już gorzej. Pewnie piłkę obronił Malarz.

2
44'

Legioniści starali się wyprowadzić kontrę. Niestety piłkę przeciął jeden z obrońców Realu.

1
42'

Co za sytuacja! Legia Warszawa rozgrywa piłkę na połowie Realu Madryt. Wszyscy piłkarze Królewskich cofnięci na własnej połowie.

1
1
1
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vadis Odjidja-Ofoe. Asystował mu Guilherme. Ależ bramka Legii Warszawa! Guilherme oszukał obrońców Realu Madryt i znalazł znakomicie ustawionego Vadisa Odjidję-Ofoe. Ten przez nikogo nieatakowany wszedł pod pole karne i huknął wprost w okienko, zaskakując bezradnego Navasa! To pierwszy gol Legii z gry w tej edycji Ligi Mistrzów.

26
7
1
4
37'

Cristiano Ronaldo znalazł się na dziesiątym metrze. Po przyjęciu piłki na klatkę zdecydował się na szybki strzał. Arkadiusz Malarz znakomicie upilnował jednak słupek.

1
1
35'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Gareth Bale. Po zespołowej akcji znakomicie w polu karnym zachował się Walijczyk, który wycofał piłkę do Benzemy. Francuz strzelił tuż obok słupka Arkadiusza Malarza.

5
3
5
16
33'

Akcję próbowała przeprowadzić Legia, ale Nemanja Nikolić na spalonym.

2
1
31'

Akcja Legii. Bartosz Bereszyński podał zbyt mocno i Vadis Odjidja-Ofoe nie był w stanie oddać strzału.

2
1
30'

Gareth Bale oszukał Hlouska, wszedł pod pole karne Legii i strzelił tuż nad poprzeczką bramki Malarza.

1
28'

Tym razem Cristiano Ronaldo strzelił głową nad poprzeczką Legii Warszawa.

2
27'

Szansa dla Legii! Guilherme przestrzelił przy kontrataku.

1
1
1
25'

To powinien być gol! Ponownie piłkarze Legii zdołali jednak powstrzymać napastników z Madrytu, którzy kilka razy próbowali strzelać z pola bramkowego.

1
24'

Ależ szansa Realu! Obrońcy Legii powstrzymali Cristiano Ronaldo. To powinien być gol!

2
1
23'

Sznasa dla Legii Warszawa. Po wrzutce Miroslava Radovicia, Keylor Navas uprzedził Nemanję Nikolicia i pewnie złapał piłkę w ręce.

2
22'

Legia Warszawa stara się grać na połowie Realu. Piłkarze z Madrytu nie kwapią się aż tak do frontalnych ataków.

2
19'

Miroslav Radović upadł w polu karnym po starciu z Fabio Coentrao. Arbiter pozostał niewzruszony i nie zdecydował się podyktować jedenastki. Jak pokazały powtórki, sędzia z pewnością obroni się z tej decyzji.

3
19'

Już się wydawało, że Michał Pazdan powstrzyma Moratę. Piłka znalazła się jednak tuż pod nogami Benzemy. Po jego strzale, interweniował Malarz.

1
17'

Ale szansa Realu! Piłkę w bramce Legii mógł umieścić Raphael Varane. Sytuację wyjaśnili obrońcy warszawskiego klubu.

2
16'

Gareth Bale trafił w mur.

2
1
16'

Jakiegoś urazu doznał Arkadiusz Malarz. Na razie został w bramce, ale rozgrzewa się Radosław Cierzniak.

6
1
15'

Faulowany Gareth Bale. Szansa dla Realu.

3
1
14'

Chwila oddechu. Legia po koszmarnym początku zaczęła coraz odważniej przeciwstawiać się Realowi.

4
10'

Thibault Moulin zdecydował się na strzał zza pola karnego. Strzelił metr od słupka Navasa.

1
8'

Gospodarze próbowali atakować. Piłkę pewnie złapał Keylor Navas po wcześniejszej interwencji obrońców Królewskich.

2
6'

Akcję rozpoczął Alvaro Morata, ale Karim Benzema dośrodkował do nikogo.

1
4'

Na strzał zdecydował się Cristiano Ronaldo. Wyraźnie chybił.

1
4'

Dwójkowa akcja Realu Madryt. Cristiano Ronaldo i Karim Benzema zamotali się jednak pod polem karnym Legii.

4
3'

Nie tak miał wyglądać start meczu Legii Warszawa! Piłkarze Realu nie ustępują i starają się atakować.

2
4
1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gareth Bale. Asystował mu Cristiano Ronaldo. Szybki atak Realu Madryt, Po wrzutce do piłki doszedł Bale i pewnie pokonał Malarza.