4
1
1
90+2'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Pierre-Emerick Aubameyang. No i mamy rekord Ligi Mistrzów! Aubameyang na prawo do Reusa, a ten zdobył ÓSMEGO gola dla Borussii.

8
1
3
5
12
90+2'

Kucharczyk uderzył prawą nogą z ok. 20 metrów, ale przestrzelił.

1
1
90+1'

Kucharczyk strzelił gola, ale sędzia bramki nie uznał. Spalony.

2
1
90'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
1
90'

Kolejna przepiękna piłka Castro, Pulisić uderzył z siedmiu metrów, ale Cierzniak obronił!

2
89'

Kucharczyk w polu karnym gospodarzy, ale nie zdołał oddać strzału.

1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Matthias Ginter.

Borussia Dortmund
2
88'

Rekord Ligi Mistrzów w liczbie goli wyrównany, czy zostanie poprawiony?

1
1
87'

Christian Pulisić mocno uderzył sprzed pola karnego, ale trafił w rywala.

86'

Legia mogła wyjść z kontrą 2 na 1, ale Nikolić znalazł się na spalonym.

komentarz

Pytanie dnia!

1
2
83'

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić. Asystował mu Miroslav Radović. Radović do Nikolicia, a ten w sytuacji sam na sam uderzył w kierunku dalszego słupka. 7:4 dla Borussii. O tym meczu na pewno dowie się Donald Trump.

14
5
1
2
81'

7:3! Kontra Borussii, strzełał Andre Schuerrle, Cierzniak odbił piłkę, ale wobec dobitki Passlacka był bezradny!

2
3
5
7
81'

Roman Weidenfeller bardzo nerwowo reaguje w bramce Borussii.

78'

Pierre-Emerick Aubameyang z pola karnego uderzył w słupek. Po chwili, po drugiej stronie anemicznie strzelił Nikolić.

1
78'

Kontra Legii, Kucharczyk biegł z piłką, ale nie miał komu dograć i zagubił się w dryblingu.

1
75'

Andre Schuerrle dośrodkował, a Christian Pulisić głową uderzył ponad bramką.

73'

Gra toczy się na połowie Legii. Kolejne gole dla Borussii wiszą na włosku.

1
71'

Castro za linię obrony, a tam Pierre-Emerick Aubameyang zamiast strzelać odgrywał do Passlacka, którego zatrzymał Cierzniak.

69'

Castro pięknie dograł do Sahina, ale ten na spalonym.

66'

Strzelal Radović, ale wprost w bramkarza. Legia jeszcze walczy.

65'

Gospodarze spuścili z tonu, Legii udało się przenieść ciężar gry w kierunku środka boiska.

1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Pazdan.

Legia Warszawa
1
2
62'

Borussia. Schodzi: Marc Bartra. Wchodzi: Erik Durm.

61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Vadis Odjidja-Ofoe.

1
1
komentarz

Borussia w pierwszym secie w Warszawie wygrała 6:0, w drugim w Dortmundzie prowadzi 6:3.

2
2
59'

Co by się tutaj działo, gdyby do Dortmundu Legia przyjechała z bramkarzem i obrońcami...

6
1
1
57'

Gol! Strzelił Michał Kucharczyk. Asystował mu Miroslav Radović. Kontra Legii, Radović przebiegł z piłką kilkanaście metrów i dograł do Kucharczyka, a ten w sytuacji sam na sam zdobył trzeciego gola dla mistrzów Polski.

56'

Rzeźniczak przedostał się w pole karne gospodarzy, ale jego anemiczne dogranie przejęli rywale.

55'

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Tomasz Jodłowiec.

54'

Legia wyraźnie podłamana kolejnym ciosem, a do końca tak daleko. Borussia czuje krew, a może gdzieś czuje, że może strzelić co najmniej dziesięć bramek.

komentarz

Wielu trenerów przegrywając tak wysoko, po tak tragicznej grze w defensywie mogłoby osiwieć. Jacek Magiera przewidział przyszłość?

52'

Gol! Strzelił Marco Reus. Asystował mu Ousmane Dembele. Uśpienie, a następnie przyspieszenie gry i... gol! W polu karnym z piłką znalazł się Dembele, który dograł do Reusa, a ten pewnie do siatki.

2
3
5
9
komentarz

Uporządkujmy statystyki. One mówią wszystko.

1
49'

Zamieszanie w polu karnym Legii, ale gospodarzom udało się powstrzymać rywali. Wyraźna przewaga Borussii.

48'

Christian Pulisić z łatwością wbiegł z piłką w pole karne, ale jego płaskie dogranie złapał Radosław Cierzniak.

46'

Borussia rozpoczęła drugą połowę.

komentarz

W sumie to prawie remis.

1
4
komentarz

Będzie sporo memów po tym meczów. Na razie są żarty przez łzy.

4
1
43'

Guilherme do Vadisa Odjidji-Ofoe, ale ten nie trafił w piłkę. Mogła Legia zmniejszyć stratę.

2
41'

Piłka w bramce Legii po raz szósty. Sędzia jednak gola nie uznał. Kagawa był na spalonym. Wciąż 5:2.

2
40'

Prijović dograł do Kucharczyka, ale jego strzał głową obronił Roman Weidenfeller.

1
39'

Reus sam na sam z Cierzniakiem, bramkarz odbił piłkę, a sędzia przerwał grę. Niemiec był na kolejnym spalonym.