Dośrodkowanie Augustinssona w pole karne Leicester - bez strzału.

85'

Prawie okazję stworzyło Leicester City. Zabrakło dokładności w ataku.

81'

Jedynym pozytywem dzisiejszej gry Leicester jest to, że wciąż nie straciło gola w Lidze Mistrzów.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Wes Morgan.

Leicester City
76'

Powtórka sprzed dwóch minut. Znów korner dla gości, ponownie krótko rozegrany i dośrodkowanie Mahreza wybił defensor FC Kopenhaga. Tym razem jednak piłkę na 25 metrze zebrał Drinkwater i oddał niecelny strzał.

74'

Korner dla Leicester, ale został rozegrany krótko i Mahreza dośrodkowanie wybił Johansson.

68'

Wieje nudą w drugiej połowie. Okazji jest jak na lekarstwo.

66'

Kopenhaga. Schodzi: Rasmus Falk. Wchodzi: Youssef Toutouh.

wchodzi Wchodzi
Youssef Toutouh #24
schodzi Schodzi
63'

W drugim spotkaniu tej grupy FC Porto prowadzi z Club Brugge 1:0. Belgowie nie mają na koncie nawet punktu.

59'

Santander zagrał do Kvista, który oddał strzał lewą nogą bardzo, bardzo niecelny.

57'

Długie podanie Schmeichela do Mahreza, ale ten nie potrafił opanować piłki.

55'

W drugiej połowie wciąż bez dobrych okazji strzeleckich, chociaż wydaje się, że gra jest bardziej otwarta.

53'

Kolejny już rzut rożny dla miejscowych. Ponownie wykonywał go Augustinsson i Vardy wybił piłkę.

51'

Kolejna strata na skrzydle. Próbował Schlupp.

49'

Fuchs nie za bardzo miał z kim rozegrać piłki. To dzisiaj problemów Lisów.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Falk źle dośrodkował w pole karne i Kasper Schmeichel złapał piłkę.

40'

Claudio Ranieri nie może być zadowolony z gry swojego zespołu, który nie oddał ani jednego celnego strzału.

39'

Dwójkowa akcja Vardy'ego z Drinkwaterem kończy się faulem tego pierwszego.

36'

Nieliczna akcja Leicester i Fuchs podał niedokładnie do Schluppa.

34'

Drinkwater jest najlepszym graczem Leicester. Stara się rozgrywać i co chwilę popisuje się odbiorem piłki.

31'

Długie podanie Drinkwatera do Mahreza, ale to Olsen pierwszy dopadł do piłki.

29'

Kolejny rzut rożny dla gospodarzy. Dośrodkował Augustinsson i Huth wybił piłkę.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Huth.

24'

Kiepskie dośrodkowanie Augustinssona z rzutu wolnego i Drinkwater wybił piłkę na korner. Po chwili niecelnie głową wybił Cornelius.

22'

Żółtą kartkę otrzymał Danny Drinkwater.

20'

Mistrzowie Anglii na razie nie prezentują się dobrze w stolicy Danii.

16'

Morgan świetnie zablokował strzał Verbicia. To mógł być gol.

14'

Augustinsson posłał głęboką centrę do Santandera, który zgrał w kierunku Corneliusa, ale ten nie doszedł do piłki.

11'

Drinkwater oddał strzał z woleja, który odbił się od gracza gospodarzy i piłka wyszła na korner.

8'

W końcu dłużej przy piłce utrzymały się Lisy, lecz nic efektywnego goście nie wymyślili.

6'

Znów Ankersen i jego wolej trafił w Hutha.

4'

Ankersen dośrodkował w pole karne i nieczysto w piłkę trafił Schmeichel.

2'

Gospodarze dominują w pierwszych sekundach, ale dzisiaj nie będzie pomagała murawa, która nie jest w najlepszym stanie.