0:0
Zakończony
Sevilla FC
90+3'

Dani Alves strzeliłz 17 metrów z półwoleja i kolejną udaną interwencją popisał się golkiper Sevilli.

90+2'

Kapitalna okazja dla Juventusu! Alex Sandro główkował tuż obok słupka, jednak świetną interwencją popisał się Sergio Rico.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90+1'
90'

Juventus domaga się rzutu karnego. Gwizdek sędziego milczy.

86'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Marko Pjaca.

84'

Kolejne dośrodkowanie Alvesa w pole karne. Tym razem niecelnie główkował Miralem Pjanić.

80'

Ależ interwencja Parejy! Stoper Sevilli zablokował Higuaina na trzecim metrze od własnej bramki!

78'

Sevilla. Schodzi: Matias Kranevitter. Wchodzi: Mariano.

75'

Z dystansu niecelnie strzelił Miralem Pjanić.

74'

Sevilla broni się 10 piłkarzami, a gospodarze biją głową w mur.

71'

Po dośrodkowaniu z głębi pola Khediry źle w polu karnym uderzył Gonzalo Higuain.

71'

Sevilla na razie wzorowo wybija z rytmu mistrza Włoch. Kibicom nie podoba się taka sytuacja.

68'

Juventus. Schodzi: Patrice Evra. Wchodzi: Alex Sandro.

68'

Dani Alves groźnie zagrał z końcowej linii na trzeci metr, lecz golkiper Sevilli uprzedził Dybalę.

66'

Joaquin Correa pojawił się na boisku i od razu stworzył sobie okazję. Skrzydłowy Sevilli strzelił z ostrego kąta obok bramki Juventusu.

64'

Bardzo nieudany strzał z dystansu w wykonaniu Leminy.

63'

Sevilla. Schodzi: Pablo Sarabia. Wchodzi: Joaquin Correa.

59'

Gonzalo Higuain!!! Po centrze z prawej strony pola karnego Daniego Alvesa z główki w poprzeczkę strzelił snajper Juventusu!

58'

Paulo Dybala strzelił z 13 metrów wyraźnie nad poprzeczką. W ostatnich minutach Juventus zaczął grać coraz szybciej.

56'

Piłkarze Juventusu sugerują, że goście zaczynają grać na czas. Gospodarzom zaczyna się spieszyć.

52'

Obraz gry niestety się nie zmienia. Sevilla gra uważnie w defensywie, Juventusowi brakuje kreatywnego gracza w środku boiska. Może rozwiązaniem byłoby wejście Pjanicia?

48'

Pierwszy rzut rożny dla Juventusu nie przyniósł zagrożenia pod bramką Sevilli.

46'

Początek drugiej części gry.

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Adil Rami.

Sevilla FC
45'

Gospodarze poradzili sobie z tym rzutem rożnym, a sędzia doliczył minutę.

45'

Doczekaliśmy się... pierwszego rzutu rożnego w meczu. Dla Sevilli.

43'

Nie jest to porywające widowisko. Piłkarze Sevilli uważnie kryją rywali i rzadko dopuszczają mistrza Włoch we własne pole karne.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Vicente Iborra.

39'

Paulo Dybala źle przyjął piłkę na linii pola karnego i obrońcy Sevilli zażegnali niebezpieczeństwo.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Steven N'Zonzi.

34'

Sevilla ma przewagę w posiadaniu piłki 59 do 41 procent, jednak nie stwarza sobie podbramkowych okazji. Jedyny celny strzał Andaluzyjczyków nie sprawił żadnego problemu golkiperowi.

30'

Dość kuriozalna sytuacja. Po złym wybiciu przez Sergio Rico piłka wróciła przed pole karne Sevilli, Gonzalo Higuain zgrał klatką do Dybali, a ten nie potrafił umieścić jej w siatce. Napastnicy Juventusu byli wyraźnie zaskoczeni takim obrotem spraw i nie zdołali wykorzystać dobrej okazji.

27'

Strzał Sergio Escudero zza pola karnego nie sprawił żadnego kłopotu Buffonowi.

24'

Na razie z nieco lepszej strony prezentuje się Juventus, a my przypominamy o naszym piłkarskim profilu na Facebooku.

21'

Leonardo Bonucci potrzebował interwencji lekarzy, ale po chwili mógł powrócić do gry.

19'

Mario Lemina stracił piłkę przed własnym polem karnym, jednak goście nie zdołali wykorzystać sytuacji.

15'

Gonzalo Higuain strzelił po ziemi z dystansu. Sergio Rico pewnie złapał piłkę.

15'

Wyśmienita okazja dla Khediry!!! Niemiec wyszedł do sytuacji sam na sam, jednak w ostatniej chwili dopadł do niego rywal i wybił pomocnika z rytmu. Piłka trafiła do golkipera Sevilli.

11'

Nieudanie z dystansu uerzył Dani Alves. Można mieć zastrzeżenia do linii defensywnej Sevilli. Goście zostawiają sporo miejsca na tyłach.

8'

Pierwsza dogodna okazja! Juventus ruszył z kontrą 2 na 2, Paulo Dybala zagrał świetną piłkę w pole karne do Khediry, który uderzył po ziemi obok słupka. Niemiec powinien lepiej wykończyć tę akcję!

4'

Spokojny początek. Gra toczy się w okolicy środka boiska. Żadna z ekip nie przejęła na dłużej inicjatywy.

20:13

Spotkanie poprowadzi Deniz Aytekin z Niemiec.

20:13

Zespoły dobrze radzą sobie w ligowych rozgrywkach. Juventus jest liderem z kompletem punktów, Sevilla plasuje się na drugiej pozycji.

20:13

To szczególny mecz dla Dani'ego Alvesa. Brazylijczyk grał w Sevilli w latach 2003-2008.