1:4
Zakończony
AC Milan
90'

Konstrukcja bramki stanęła na drodze Empoli! Minimalnie niecelnie uderzał Massimo Maccarone.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Giuseppe Bellusci.

86'

Milan awansuje na drugie miejsce w tabeli i utrzyma je, jeśli AS Roma nie pokona jutro Pescary.

84'

Milan. Schodzi: Gianluca Lapadula. Wchodzi: Andrea Poli.

82'

Empoli zaczęło grać teraz bardziej ofensywnie. Gospodarze nie mają już nic do stracenia.

79'

Milan. Schodzi: Mario Pasalić. Wchodzi: M'Baye Niang.

77'

Gol! Strzelił Gianluca Lapadula. Kolejne trafienie dla Milanu! Lapadula zwiódł obrońcę w polu karnym i z obrębu pola karnego huknął płasko przy słupku. Skorupski nawet nie trącił futbolówki.

77'

Piłka ponownie w bramce Skorupskiego, ale arbiter słusznie dopatrzył się ofsajdu.

76'

Kąśliwy strzał Maccarone z ostrego kąta. Piłka minęła spojenie słupka z poprzeczką.

75'

Empoli. Schodzi: Guido Marilungo. Wchodzi: Alberto Gilardino.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Guido Marilungo #89
73'

Przebudziło się Empoli i w polu karnym Milanu z piłką był Maccarone. Obrońcy w porę zablokowali napastnika Empoli.

71'

Milan kontroluje przebieg wydarzeń i nadal atakuje. Dobra II połowa w wykonaniu Rossonerich.

68'

Empoli. Schodzi: Rade Krunić. Wchodzi: Andres Tello.

68'

Empoli. Schodzi: Frederic Veseli. Wchodzi: Marco Zambelli.

Marco Zambelli #13
66'

Skorupski udanie interweniował na 25. metrze przed własną bramką.

64'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Andrea Costa. Milan strzelił trzeciego gola! Kapitalną akcję przeprowadził Bonaventura i spod linii końcowej zagrał na środek pola karnego, gdzie niefortunnie interweniował Costa. Skorupski bez szans.

61'

Gol! Strzelił Suso. Asystował mu Ignazio Abate. Milan na prowadzeniu! Abate dograł na środek pola karnego do Suso, który uderzył z pierwszej piłki, a zasłonięty Skorupski nie złapał piłki, choć dotknęła ona jego rękawicy.

60'

Techniczne uderzenie Pasalicia z 20 metrów, po którym piłka poszybowała metr nad poprzeczką bramki Skorupskiego.

57'

Zupełnie nieudany strzał De Sciglio z kilkunastu metrów. Piłka wyleciała... na aut.

56'

Łukasz Skorupski nie miał problemów ze złapaniem piłki po dośrodkowaniu Suso.

54'

Potrojony w polu karnym Suso stracił piłkę. Gdyby dogrywał na środek pola karnego, mogłoby być groźnie dla Skorupskiego.

51'

Maccarone uderzał z 14 metrów, ale w sam środek bramki, gdzie dobrze ustawiony był Gianluigi Donnarumma.

49'

Donnarumma wybiegł przed pole karne, by uprzedzić nadbiegającego Marilungo.

48'

Piłkarze Empoli już dwa razy gościli w polu karnym Milanu, ale nie oddali strzału na bramkę Donnarummy.

46'

Początek II połowy.

44'

Milan wciąż nie potrafi zdominować Empoli. Rossoneri mają nadspodziewanie trudną przeprawę.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Giacomo Bonaventura.

41'

Uderzenie Maccarone po akcji z Saponarą nie sprawiło problemów Donnarummie.

38'

Kolejna skuteczna parada Skorupskiego, tym razem po groźnym uderzeniu Bonaventury.

36'

Ponownie Empoli! Świetnym zagraniem popisał się Marilungo, ale Saponara nie zdołał z tego skorzystać.

34'

Udana kombinacja Saponary z Maccarone. Uderzał pierwszy z wymienionych, ale niecelnie.

33'

Łukasz Skorupski po rzucie rożnym nie dał się zaskoczyć Suso.

32'

Niewiele do celnego strzału zabrakło Abate po akcji Bonaventury. Ostatecznie piłka minęła słupek bramki Skorupskiego.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Juraj Kucka.

28'

Otwarty mecz w Empoli, jedni i drudzy starają się atakować.

25'

Suso, bohater ostatnich derbów Mediolanu (2:2), został świetnie powstrzymany przez Costę.

23'

Po błędzie Locatellego szansę mogli mieć gospodarze, ale Maccarone i Saponara źle rozwiązali kontratak.

21'

Rossoneri ponownie w natarciu. Tym razem Locatelli zagrał do Kucki, który wywalczył rzut rożny.

19'

Po dośrodkowaniu Bonaventury na bramkę Empoli strzelał Gomez, ale Skorupski nie musiał interweniować.

17'

Gol! Strzelił Riccardo Saponara. Błyskawiczne wyrównanie! Po dośrodkowaniu Marilungo niepewnie interweniował Donnarumma, z czego bezbłędnie skorzystał Saponara. Remis!

15'

Gol! Strzelił Gianluca Lapadula. Asystował mu Suso. Empoli atakowało, Milan objął prowadzenie! Akcję zaczął Kucka, który dograł do Suso, a ten obsłużył podaniem Lapadulę. Skorupski był w tej sytuacji bez szans.

12'

Tym razem to Pasqual uderzał w kierunku bramki Donnarummy, ale dość wyraźnie chybił.

11'

Milan. Schodzi kontuzjowany Matias Fernandez. Wchodzi: Juraj Kucka.

10'

Po dośrodkowaniu Pasquala niecelny strzał głową oddał Massimo Maccarone.

8'

Gospodarze są ofensywnie usposobieni i obrona Milanu musi mieć się na baczności.

5'

Żółtą kartkę otrzymał Alessio Romagnoli za faul na Saponarze.

4'

Pierwsza skuteczna interwencja Skorupskiego po zagraniu Fernandeza. Do strzału już szykował się Lapadula.

3'

Szansa dla Empoli już w 3. minucie gry. Krunić dograł do Maccarone, ten miał niezłą pozycję strzelecką, ale przymierzył obok słupka.

20:18

Rossoneri zajmują 3. miejsce w tabeli, a Empoli - mimo dobrej dyspozycji Skorupskiego - broni się przed spadkiem.