Wojciech Szczęsny pewnie obronił płaskie uderzenie Fernandeza w krótki róg.

90'

Doliczone 3 minuty.

2
87'

Po kontrataku Stephan El Shaarawy znalazł się z piłką przed polem karnym, jednak nie zdołał oddać strzału.

2
84'

Milan. Schodzi: Mario Pasalić. Wchodzi: Keisuke Honda.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Emerson Palmieri.

84'

Milan nie potrafi poważniej zagrozić bramce Romy, kontry gospodarzy są znacznie ciekawsze.

82'

Teraz Gianluigi Donnarumma złapał piłkę po płaskim strzale Dzeko z ostrego kąta.

1
81'

Po rzucie wolnym Edin Dzeko zmusił Donnarummę do sporego wysiłku, ale uderzał głową ze spalonego. Gra przerwana.

2
79'

Żółtą kartkę za faul na El Shaarawym otrzymał Gabriel Paletta.

76'

Mocno z rzutu wolnego uderzył Daniele De Rossi, jednak trafił w mur obrońców.

1
75'

Manuel Locatelli sfaulował Dzeko i będzie rzut wolny dla Romy z ok. 25 metrów.

1
71'

Milan. Schodzi: Gianluca Lapadula. Wchodzi: Luiz Adriano.

71'

Teraz Milan przeszedł do ataku pozycyjnego, a Roma może już grać spokojniej.

66'

Gianluca Lapadula zdołał oddać strzał z linii pola karnego, ale upadał już na boisko i nie trafił w bramkę.

64'

Bardzo nieudany strzał z dystansu De Rossiego, piłka minęła słupek w sporej odległości.

62'

Gol! Strzelił Radja Nainggolan.

1:0 dla Romy! Nainggolan wykorzystał wolną przestrzeń przed polem karnym i skierował piłkę do siatki dość precyzyjnym strzałem, choć pomogło mu też nie najlepsze ustawienie Donnarummy.

62'

Diego Perotti huknął płasko z ostrego kąta, ale trafił tylko w boczną siatkę.

61'

Radja Nainggolan zamknął dośrodkowanie z lewego skrzydła, ale główkował ze sporej odległości, w dodatku bardzo niecelnie.

59'

Tempo jest bardzo szybkie, oba zespoły starają się atakować, jednak robią to dość chaotycznie.

56'

Po rzucie rożnym Diego Perotti dopadł do bezpańskiej piłki na 16. metrze, ale uderzył na siłę i wysoko nad poprzeczką.

52'

Sprzed pola karnego uderzył Mario Pasalić, ale Wojciech Szczęsny nie musiał interweniować.

49'

Wojciech Szczęsny złapał piłkę po uderzeniu z dystansu Suso.

49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

48'

Gra jest dość bezpośrednia, piłka często znajduje się pod polem karnym Romy czy Milanu, brakuje natomiast groźnych strzałów.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Roma zdecydowanie wytraciła impet z początku pierwszej połowy.

45'

42'

Roma. Schodzi: Bruno Peres. Wchodzi: Stephan El Shaarawy.

41'

Do wejścia na boisko przygotowuje się Stephan El Shaarawy.

1
40'

Peres nadal leży na boisku i jest zrozpaczony, będzie konieczna zmiana.

39'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Bruno Peres.

1
36'

Teraz furę szczęścia miał Milan! Edin Dzeko huknął płasko z narożnika pola karnego i piłka minimalnie minęła dalszy słupek.

34'

Zmarnowany rzut karny mógł podciąć Milanowi skrzydła, ale na razie tego nie widać. Jest wręcz przeciwnie, z upływem czasu goście czują się na Stadio Olimpico coraz pewniej.

30'

Mattia De Sciglio zastopował strzał Peresa sprzed pola karnego. To był szybki kontratak Romy, który rozprowadził Radja Nainggolan.

1
27'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Szczęsny naprawił swój błąd, wyczuł intencje Nianga i obronił jego strzał w lewy róg. Co za interwencja!

5
27'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Szczęsny.

26'

Rzut karny dla Milanu! Wojciech Szczęsny sfaulował Lapadulę.

1
24'

M'Baye Niang zakręcił na skrzydle De Rossim, ale nie zdołał go oszukać i dośrodkowanie zostało zablokowane.

22'

Gabriel Paletta zablokował groźną centrę Emersona z lewego skrzydła.

18'

Żółtą kartkę za faul na Emersonie otrzymał Mario Pasalić.

17'

Groźna akcja Milanu! Płaski centrostrzał Suso i z piłką minimalnie w polu karnym minął się Gianluca Lapadula. Dzięki temu spokojnie złapał ją Wojciech Szczęsny.

17'

Mattia De Sciglio dość ostro potraktował Peresa. Zawodnik Romy przez chwilę zwijał się z bólu, ale wrócił do gry.

15'

Rzymianie w ataku pozycyjnym, długo utrzymują się przy piłce.

13'

Mecz się powoli wyrównuje, mało mamy czystych sytuacji.

9'

Milan na razie skupiony wyłącznie na defensywie, a gospodarze, choć atakują, robią to trochę na hurra.

5'

Fazio doszedł do strzału głową, ale posłał piłkę nad poprzeczką. Przewaga Romy w pierwszych minutach.

4'

Diego Perotti zdecydował się na akcję indywidualną, ale nie miał szans wyjść na czystą pozycję i stracił piłkę na rzecz Paletty.