Juventus FC
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Miralem Pjanić.

Rajd Dybali zakończony podaniem do Higuaina. Autor dwóch goli szukał trzeciego, ale tym razem na posterunku Hart. Do dobitki ruszył Pjanić i "na raty" dobił gospodarzy.

90'

Arbiter doliczył 4 minuty.

88'

Gonzalo Higuain spróbował jeszcze strzału z dystansu, ale wyraźnie chybił celu.

86'

Zbyt mocne prostopadłe podanie od Leminy. Higuain wystartował do piłki, ale z góry był skazany na niepowodzenie.

83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Giorgio Chiellini.

Długie podanie z lewej strony boiska. Argentyńczyk miał na plecach rywala, ale fantastycznie odwrócił się ze zwodem i huknął w długi róg.

82'
ZMIANA

Torino. Schodzi: Iago Falque. Wchodzi: Josef Martinez.

80'

Okres przewagi Torino. Gospodarze chcą przechylić szalę na swoją stronę. Juventus w głębokiej defensywie.

77'

Otwierające podanie do Ljajicia, ale Serba świetnym slizgiem zatrzymał Juan Cuadrado.

76'

Przerwa w grze. Rugani trafiony łokciem.

75'

Ryzykowne zachowanie Castana, który ma już na koncie kartkę, a przed momentem ostro potraktował Higuaina.

73'

Blisko trafienia dla Torino! Szybki wypadł z własnej połowy i podanie na lewą stronę. Przed polem karnym piłkę opanował Adem Ljajić. "Dokręcany" strazł po długim rogu tuż obok słupka.

68'

Kontra Torino po stracie Chielliniego. Pachniało "setką", ale Baselli fatalnie podał do Falque. Po lewej stronie idealnie wybiegał Belotti.

66'

Błąd Lichtsteinera, który stracił piłkę na rzecz Ljajicia. Serb już szykował się do oddania strzału, ale Szwajcar odpokutował pomyłkę ofiarnym wślizgiem.

62'

Na linii pola karnego Torino w starciu z obrońcą upadł Stephan Lichtsteiner. Trudna do oceny sytuacja, ale arbiter nie zdecydował się użyć gwizdka.

60'

Gorąco pod bramką gości po chytrym rozegraniu stałego fragmentu. Po zgraniu z prawej strony, do piłki na 14. metrze dopadł Iago Falque, ale jego płaski strzał trafił w Mandzukicia.

58'

Adem Ljajić mocno wstrzelił piłkę w szesnastkę Juventusu, ale w polu karnym najwyzej wyskoczył Mandzukić. Torino miało jeszcze rzut rożny, ale bez zagrożenia po centrze.

56'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Daniele Rugani. Faul na Belottim.

53'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska i niepewne piąstkowanie Buffona. Do piłki, na 19. metrze dopadł Iago Falque, ale koszmarnie spudłował.

52'

Pierwsze minuty po przerwie pod dyktando Juventusu.

51'

Khedira zaatakowany wślizgiem w polu karnym Torino. Nie ma jedenastki!

49'

Perfekcyjne dośrodkowanie w punkt posłał Claudio Marchisio. Na piłkę nabiegł Sami Khedira, ale z 10 metrów fatalnie uderzył głową.

46'

Początek II połowy.

45'

Arbiter doliczył minutą.

43'

Stephan Lichtsteiner poderwał kolegów, ruszając dynamicznie prawą flanką. Centra Szwajcara została jednak zablokowana.

40'

Po zdobyciu gola wyrównującego mecz wyraźnie stracił na jakości.

39'

Chwila przerwy. Zderzenie dwóch piłkarzy Starej Damy.Chiellini nie odczuł tego starcia, ale Alex Sandro potrzebuje pomocy.

37'

Adem Ljajić celnie uderzył z 30 metrów, ale Gianluigi Buffon bez kłopotów zatrzymał piłkę.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Mario Mandzukić. Faul na Basellim.

35'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Castan. Faul na Mandzukiciu.

34'

Stefano Sturaro wywalczył korner. Marchisio krótko rozegrał piłkę z Cuadrado, ale niewiele to dało. W starciu z rywalem w polu karnym upadł Mandzukić, ale nic tam nie było.

32'

Długie podanie na prawe skrzydło, ale tam Falque przegrał pojedynek biegowy z Sandro.

31'

Tempo niesamowite, walka jak na derby przystało. Jednym słowem jest na co popatrzeć.

28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Mario Mandzukić.

Strata Ljajicia na 35. metrze kosztowała stratę gola. Piłka poszła jak po sznurku, a w sytuacji sam na sam z Hartem nie pomylił się Higuain.

26'

Adem Ljajić szukał miejsca do oddania strzału z 20 metrów, ale nie znalazł żadnej luki i postanowił wycofać piłkę.

24'

Po strzale Marchisio z 23 metrów piłka poszybowała nad poprzeczką.

21'

Antonio Barreca "zatańczył" z Cuadrado. Kolumbijczyk dał się łatwo ograć, ale już centra rywala pozostawiła wiele do życzenia.

19'

Mocne wstrzelenie piłki w pole karne Juventusu przez Zappacostę, ale nikt nie zmienił kierunku lotu piłki.

16'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Daniele Baselli.

Byki na prowadzeniu! Baselli idealnie dograł tuż sprzed linii końcowej. Piękny strzał głową po długim rogu i Buffon nie podjął próby obrony.

14'

Cóż za refleks Harta! Anglik zatrzymał piłkę, której kierunek lotu zmienił stojący na 5. metrze Mario Mandzukić. To powinien być gol!

12'

Ależ szansa Mandzukicia! Po niskim dośrodkowaniu Cuadrado, Chorwat z kilku metrów fatalnie przestrzelił głową.

11'

Rugani przewrócił wychodzącego na czystą pozycję Belottiego. Zagotowały się trybuny, bowiem arbiter nakazał grać dalej!

10'

Miękka centra Marchisio i leciutki strzał głową Mandzukicia. Joe Hart z uśmiechem na ustach przytulił piłkę.

7'

Ponownie Mandzukić z piłką z prawej strony pola karnego. Płaskie, mocne wstrzelenie przed bramkę, ale tam futbolówki nie sięgnął Sturaro.

5'

Leandro Castan źle obliczył lot piłki i dużo wolnej przestrzeni miał na prawej stronie Mario Mandzukić. Chorwat szukał Higuaina, zbiegł do linii końcowej, ale zabrakło dokładności.

2'

Szybka wymiana podań gospodarzy na prawej flance i odegranie przed pole karne. Uderzenie wolejem Valdifioriego przeleciało nad poprzeczką.