3:1
Zakończony
Chievo Werona
90+3'

Gol! Strzelił Diego Perotti. Perotti pewnie trafił do bramki płaskim strzałem w lewy róg.

8
1
1
90+2'

Rzut karny dla Romy po faulu Costy.

6
90+1'

Roma. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Juan Manuel Iturbe.

90'

Doliczone zostały 3 minuty.

1
2
90'

Dzeko znowu sam na sam z bramkarzem, ale trafił w Stefano Sorrentino, a dobitka była niecelna.

1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Nicola Rigoni.

1
87'

Dopiero teraz goście starają się zaatakować, ale Roma nie pozwala graczom Chievo na zbyt wiele.

1
83'

Dzeko sam na sam z bramkarzem, uderzył ponad golkiperem, ale po nodze rywala trafił w boczną siatkę!

82'

Roma. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Diego Perotti.

82'

Stephan El Shaarawy niespodziewanie uderzył z boku pola karnego. Piłka w niewielkiej odległości minęła dalszy słupek.

80'

Dzeko prostopadle do Salaha, ale ten nie zdołał dobrze trafić w piłkę i złapał ją Stefano Sorrentino.

78'

Salah pędził z piłką, ale zamiast uderzać wdał się w drybling i stracił okazję.

1
75'

Strzelał Dzeko, ale trafił w słupek. Piłka wróciła na boisko, ale nie doszedł do niej żaden z graczy Romy.

2
74'

Roma przyspieszyła grę i pod bramką Chievo robi się coraz bardziej gorąco.

71'

Goście coraz więcej sił przenoszą do przodu. To Romie otwiera drogę do bramki Chievo. Koledzy Wojciecha Szczęsnego dobiją rywali?

68'

Piłkarze obu drużyn chyba już myślami są przy wigilijnych stołach. Dużo słabszy mecz w Rzymie. Roma kontroluje przebieg gry, a Chievo nie potrafi jej zagrozić.

1
1
64'

Rzymianie uspokoili grę, już nie atakują z taką pasją. Roma szanuje piłkę, zmusza rywali do biegania.

1
60'

Stephan El Shaarawy zamiast rozegrać piłkę uderzył z ok. 25 metrów i wyraźnie przestrzelił.

2
59'

Chievo. Schodzi: Valter Birsa. Wchodzi: Samuel Bastien.

58'

Mocny strzał oddał Bruno Peres, jednak po raz kolejny nie trafił w bramkę.

2
56'

Drugi gol dodał wiary graczom Romy. Gospodarze przeprowadzają atak za atakiem, goście póki co nie istnieją.

2
52'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Stephan El Shaarawy. Szybka akcja Romy, blisko bramki znalazł się El Shaarawy, ale jego dogranie przejął obrońca. Po chwili jednak piłka wróciła do gracza Romy, a ten podał do Dzeko, który z kilku metrów spokojnie trafił do siatki!

51'

Zamieszanie w polu karnym gości, sędzia jednak przerwał grę. Na spalonym znalazł się Stephan El Shaarawy.

2
49'

Roma na początku drugiej części przez moment miała problemy, ale już wszystko wróciło do normy i gospodarze uzyskali przewagę.

2
1
46'

Gramy po przerwie.

2
45+1'

Gol! Strzelił Stephan El ShaarawyEl Shaarawy perfekcyjnie uderzył z rzutu wolnego i w Rzymie remis.

45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

2
45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dario Dainelli.

1
3
44'

Gospodarze jeszcze przed przerwą chcą doprowadzić do remisu. Jednak nie potrafią stworzyć sobie okazji do zdobycia gola.

2
41'

Chievo. Schodzi: Mariano Izco. Wchodzi: Filippo Costa.

40'

Roma zamknęła gości niemal w ich polu karnym. Z dystansu płasko uderzył Antonio Ruediger, ale pomylił się o metr.

1
37'

Gol! Strzelił Jonathan de Guzman. Asystował mu Mariano Izco. Niespodzianka w Rzymie! Akcja gości prawą stroną, precyzyjne dośrodkowanie Izco, a szczupakiem piłkę w bramce umieścił de Guzman. Szczęsny nawet nie drgnął!

35'

Z dystansu uderzył Edin Dzeko, bramkarz miał spore problemy z obroną strzału.

1
32'

Rzymianie szukają dziury w defensywie gości. Jednak póki co najlepsze okazje stworzyli sobie po stałych fragmentach gry.

1
28'

Z rzutu wolnego z 25 metrów technicznie uderzył Bruno Peres. Piłka otarła się o słupek i wyszła na aut.

1
1
24'

Gospodarze mogli prowadzić! Radja Nainggolan potężnie uderzył z rzutu wolnego, bramkarz odbił piłkę, ale żaden z rzymian nie zdołał jej dobić!

2
22'

Ależ szczęście miał Wojciech Szczęsny. Po stracie pod własną bramkę rywale przeprowadzili szybką akcję. Dośrodkowanie Birsy, ale Jonathan de Guzman nie trafił w bramkę z kilku metrów.

3
20'

Gol dla Romy wisi w powietrzu. Mocny strzał oddał Radja Nainggolan, jednak nie trafił w bramkę uderzając sprzed pola karnego.

1
18'

Wyraźna przewaga Romy. Przed momentem uderzał Salah, ale po raz kolejny niecelnie.

1
16'

Piłka dograna w okolice linii pola karnego, a tam Salah źle uderzył i wyraźnie przestrzelił.

1
13'

Groźny strzał oddał Stephan El Shaarawy, bramkarz zdołał odbić piłkę.

2
12'

Wciąż więcej z gry mają gracze Romy, ale wciąż nie potrafią sobie stworzyć dogodnej sytuacji do oddania strzału.

1
1
7'

Radja Nainggolan zgrywał piłkę w pole karne, ale niepotrzebnie podniósł futbolówkę i przejęli ją rywale.

2
5'

Dzeko groźnie dogrywał w polu karnym, ale piłkę przejął dobrze ustawiony obrońca gości.

1
1
5'

Gospodarze od początku przebywają na połowie rywala. Jednak póki co bez sytuacji bramkowych.