1:2
Zakończony
SSC Napoli
90+4'

Gianluigi Donnarumma powędrował w pole karne Napoli, doszedł do strzału głową, jednak na posterunku Pepe Reina.

6
1
1
1
2
90+4'

Gianluca Lapadula znalazł się z piłką w polu karnym, ale obrońcy Napoli nie pozwolili mu oddać strzału.

2
1
1
1
5
90'

Doliczone 5 minut.

1
3
90'

Milanowi brakuje już sił i pomysłu na stwarzanie kolejnych sytuacji.

2
86'

Milan. Schodzi: Mario Pasalić. Wchodzi: M'Baye Niang.

86'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Marko Rog.

1
3
85'

Gustavo Gomez przytomnie przeciął groźne dośrodkowanie Mertensa z lewego skrzydła.

1
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Callejon.

3
1
81'

Małe zamieszanie w polu karnym Napoli po centrze Suso z rzutu wolnego. Wszystko skończyło się jednak faulem w ofensywie.

1
78'

Milan ryzykuje, robi co może, by wyrwać remis, a goście mają sporo okazji do kontr.

2
74'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Piotr Zieliński.

74'

Milan. Schodzi: Carlos Bacca. Wchodzi: Gianluca Lapadula.

73'

Bardzo groźna kontra Napoli, ale Giacomo Bonaventura zapobiegł sytuacji sam na sam Mertensa z Donnarummą.

2
1
71'

Tonelli zastopował centrę Abate z prawej strony boiska.

1
3
70'

Gianluigi Donnarumma ratuje gospodarzy! Bramkarz Milanu wygrał pojedynek sam na sam z Mertensem!

5
1
68'

Kąśliwie uderzył teraz Carlos Bacca, ale Pepe Reina interweniował bez zarzutu.

3
63'

Teraz mogliśmy być świadkami riposty, ale Lorenzo Insigne chybił mocnym strzałem z narożnika pola karnego.

2
63'

Milan gra o niebo lepiej niż w pierwszej połowie i goście zwijają się jak w ukropie, by utrzymać skromne prowadzenie.

3
2
61'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Amadou Diawara.

59'

Lorenzo Insigne chciał teraz przelobować Donnarummę i pomylił się minimalnie!

1
3
56'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Carlos Bacca.

1
4
54'

Ogromny kocioł w polu karnym Napoli, zabrakło tylko strzału!

2
52'

Z rzutu wolnego z 25 metrów nieznaczne chybił Lorenzo Insigne.

1
2
48'

Co za początek Milanu! Sprzed pola karnego płasko uderzył Jose Ernesto Sosa, ale na posterunku Pepe Reina.

4
2
48'

Teraz Raul Albiol przeciął bardzo groźne płaskie dośrodkowanie Pasalicia.

1
1
47'

Po akcji oskrzydlającej Mario Pasalić główkował z kilku metrów w poprzeczkę!

3
46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Z rzutu wolnego z 20 metrów wyraźnie nad bramką uderzył Suso.

7
1
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Lorenzo Tonelli.

3
5
45'

Doliczona 1 minuta.

8
1
45'

Zablokowane uderzenie z dystansu Jorginho.

5
1
43'

Trochę za głęboko dośrodkował z lewego skrzydła Lorenzo Insigne i Jose Callejon nie sięgnął piłki zanim ta opuściła boisko.

4
4
41'

Napoli trochę podrażnione i znów gra odważniej. Milanowi trudno pójść za ciosem.

5
1
38'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ivan Strinić.

6
5
37'

Gol! Strzelił Juraj Kucka.

Gol kontaktowy! Jorginho źle podał do Tonellego, piłkę przejął Kucka i pokonał Reinę płaskim uderzeniem.

11
10
35'

Gustavo Gomez miał sporo swobody na 8. metrze, mimo to główkował obok słupka! Powinno być 1:2.

8
2
34'

Raul Albiol przeciął dośrodkowanie Kucki z prawego skrzydła.

11
33'

Teraz mogło być groźnie w polu karnym Napoli. Dużo swobody miał Ignazio Abate, ale dośrodkował wprost pod nogi obrońcy.

10
1
29'

Powinno być 0:3! Dries Mertens dostał podanie na czystą pozycję, miał przed sobą tylko bramkarza Milanu, ale uderzył lekko i wprost w niego!

11
5
28'

Od dłuższej chwili nie ma żadnych emocji - głównie ze względu na bezradność Milanu.

14
2
26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jose Ernesto Sosa.

22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Davide Calabria.

16
2
22'

Tempo spadło, gospodarze boją się kontr Napoli, a ekipa Maurizio Sarriego może spokojnie czekać na ruch ze strony przeciwnika.

14
2
18'

Napoli kontroluje sytuację na boisku, Milan bezradny z przodu.

15
2
14'

Jose Callejon wychodził na czystą pozycję, jednak w ostatniej chwili uprzedził go Gianluigi Donnarumma. Zawodnik Napoli jeszcze ucierpiał w tym starciu.

12
8
12'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Dries Mertens.

9
12
11'

Milan próbuje odpowiedzieć, ma teraz inicjatywę, ale jest wyraźnie oszołomiony.

14
2
9'

Gol! Strzelił Jose Callejon. Asystował mu Dries Mertens.

Nokaut! Znów podawał Mertens, tym razem do Callejona i ten uderzył do siatki między nogami Donnarummy!

6'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Dries Mertens.

1:0 dla Napoli! Mertens zagrał na czystą pozycję do Insigne, a ten trafił do siatki mocnym uderzeniem przy dalszym słupku. Donnarumma musnął piłkę, ale nie zdołał jej odbić.

4'

Kapitalną interwencję zaliczył Tonelli, który przeciął dośrodkowanie Abate z prawego skrzydła. Na piłkę już czekał na 5. metrze Carlos Bacca.

13
3
3'

Po podaniu Hamsika Dries Mertens szukał pozycji do strzału z 12 metrów, w końcu upadł pod naciskiem Paletty, ale sędzia puścił grę.