Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

2
86'

Milan. Schodzi: Jose Ernesto Sosa. Wchodzi: Andrea Poli.

85'

Piłka meczowa na stopie Ignazio Abate! Dostał podanie w idealnym momencie od Andrei Bertolacciego, wybiegł sam na sam z Ciprianem Tatarusanu i w tym pojedynku górą bramkarz ACF Fiorentina!

2
83'

Przeciągnięte dośrodkowanie z prawego skrzydła. Nikola Kalinić chciałby oddać strzał, ale mógł tylko obserwować piłkę szybującą wysoko ponad głową.

78'

Denerwują się piłkarze z Florencji, ponieważ ich ataki są kasowane przez AC Milan. Ponownie efektem rozegrania na obrzeżach pola karnego nie było uderzenie, a strata.

2
75'

Suso dostał kartonik za próbę wymuszenia rzutu karnego. Bardzo dyskusyjna decyzja sędziego, ale to nie pierwsza taka w tym spotkaniu.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Suso.

AC Milan
1
73'

Milan. Schodzi: Juraj Kucka. Wchodzi: Cristian Zapata.

71'
69'

Nie wychodzi atakowanie zawodnikom z Florencji, a czas ucieka. Chyba nadchodzi czas, w którym trener Paulo Sousa powinien wprowadzić drugiego napastnika.

1
66'

Sędzia przyznał rzut wolny Rossonerim, ponieważ Federico Chiesa podciął Leonela Vangioniego krótko po stracie futbolówki przed polem karnym.

1
65'

Nerwowo operowali piłką gospodarze aż wyekspediowali ją daleko do przodu, gdzie stracił Carlos Bacca. Kolejny anonimowy występ Kolumbijczyka.

60'

Federico Chiesa wystartował ile tylko miał tchu w płucach i energii w nogach. Dogonił piłkę, po czym uderzył wyraźnie obok bramki Gianluigiego Donnarummy.

59'

Zaostrzyła się gra w Mediolanie. Więcej było piękna i finezji w pierwszej połowie niż w kwadransie otwierającym drugą.

1
57'

Carlos Sanchez powinien to wykorzystać! Dopadł do piłki wrzuconej z rzutu wolnego i miał przed oczami jedynie bramkarza AC Milan. Wystarczyło wbić futbolówkę z bliska do siatki, tymczasem pomocnik ACF Fiorentina spudłował.

54'

Była draka na boisku. ACF Fiorentina domagała się czerwonej kartki, ponieważ widziała, że faulowany Nikola Kalinić wybiegał na czystą pozycję. Skończyło się na żółtym kartoniku i rzucie wolnym. Stały fragment zmarnował strzałem w mur Josip Ilicić.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Matias Vecino.

1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Gustavo Gomez.

49'

Kolejne uderzenie do statystyk, po którym interweniował Gianluigi Donnarumma. Mierzył ze słusznej odległości Matias Vecino.

48'

Musi gonić ACF Fiorentina. W pierwszej połowie oddała statystycznie więcej uderzeń, ale to gospodarze mieli lepiej naoliwione celowniki.

46'

Piłka ponownie w grze!

Czy ACF Fiorentina doprowadzi do remisu po przerwie?
4
1
20:28

Dynamiczna pierwsza połowa z trzema golami.

1
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Leonel Vangioni.

45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

1
44'

Żółtą kartkę otrzymał Carlos Salcedo.

1
43'

Dynamiczny mecz w Mediolanie. Widać, że obu jedenastkom zależy, by nie wypaść z pociągu sunącego w kierunku europejskich pucharów. Głównie atakują, rzadko bronią.

1
42'

Gonzalo Rodriguez czekał właśnie na takie dośrodkowanie Josipa Ilicicia. Powinien je lepiej spożytkować. Piłka po strzale defensora poleciała nad poprzeczką.

1
39'

Tym razem po zdobyciu gola AC Milan ustawił się rozsądnie i nie stracił prowadzenia w kilka minut. Przed momentem gospodarze złapali w pułapkę ofsajdową Nikolę Kalinicia.

1
37'

Gianluigi Donnarumma rządzi we własnym polu karnym. Młody bramkarz AC Milan wyjaśnił zamieszanie po dośrodkowaniu Borji Valero z okolic chorągiewki boiska.

1
33'

Gerard Deulofeu jest uskrzydlony golem i biega od własnego pod przeciwne pole karne. Swój sprint zakończył strzałem, ale już chyba ostatkiem sił, ponieważ trafił w nogi defensora.

2
31'

Gol! Strzelił Gerard Deulofeu.

Nie mógł strzelić precyzyjniej Hiszpan z 18. metra. Uderzenie tuż przy słupku, do którego nie zdążył Ciprian Tatarusanu i AC Milan odzyskał prowadzenie. Teraz chce je utrzymać znacznie dłużej!

28'

Ciepło również w polu karnym przyjezdnych. Wpadła tam grupka piłkarzy AC Milan, ale nie przechytrzyli obrońców ACF Fiorentina.

1
27'

Seria rzutów rożnych dla ACF Fiorentina. Po kolejnym dośrodkowaniu Josipa Ilicicia sędzia nie pozwolił już kontynuować gry przyjezdnym, ponieważ zobaczył faul.

1
23'

Ciekawe, która drużyna zaatakuje po wyrównaniu. Przewaga psychologiczna jest po stronie ACF Fiorentina, która pozwoliła gospodarzom cieszyć się prowadzenia tylko przez cztery minuty.

1
21'

Gol! Strzelił Nikola Kalinić. Asystował mu Federico Chiesa.

Idealna, ekspresowa riposta ACF Fiorentina. 1:1 po uderzeniu z kilku metrów Nikoli Kalinicia. Najlepszy snajper gości był najsprytniejszy w polu karnym po mocnym wstrzeleniu Federico Chiesy!

19'

Chłodny prysznic dla ACF Fiorentina na początku pojedynku i muszą się przeorganizować podopieczni Paulo Sousy do ataku.

1
17'

Gol! Strzelił Juraj Kucka. Asystował mu Jose Ernesto Sosa.

Uśmiechy na trybunach w Mediolanie, ponieważ gospodarze prowadzą po nieco ponad kwadransie. Juraj Kucka przyczaił się w polu karnym i strzelił głową po wrzutce Jose Ernesto Sosy z rzutu wolnego!

14'

Carlos Bacca ruszył energicznie na połowie przeciwnika, ale brakowało mu wsparcia, więc zmienił kierunek biegu na mniej ryzykowny i wpadł na Sebastiana Cristoforo.

1
12'

Już odważniej uczestnik Ligi Europy. Borja Valero mierzył dobrze w narożnik bramki Gianluigiego Donnarummy i golkiper AC Milan nie mógł sobie pozwolić na dekoncentrację.

1
8'

Rossoneri mocno rozpoczęli pojedynek i dopiero po kilku minutach wypuścili rywali z własnej połowy. Pierwsze uderzenie ACF Fiorentina zostało zablokowane.

2
6'

Rzut wolny po faulu Federico Chiesy wykonał Jose Ernesto Sosa. Nie było to udane uderzenie pomocnika AC Milan i Ciprian Tatarusanu odprowadził piłkę poza boisko.

1
5'

Ostro zaznaczają swoją obecność na boisku przyjezni z Florencji. Za atak łokciem w twarz przeciwnika Federico Chiesa mógł dostać żółtą kartkę.

2
3'

AC Milan w czerwono-czarnych pasiakach i na połowie przeciwnika. ACF Fiorentina aktualnie broni, a ubrana jest w białe stroje z fioletowymi akcentami.

1
Kto wygra mecz?
AC Milan
7
20:21

Inter, Atalanta i Lazio wygrały swoje mecze w 25. kolejce Serie A, co oznacza, że ani AC Milan, ani ACF Fiorentina nie odrobi strat do miejsc 4-6. Sytuacja pokonanych w grze o europejskie puchary będzie trudna.