Zakończony
US Palermo
90+3'

Gol! Strzelił Iwajło Czoczew. Asystował mu Alessandro Diamanti.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Iwajło Czoczew strzelił głową tak, że Gianluigi Buffon nawet nie podjął interwencji. Honorowa, zasłużona bramka.

90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
1
89'

Gol! Strzelił Paulo Dybala. Asystował mu Gonzalo Higuain.

Zrewanżował się Gonzalo Higuain za asystę młodszemu partnerowi. Płaskie uderzenie i druga w tym spotkaniu bramka Paulo Dybali! 4:0 w Turynie!

87'

Niebezpiecznie zmiennik Juan Cuadrado! Kolumbijczyk miał dużo miejsca w polu karnym US Palermo i huknął w kierunku krótkiego rogu bramki. Interweniował Josip Posavec.

2
85'

Sprytne podanie za plecy stoperów Juventusu Turyn i ciekawe, jak skończyłaby się ta akcja, gdyby przyjezdnych nie wybił z rytmu sędzia asystent, który orzekł spalonego.

1
82'

Palermo. Schodzi: Norbert Balogh. Wchodzi: Alessandro Diamanti.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Norbert Balogh #22
1
79'

Piłka ponownie w grze, a sędzia zapewne symbolicznie doliczy tę straconą minutę do regulaminowego czasu.

1
77'

Medycy wbiegli na boisko, ponieważ Josip Posavec stracił świadomość po zderzeniu z Edoardo Goldanigą. Na szczęście bramkarz US Palermo dał sygnał, że wszystko jest w porządku.

1
75'
72'

Efektem pierwszej akcji Juana Cuadrado po wejściu na boisko jest rzut rożny. Była możliwość oddania niebezpiecznego strzału, ale zawahał się Kolumbijczyk.

1
71'

Palermo. Schodzi: Roland Sallai. Wchodzi: Carlos Apna Embalo.

Carlos Apna Embalo #11
Roland Sallai #20
2
70'
67'

Brakuje agresywnego podejścia w grze US Palermo. Przy wyniku 0:3 drużyna z Sycylii nie atakuje już równie agresywnie jak w pierwszej połowie.

1
65'

Samodzielny lider klasyfikacji strzelców polował na swojego gola ponad godzinę!

3
63'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Paulo Dybala.

Wstrzelił się Gonzalo Higuain! Lider klasyfikacji strzelców wybiegł w tempo do podania rodaka i przerzucił piłkę w sytuacji sam na sam nad Josipem Posavecem do bramki.

60'

Leonardo Bonucci próbował przelobować Josipa Posaveca z połowy boiska. Próba godna 300. występu w barwach Juventusu Turyn. Szkoda, że niedokładna.

58'

Wysoki pressing US Palermo. Drużyna z Sycylii zauważyła, że Juventus Turyn ma zamiar budować swoje akcje w nieskończoność, a ona musi gonić wynik.

55'

Paulo Dybala poniewierany w centrum boiska. Był blisko sędzia Marco Di Bello i zatrzymał grę po faulu na młodym gwiazdorze Juventusu Turyn.

53'

Gonzalo Higuain na spalonym. Nie może w to uwierzyć topowy napastnik ligi, którego akcję sędzia asystent zatrzymał nie po raz pierwszy.

51'

Palermo. Schodzi: Mato Jajalo. Wchodzi: Toni Sunjić.

48'

Sami Khedira może odpocząć przed meczem w Lidze Mistrzów z FC Porto. Młodsi piłkarze mają za zadanie utrzymać, a najlepiej powiększyć przewagę nad US Palermo.