A jednak sporo. Cztery doliczone minuty do regulaminowego czasu.

3
1
88'

Piłka na połowie Empoli FC. Niebawem arbiter techniczny ogłosi, ile jeszcze minut potrwa spotkanie. Sędzia nie powinien dużo doliczyć.

1
85'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Marko Pjaca.

83'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Giuseppe Bellusci.

80'

Poluje Gonzalo Higuain. Wielką ochotę na gola ma Argentyńczyk. Nie może jednak wyregulować celownika i jeszcze raz skończyło się na strachu dla Łukasza Skorupskiego.

2
77'
ZMIANA

Empoli. Schodzi: Jose Mauri. Wchodzi: Marcel Buechel.

75'

Futbolówka ponownie w bramce Łukasza Skorupskiego, jednak tym razem nie ma gola. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

70'
ZMIANA

Empoli. Schodzi: Guido Marilungo. Wchodzi: Mame Thiam.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Guido Marilungo #89
69'

Tak jak przed momentem! Gonzalo Higuain postraszył Łukasza Skorupskiego z kilkunastu metrów. Lider klasyfikacji strzelców Serie A jeszcze nic dziś nie upolował.

67'

Juventus Turyn będzie kontrolować wydarzenia do ostatniego gwizdka, a pewnie od czasu do czasu spróbuje również zaatakować.

65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Sandro. Asystował mu Dani Alves.

Druga bramka i koniec marzeń Empoli FC o korzystnym wyniku. Brazylijska akcja w Turynie zakończona i mocnym, i precyzyjnym, uderzeniem Alexa Sandro!

20
1
60'

Rajd Stefano Sturaro między obrońcami Empoli FC zakończony niecelnym strzałem. Po chwili poprawka i interweniował Łukasz Skorupski.

59'

Lekko wyprowadzony z równowagi Neto wykopał futbolówkę za linię boczną zamiast do partnera. W tej sytuacji od autu Empoli FC.

58'

Omar El Kaddouri nie traci ducha. Pomocnik Empoli FC próbował zaskoczyć Neto strzałem z półdystansu.

54'

To, co dobrze, szybko się kończy. Empoli FC chciało po przerwie grać odważniej, a zostało ukarane przez faworyta golem. Teraz będzie dwa razy trudniej.

52'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Łukasz Skorupski.

Bramka na 1:0 dla Juventusu pierwotnie zapisana Mario Mandzukiciowi, choć może być równie dobrze Łukaszowi Skorupskiemu. Piłka po strzale Chorwata odbiła się najpierw od poprzeczki, następnie od głowy bramkarza Empoli FC i w tym momencie przekroczyła linię!

16
14
47'

Wygląda na to, że Empoli FC zagra odważniej w drugiej połowie. Przyjezdni nie mieli się czego wystraszyć przed przerwą.

2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
44'

Długo mierzył Miralem Pjanić aż huknął z rzutu wolnego prosto w niebieski mur Empoli FC. To najpewniej była ostatnia szansa Juventusu Turyn na zmianę wyniku w pierwszej połowie.

2
42'

Za kilka minut sędzia zarządzi przerwę. Zaczyna być widoczne zmęczenie obrońców Empoli. Gonzalo Higuain bez problemu znalazł między nimi miejsce i nieomal wbiegł w pole karne.

39'

Stefano Sturaro przyczaił się za plecami Mario Mandzukicia. Zgarnął wymarzoną piłkę, cofnął się z nią i podał Miralemowi Pjaniciowi. Ostatecznie Bośniak strzelił tuż obok słupka.

1
36'

Gonzalo Higuain pokazał skrzydłowym jakich dośrodkowań oczekują napastnicy w polu karnym Empoli FC. Po wrzutce najlepszego strzelca Serie A niecelnie uderzył Mario Mandzukić. Było blisko!

1
1
32'

Kilka lepszych, szybszych akcji Juventusu Turyn. Gospodarze nie chcą zejść na przerwę z bezbramkowym wynikiem, ponieważ to spowoduje pewną nerwowość.

1
30'

Za długo Mario Mandzukić, a to była wyborna szansa na zdobycie gola. Chorwat położył już Łukasza Skorupskiego, ale w czasie jego pojedynku z Polakiem, nadbiegł Assane Diousse i uniemożliwił oddanie strzału.

1
26'

Trudno powiedzieć, żeby Łukasz Skorupski i spółka byli w dużym niebezpieczeństwie. Minęło blisko pół godziny meczu i Juventus Turyn wciąż gra ospale.

1
24'

Dani Alves podniósł głowę i wypatrzył w polu karnym Mario Mandzukicia. Napastnik zgrał jeszcze dośrodkowanie Brazylijczyka i ponownie szyki gospodarzom pomieszał Łukasz Skorupski.

21'

Daniele Rugani nie doskoczył na czas do Omara El Kaddouriego i pozwolił mu na uderzenie z dystansu. Solowa akcja pomocnika Empoli FC nie doczekała się udanego zakończenia.

17'

Manuel Pasqual pokazał się na skrzydle. Zobaczył go partner z zespołu Assane Diousse, ale nie potrafił dostarczyć wypieszczonego podania. Widać rozczarowanie na twarzy bocznego defensora.

15'

Rade Krunić, który w poprzedniej kolejce zdobył pięknego gola z dystansu, zbiegł na skrzydło, gdzie zatrzymał Alexa Sandro faulem. Kolejny stały fragment dla Starej Damy.

12'

Leonardo Bonucci wybrał się w pole karne Empoli FC przy okazji stałego fragmentu. Dośrodkowanie Miralema Pjanicia z narożnika boiska przeciął Łukasz Skorupski.

1
10'

Wstrzelenie Juana Cuadrado ominęło wszystkich obrońców Empoli FC, a także Łukasza Skorupskiego. Akcję zamknął Mario Mandzukić, ale pozycja do strzału nie była wygodna i Chorwat chybił. Zapachniało prowadzeniem!

1
8'

Seria dośrodkowań w pole karne Juventusu Turyn. Wszystko pod kontrolą Neto, który w bramce gospodarzy stanął zamiast Gianluigiego Buffona.

5'

Pierwsza interwencja Łukasza Skorupskiego! Bramkarz Empoli FC zatrzymał sytuacyjne uderzenie Gonzalo Higuaina. Wcześniej Juventusu wymienił podania na obrzeżach pola karnego.

1
3'

Nie brakuje zmian personalnych w składzie Juventusu Turyn. Drużyna Massimiliano Allegriego grała w środę w Lidze Mistrzów, a w bliskiej perspektywie ma półfinał Pucharu Włoch. Stąd obecność w jedenastce choćby Neto, Marchisio oraz Stefano Sturaro.

Kto wygra mecz?
Juventus Turyn
Empoli FC
5
20:33

Empoli FC nie wygrało meczu w lutym. W sobotę o przełamanie będzie szczególnie trudno, ponieważ drużyna Łukasza Skorupskiego zagra w jaskini lwa, czyli na stadionie Juventusu Turyn.