SSC Napoli
90+4'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Diego Perotti.

90+4'

NIEBYWAŁE! Strzał Perottiego, fenomenalna interwencja Reiny, poprzeczka, piłka spada w pole karne i jeszcze nogą na rzut rożny wybija ją bramkarz Napoli!

4
90+3'

Teraz Diego Perotti chybił płaskim uderzeniem z ostrego kąta!

3
1
90+2'

Co za okazja Romy! Salah stanął oko w oko z Reiną, ale bramkarz Napoli skrócił kąt i jakimś cudem obronił!

1
90'

Doliczone 5 minut.

1
3
89'

Gol! Strzelił Kevin Strootman. Asystował mu Diego Perotti.

Mamy 1:2! Perotti zagrał spod końcowej linii na 14. metr i stamtąd płaskim strzałem do siatki trafił Strootman.

86'

Powinno być 1:2! Lekki płaski strzał z ostrego kąta oddał Mohamed Salah i trafił w dalszy słupek!

2
3
84'

Marko Rog mógł teraz trafić na 0:3, ale fantastycznie jego strzał z 14 metrów obronił Wojciech Szczęsny!

2
83'

Żółtą kartkę za opóźnianie gry otrzymał Faouzi Ghoulam.

80'

Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła obok słupka główkował Edin Dzeko.

2
79'

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

78'

Z 16 metrów obok słupka uderzył Mohamed Salah.

1
2
76'

Lorenzo Insigne miał teraz sporo swobody w narożniku pola karnego, ale przy strzale piłka zeszła mu ze stopy i fatalnie spudłował.

4
74'
74'

Przerwa w grze, medycy Napoli opatrują Mertensa.

73'

Roma zaczyna chyba tracić wiarę w dobry wynik. Goście tymczasem szukają jeszcze szans w kontrach.

69'

Z ostrego kąta wysoko nad bramką uderzył Bruno Peres. Typowy strzał na wiwat.

69'

Bicie głową w mur - tak można najkrócej podsumować ofensywne wysiłki rzymian.

1
66'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Amadou Diawara.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Daniele De Rossi.

62'

Teraz Dzeko fatalnie chybił płaskim strzałem z ostrego kąta.

61'

Po dośrodkowaniu Perottiego niecelnie z trudnej pozycji główkował Edin Dzeko.

1
60'

Roma szarpie niesamowicie, ale goście nie popełniają błędów w tyłach i próbują też kontrować.

56'

Ogromny kocioł w polu karnym gości, ale strzały Peresa i Salaha zostały zablokowane!

1
54'

Zapachniało trzecim golem dla Napoli, ale świetnie w polu karnym interweniował Antonio Ruediger, który wybił piłkę poza boisko.

52'

Roma. Schodzi: Federico Fazio. Wchodzi: Bruno Peres.

52'

Mogło być 1:2, ale Pepe Reina fantastycznie obronił strzał Perottiego pod poprzeczkę!

1
1
51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
50'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Lorenzo Insigne.

Napoli zadało drugi cios! Zawalili w tyłach rzymianie, Insigne z łatwością dośrodkował do Mertensa, a ten dopełnił formalności z kilku metrów. Szczęsny bez szans.

49'

Elseid Hysaj przeciął centrę Perottiego z rzutu rożnego. Roma ruszyła do ataku.

1
46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Z rzutu wolnego wprost w mur obrońców uderzył Faouzi Ghoulam.

45'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kostas Manolas.

43'

Stephan El Shaarawy zablokowany przy próbie strzału z boku pola karnego.

42'

Zupełnie nieudany strzał Perottiego i Pepe Reina nie musiał interweniować.

39'

0:2? Nie! Mertens trafił do siatki, ale wcześniej sfaulował Fazio.

37'

Chytrze grają goście z Neapolu. Nie forsują tempa, ale mimo że Roma jest dłużej przy piłce, zbyt wielu sytuacji pod bramką Reiny nie oglądamy.

2
33'

Ależ okazję miała Roma! Kevin Strootman przejął piłkę w polu karnym, miał dużo swobody, jednak huknął nad poprzeczką!

1
30'

Roma na razie nie potrafi odpowiedzieć, z jej ataków niewiele wynika.

3
26'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Marek Hamsik.

1:0 dla Napoli! Hamsik zagrał prostopadle do Mertensa, a ten perfekcyjnie podciął piłkę do siatki nad Szczęsnym.

25'

Z dystansu mocno uderzył Jose Callejon, jednak piłka poleciała obok słupka.

1
1
23'

Piłka w siatce Napoli, ale Diego Perotti nie może się cieszyć, bo gol nie został uznany. Powód? Zagranie ręką.

3
1
21'

Dużo niedokładności na boisku, przez co mało jest sytuacji strzeleckich.

3
17'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marko Rog.

SSC Napoli
4
15'

Roma zniwelowała przewagę Napoli. Na razie żaden z zespołów nie wskoczył na najwyższe obroty.

12'

Celnie, ale zbyt lekko uderzył sprzed pola karnego Radja NainggolanPepe Reina złapał piłkę.

1
9'

Daniele De Rossi fatalnie skiksował przy próbie strzału z 16 metrów, a to była bardzo dobra okazja.

4
6'

Napoli atakuje zdecydowanie częściej i sprawia na początku lepsze wrażenie.

10
5'

Dries Mertens świetnie zwiódł w polu karnym Federico Fazio, ale zawodnik Romy nie odpuścił do końca i nic z tej akcji nie wyszło.

2
3
3'

Sporo ostrych starć w pierwszych minutach, gra jest szarpana.

14:45

Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik znaleźli się na ławce rezerwowych gości. Wojciech Szczęsny zagra w Romie od 1. minuty.