3:0
Zakończony
FC Crotone
88'

Jeszcze okazja przed Mertensem, ale świetną, ofiarną interwencją Belga przystopował Martella.

3
1
88'

Żółtą kartkę otrzymał Gianmarco Ferrari. Faul na Mertensie.

87'

FC Crotone. Schodzi: Noe Dussenne. Wchodzi: Giuseppe Cuomo.

wchodzi Wchodzi
Giuseppe Cuomo #21
schodzi Schodzi
Noe Dussenne #23
1
1
86'

Zablokowany strzał Zielińskiego.

2
84'

Długie podanie z pominięciem linii pomocy, ale Mertens był na minimalnym spalonym.

2
3
80'

Indywidualna akcja Falcinelliego, ale łatwo poradził sobie z nim Kalidou Koulibaly.

79'

FC Crotone. Schodzi: Marcello Trotta. Wchodzi: Boadu Maxwell Acosty.

Boadu Maxwell Acosty #27
1
2
78'

Wypuszczony w uliczkę Mertens trafił prosto w wybiegającego bramkarza.

1
76'

Wszyscy pisali o powrocie Arkadiusza Milika do wyjściowej jedenastki, a tymczasem już wiadomo, że Polak boiska dzisiaj "nie powącha".

3
75'

Spacerowe tempo drugiej połowy.

1
71'

FC Crotone. Schodzi: Lorenzo Crisetig. Wchodzi: Andrea Barberis.

Andrea Barberis #18
1
1
70'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne. Asystował mu Jorginho.

Ależ podanie za plecy obrońców wykonał Jorginho. Nie mógł tego zmarnować Insigne.

9
1
1
1
1
66'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Tym razem Cordaz "pofrunął" w nie ten róg co trzeba.

14
1
1
1
5
65'

Drugi rzut karny dla Napoli! Faulowany Hamsik!

1
1
59'

Igrają z ogniem gospodarze. Zamiast przycisnąć i podwyższyć wynik, pozwalają gościom uwierzyć, że można tu coś urwać. Przed momentem jeden z graczy Crotone przedłużył podanie głłową, a bliski powodzenia był na dalszym słupku Trotta.

1
56'

Troszeczkę pozasportowych emocji. Trener FC Crotone Davide Nicola został wyrzucony na trybuny.

4
1
55'

Napoli. Schodzi: Marko Rog. Wchodzi: Piotr Zieliński.

55'

Dobra centra Stoiana. Reina postanowił poczekać na piłkę. Ryzkownie, ale opłaciło się.

1
54'

Brzydki faul Roga, który ma już żółtą kartkę. Piłkarze Crotone doskoczyli do sędziego, ale czerwona kartka pozostała w kieszeni.

1
52'

Wyborna centra Koulibaly'ego i tylko jęk zawodu. Z kilku metrów piłkę nad poprzeczką przeniósł Leonardo Pavoletti.

1
49'

Najlepsza w tym meczu okazja dla gości! Diego Falcinelli urwał się obrońcom, ale uderzył prosto w Reinę. Ależ mocny był to strzał!

1
48'

Mamy dobrą informację! Milik i Zieliński intensywnie rozgrzewali się w przerwie i powinni wkrótce zameldować się na boisku.

7
46'

Już po przerwie. Gramy!

1
14:25

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
44'

Faulowany tuż przed linią 16. metra był Insigne, ale arbiter zastosował przywilej korzyści. Akcję wykończył strzałem Marko Rog, ale chybił celu.

2
42'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Martella.

Bruno Martella #87
FC Crotone
1
1
41'

Jose Callejon świetnie "wkleił się" w linię obronną Crotone, po czym błyskawicznie wystartował do górnego podania. W sytuacji sam na sam lepszy bramkarz! Cordaz odbił piłkę kolanem.

1
40'

Głębokie zagranie w pole karne Cordaza, ale ten pewnie interweniował na przedpolu. Do tego jeszcze Insigne popchnął jednego z obrońców. Zaczniemy zatem od faulu niemal z linii bramkowej.

1
37'

Niezliczona ilość podań piłkarzy Napoli. Niewiele z tego wynika, oprócz faktu, że rywale muszą więcej biegać.

1
35'

Podanie wzdłuż bramki Crotone, ale piłka przeleciała przez całe pole karne.

2
32'

Gol! Strzelił Lorenzo Insigne.

Cordaz wyczuł zamiary strzelca, ale strzał w lewy róg był zbyt silny.

18
1
1
1
2
31'

Insigne faulowany w polu karnym! Będzie jedenastka dla Napoli! Przewinił Sampirisi.

3
28'

Fatalne dośrodkowanie strącone przez zawodnika Napoli stojącego najbliżej piłki.

1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Marko Rog. Będzie okazja dla Crotone. Rog faulował Stoiana 30 metrów przed bramka Reiny.

SSC Napoli
1
25'

Kuleje Marek Hamsik. Słowaka przed momentem sponiewierał Lorenzo Crisetig.

1
1
23'

Napoli w ataku pozycyjnym, ale nie wygląda to optymistycznie. Piłka rozgrywana głównie w środku boiska.

20'

Szybka kontra przyjezdnych zakończona płaskim strzałem w długi róg autorstwa Trotty. Zabrakło niewiele, ale gdzie był w tej sytuacji Hysaj?

17'

Indywidualna akcja Strinicia. Chorwat odważnie wbiegł lewą stroną pola karnego i huknął ile sił w nogach... tylko boczna siatka.

14'

Duże zamieszanie na 13. metrze przed bramką Crotone. Leonardo Pavoletti protestuje domagając się rzutu karnego za zagranie ręką. Bez jedenastki!

1
11'

Mecz zaczyna wygladać tak jak się tego spodziewano. Rozklepana obrona gości i znakomite podanie na lewą stronę pola karnego. Po długim słupku kropnął Lorenzo Insigne, ale kapitalnie obronił wychowanek Interu Mediolan, Cordaz.

9'

Zagranie w ciemno i był gdzie trzeba Callejon. Hiszpan nieczysto trafił w piłkę i tylko to uratowało Crotone.

1
7'

Piłkę z prawej strony pola karnego otrzymał Jose Callejon, strzał z ostrego kąta pod poprzeczkę, ale Cordaz świetnie obronił.

5'

Zaskakująco spokojne pierwsze minuty. Spodziewano się szybkich akcji Napoli, a tymczasem piłka z daleko od bramki Crotone.

3'

Prostopadłe zagranie do wybiegającego miedzy rywali Insigne, ale szybszy Cordaz.

14:25

Zdecydowanym faworytem są gospodarze, Crotone to jedna z trzech najgorszych drużyn ligi.