Zakończony
AS Roma
90+1'

Gol! Strzelił Bruno Peres. Asystował mu Kevin Strootman.

Trzecia bramka na deser dla kibiców w Rzymie. Podanie do Bruno Peresa na wolne pola spożytkowane strzałem między nogami golkipera do siatki!

90'

Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

4
2
88'

Ostatnie akcje w tym pojedynku. Rusza US Palermo, którego 19. porażka w sezonie wisi w powietrzu i najpewniej za kilka minut stanie się faktem.

1
84'

Juan Jesus tak zajął się zapaśniczym pojedynkiem z Iliją Nestorovskim we własnym polu karnym, że skierował piłkę w kierunku własnej bramki. Na szczęście bez konsekwencji.

2
81'

Roma. Schodzi: Mohamed Salah. Wchodzi: Daniele De Rossi.

78'

Bez wcześniejszego przekonania atakuje już US PalermoAlessandro Gazzi strzelił za wysoko, by pokonać Wojciecha Szczęsnego. Polak jest blisko zachowania czystego konta.

2
1
76'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Radja Nainggolan.

Podrażniony ławką rezerwowych Edin Dzeko zdobył gola na 2:0 delikatnym strzałem obok Andrei Fulignatiego po podaniu Radji Nainggolana! Sami utrudnili sobie interwencję bramkarz oraz Sinisa Andelković.

11
2
1
2
1
74'

Palermo. Schodzi: Bruno Henrique. Wchodzi: Simone Lo Faso.

wchodzi Wchodzi
Simone Lo Faso #98
schodzi Schodzi
1
1
71'

Zameldował się na boisku mocnym uderzeniem Edin Dzeko i niewiele zabrakło, by Bośniak zamknął spotkanie drugim golem.

2
1
69'

Długo mierzył z rzutu wolnego Leandro Paredes i trafił w gąszcz zawodników US Palermo ustawionych w murze. Pozostał Giallorossim jedynie korner.

3
1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Alessandro Gazzi.

3
1
66'

Czas ucieka gospodarzom. To będzie kolejny cios dla US Palermo, jeżeli znów nie udokumentuje ambitnej i dość przyjemnej dla oczy gry, minimum punktem.

2
64'

Roma. Schodzi: Clement Grenier. Wchodzi: Edin Dzeko.

63'

Mogła być kolejna kartka, ponieważ wyciągnięty daleko od własnego pola karnego Federico Fazio popełnił bezpardonowe przewinienie.

2
60'

Żółtą kartkę otrzymał Clement Grenier za kolejne przewinienie na rozpędzonym Alessandro Diamantim.

58'

Wysoko rozgrywało US Palermo i jeden ze środkowych pomocników wypatrzył doskonale ustawionego Haitama Aleesamiego. Mocne wstrzelenie bocznego defensora zatrzymał Federico Fazio.

2
55'

Wojciech Szczęsny wyskoczył wysoko i wypiąstkował dośrodkowanie. Czekał już na możliwość oddania strzału Ilija Nestorovski.

4
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes.

52'

Akcja zmiennika Alessandro Diamantiego dodała wiatru w żagle gospodarzom. Po chwili ten sam zawodnik sprowokował do faulu Leandro Paredesa i...

1
50'

Dzieje się po przerwie! Pełna rehabilitacja Wojciecha Szczęsnego, który wyciągnął się jak struna i pięknie sparował futbolówkę po płaskim strzale Alessandro Diamantiego.

2
1
49'

Clement Grenier po raz drugi uruchomił podaniem Stephana El Shaarawy'ego, lecz tym razem "Faraon" nie zdobył gola. Jego uderzenie z ostrego kąta zatrzymał czujny Andrea Fulignali.

1
47'

Iwajło Czoczew dośrodkował niebezpiecznie z lewej strony boiska i Ilija Nestorovski był blisko oddania strzału w kierunku bramki Wojciecha Szczęsnego.

1
46'

Palermo. Schodzi: Carlos Apna Embalo. Wchodzi: Alessandro Diamanti.

Carlos Apna Embalo #11
1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
Czy US Palermo odrobi stratę w drugiej połowie?
5
20:13

AS Roma wyszła na prowadzenie w 22. minucie.

1
1
43'

Blisko zmiany wyniku był Radja Nainggolan i wreszcie Andrea Fulignati coś obronił. I to w dobrym stylu, ponieważ sparował piłkę sunącą w sam narożnik jego bramki.

1
41'

Po miernym fragmencie meczu żwawiej poruszają się zawodnicy po boisku i chcą jeszcze zmienić wynik zanim sędzia zarządzi przerwę.

1
39'

Zryw Leandro Paredesa. Po dobrym dośrodkowaniu, jeszcze lepsze uderzenie i niewiele zabrakło, by kibice zobaczyli efektowne trafienie Argentyńczyka.

1
38'

Wysocy Antonio Ruediger i Federico Fazio byli w polu karnym gospodarzy. Leandro Paredes wrzucił piłkę w kierunku Niemca, który co prawda ze wzrostu nie skorzystał, ale strzał oddał. Nogą tuż nad bramką.

1
1
35'

Kilka, bardzo mizernych minut bez sytuacji podbramkowych. Zgodnie z przewidywaniami cofnięta AS Roma nie pozwala na wiele przeciwnikowi ze strefy spadkowej Serie A.

1
32'

Thiago Cionek ustawił się dobrze i wybił dośrodkowanie na rzut rożny. To pierwszy taki stały fragment dla zespołu z wiecznego miasta.

1
29'

Giallorossi zaatakowali znacznie szybciej i Stephan El Shaarawy miał szansę na zdobycie swojego drugiego gola. Płaskie, potężne uderzenie tuż obok bramki gospodarzy.

1
27'

Próbuje się dobrać do AS Roma drużyna z Palermo. Cała długa akcja zakończyła się złym podaniem w kierunku Iliji Nestorovskiego.

1
24'

Można się obawiać o emocje w dalszej części meczu. AS Roma nie musi już atakować za wszelką cenę, a US Palermo będzie mieć problem z wyrównaniem.

1
22'

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy. Asystował mu Clement Grenier.

Świetne, pomysłowe podanie Clementa Greniera sprzed pola karnego za linię obrońców US Palermo i był tam Stephan El Shaarawy. Strzał z bliska między nogami bramkarza i AS Roma objęła prowadzenie 1:0!

20'

Zbyt głębokie dośrodkowanie i Wojciech Szczęsny tylko odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko. Zmarnowali tę szansę na zdobycie gola gospodarze.

1
19'

Bruno Henrique uciekł Mohamedowi Salahowi, co osiągnięciem jest nietuzinkowym. Pomocnik AS Roma musiał ratować się faulem i szczęśliwie nie dostał kartki.

1
18'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Henrique za przewinienie w centrum boiska.

17'

Wicelider Serie A nie potrafi oddać celnego strzału, a przydałoby się sprawdzić umiejętności Andrei Fulignatiego, który pilnuje bramki US Palermo zamiast Josipa Posaveca.

3
15'

Było trochę zamieszania po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Sytuację wyjaśnił Antonio Ruediger i wyekspediował piłkę z pola karnego rzymian.

1
1
14'

Żółtą kartkę otrzymał za zagranie ręką Bruno Peres.

1
2
11'

Carlos Apna Embalo zrewanżował się akcją podobną do tej Mohameda Salaha. Przed skrzydłowego US Palermo wbiegł w świetnym momencie Mario Rui i po pierwsze odzyskał piłkę, a po drugie sprowokował do faulu.

1
9'

Pierwsza szarża Mohameda Salaha w pole karne gospodarzy. Byli przygotowani na rajd Egipcjanina Thiago Cionek i spółka.

1
7'

Odetchnął z ulgą Wojciech Szczęsny, ale musi już uważać na następne ataki US Palermo, ponieważ gospodarze zobaczyli, że są w stanie trafić do bramki.

3
1
5'

Duży klops Wojciecha Szczęsnego bez konsekwencji. Polak zgubił piłkę po strzale z ostrego kąta Iliji Nestorovskiego, ale pomógł mu sędzia asystent, który zasygnalizował spalonego.

2
4'

Płaskie dośrodkowanie, po którym Radja Nainggolan walczył z czterema obrońcami US Palermo. Nie zabrakło dużo, by mimo takiego oblężenia, oddał strzał.

1
1
2'

AS Roma w białych strojach rozgrywała blisko koła środkowego. W końcu długie podanie zostało rzucone za linię obrońców US Palermo w kierunku Stephana El Shaarawy'ego, którego uprzedził na przedpolu bramkarz.

1
20:13

Piłkarze są na murawie Stadio Renzo Barbera w Palermo. Daleko do kompletu publiczności, ale silna grupa wsparcia gospodarzy już prezentuje oprawę.

1
Kto wygra mecz?
US Palermo
AS Roma
1
20:13

Rozgrzewka Giallorossich w Palermo. W jedenastce Luciano Spallettiego dużo zmian. Nie zagrają od początku między innymi Edin DzekoEmerson Palmieri oraz Kevin Strootman.

20:13

Thiago Cionek i spółka w tradycyjnych, różowych strojach.

20:13

AS Roma przegrała w ostatnim czasie trzy ważne mecze. W Serie A została pokonana przez SSC Napoli, w Pucharze Włoch przez Lazio Rzym, a w starciu o ćwierćfinał Ligi Europy przez Olympique Lyon. Złość spróbuje wyładować na US Palermo. W podstawowym składzie gospodarzy jest Thiago Cionek, a gości Wojciech Szczęsny.