8
8
9
85'

W rozegraniu gospodarze, a piłkarze z Turynu ustawieni ciasno. Podpowiada obrońcom Gianluigi Buffon, by nie zagapili się jak w 60. minucie.

10
7
5
5
5
82'

Końcówka spotkania i ciekawe czy Paulo Dybala dojdzie do chociaż jednej sytuacji podbramkowej. Gonzalo Higuain praktycznie ich dziś nie miał.

11
7
5
5
7
80'
ZMIANA
10
9
10
7
10
79'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Ivan Strinić. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

76'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Marek Hamsik. Wchodzi: Marko Rog.

5
6
10
6
7
75'

Odbita rykoszetem piłka spadła przed pole karne pod nogi Piotra Zielińskiego. Nie trafił czysto w nią reprezentant Polski, a marzyło mu się soczyste uderzenie z półwoleja.

9
5
8
13
9
74'

Zaostrzyła się gra po wyrównaniu. Nie jest to barwny fragment spotkania, ale można być pewnym, ze w końcówce jeszcze zrobi się gorąco.

5
6
6
6
4
71'

Dośrodkowanie Mario Mandzukicia wybite przez obrońców Napoli. Futbolówka pozostaje w posiadaniu gości, ale już znacznie dalej od bramki Rafaela Cabrala.

8
8
4
5
8
69'
ZMIANA

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Piotr Zieliński.

113
60
16
6
6
67'

Wprowadzenie z ławki rezerwowych Juana Cuadrado oznacza, że Juventus Turyn zamierza zaatakować, ale na razie na zamiarach się kończy. Za moment na boisko wejdzie Piotr Zieliński.

26
19
7
4
4
64'

Już powinni prowadzić gospodarze! Dries Mertens nie może się wstrzelić od ponad godziny. Tym razem dogonił piłkę zanim opuściła boisko, ale z bardzo ostrego kąta trafił tylko w słupek. No nie popisał się Gianluigi Buffon.

7
2
3
5
4
61'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Mario Lemina. Wchodzi: Juan Cuadrado.

6
3
4
2
3
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marek Hamsik. Asystował mu Dries Mertens.

Koniec ostrzeżeń SSC Napoli! Wyrównanie! Po podaniu Driesa Mertensa mnóstwo miejsca miał Marek Hamsik, ale nie przyjmował piłki, a bez sekundy zawahania huknął pod poprzeczkę bramki Gianluigiego Buffona. Zachwyceni golem kibice na Stadio San Paolo.

159
82
25
19
32
56'

Piłka w bramce Juventusu Turyn, jednak to nie jest wyrównanie! Jose Callejon dobił płaskie uderzenie, ale był na spalonym, co nie umknęło sędziemu asystentowi.

7
8
2
4
12
55'

Gonzalo Higuain nie opanował piłki po wybiciu Gianluigiego Buffona, więc ta jest ponownie w posiadaniu SSC Napoli. W pierwszej połowie goście mieli tylko 35 procent posiadania.

4
4
2
1
3
52'

Mario Mandzukić poza boiskiem. Nie wiadomo jeszcze, czy Chorwat będzie w stanie na nie powrócić pomimo doznanego urazu.

11
5
7
10
5
50'

Gonzalo Higuain domagał się rzutu wolnego na połowie SSC Napoli, ale sędzia widział to zdarzenie inaczej. W odpowiedzi ekspresowa akcja zakończona złym strzałem Lorenzo Insigne.

5
4
3
4
2
47'

Mocne uderzenie Juventusu Turyn na początek drugiej części. Mario Lemina huknął obok bramki po podaniu Gonzalo Higuaina. Przyjezdni wciąż z tylko jednym celnym strzałem.

3
3
3
3
2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

6
3
2
1
2
Czy SSC Napoli odrobi stratę gola po przerwie?
20:06

Stara Dama idzie po kolejne zwycięstwo na ligowym froncie!

2
2
7
45'

Doliczona minuta.

2
3
4
2
4
43'

Mario Lemina zbiera gratulacje od partnerów, ponieważ wrócił we własne pole karne i poradził sobie z bardzo niewygodnym dośrodkowaniem. Piąty rzut rożny dla SSC Napoli.

7
7
2
2
3
40'

Rajd Lorenzo Insigne między czterema obrońcami Juventusu Turyn. Brawurowa i prawie skuteczna akcja. Dopiero w momencie strzału pomylił się Włoch i nie może uwierzyć, że nie trafił w światło bramki. Świetna szansa!

8
3
4
2
4
38'

Płaskie dośrodkowanie wybite przez Starą Damę. Po chwili ponowienie z narożnika boiska i podkręconą piłkę wyekspediował sprzed linii bramkowej Gianluigi Buffon. Ma dziś co robić reprezentant Włoch, a to nie zdarza się często w meczach ligowych Juventusu Turyn.

5
1
3
37'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Insigne.

2
8
4
36'

Pewny chwyt Gianluigiego Buffona na przedpolu i na moment studzi zapał zespołu z Neapolu. Z premedytacją nie wznawiał szybko gry.

1
6
1
2
34'

Dries Mertens! Świetnie wypracował sobie pozycję do strzału z kilkunastu metrów, ale dlaczeto uderzył tak lekko i prosto w dobrze ustawionego bramkarza? Ma do siebie olbrzymie pretensje napastnik SSC Napoli.

4
4
2
4
5
31'

Strzał zza pola karnego. To wyglądało groźnie, ale Gianluigi Buffon był pewny swego i tylko odprowadził futbolówkę wzrokiem poza boisko. Akcję zainicjował na prawej stronie Elseid Hysaj.

4
3
2
2
4
30'

Dwa kwadranse hitu 30. kolejki Serie A za kibicami. Zadowoleni sympatycy Juventusu Turyn. Po zmianie wyniku goście generalnie kontrolują wydarzenia i jakoś radzą sobie z atakami podrażnionych rywali.

4
6
2
1
2
29'

Sami Khedira przyspieszył kolejną akcję Juventusu Turyn, ale nie było z kim zagrać klepki, więc wycofał piłkę na 20. metr, skąd jego partnerzy nawet nie oddali uderzenia.

5
3
2
2
6
27'

Tak cieszył się z dotychczas jedynego gola Sami Khedira.

9
9
4
4
10
25'

Dwa bolesne zderzenia z piłkarzami Juventusu Turyn. Gospodarze szybko wznowili grę od rzutu wolnego zanim rywale ustawili się w obronie.

4
3
3
3
4
24'

Trochę dłużej był w posiadaniu piłki Gonzalo Higuain, więc kibice w Neapolu mogli nakręcić swoją burzę gwizdów, buczenia i obelg pod adresem Argentyńczyka.

6
2
1
3
4
21'

SSC Napoli zostało na połowie przeciwnika. W pierwszej sytuacji Juventus ratował się wybiciem na korner, a po chwili sędzia gwizdnął faul na Gianluigim Buffonie.

7
4
3
1
2
20'

Fatalnie wyprowadzili piłkę zawodnicy Juventusu Turyn. Dwa, trzy podania i uderzenie Marka Hamsika blisko bramki Gianluigiego Buffona. Trochę źle przyjął sobie futbolówkę Słowak.

5
3
2
1
19'

Krąży piłka na obrzeżach pola karnego Juventusu Turyn. Rozsądnie bronią się przyjezdni i mocno zagęścili grę w bocznych sektorach boiska.

1
4
2
16'

Krótko rozegrany korner przez Juventus Turyn. Pierwsze dośrodkowanie zostało wybite, ale prosto pod nogi Giorgio Chielliniego, którego uderzenie było niecelne.

1
3
1
2
14'

Sami Khedira zadał SSC Napoli błyskawiczny cios!

5
6
1
2
5
12'

SSC Napoli w ataku pozycyjnym, ale Kalidou Koulibaly nie znalazł miejsca, by dostarczyć piłkę wysuniętym Mertensowi, Callejonowi i Insigne. W końcu klasyczny wykop za linię bramkową.

1
5
4
1
1
10'

Organizuje się do ataku drużyna spod Wezuwiusza. Wywalczyła korner, po którym piłkę wypiąstkował Gianluigi Buffon. Całe zamieszanie wyjaśnił Kwadwo Asamoah.

4
6
4
3
3
9'

Juventus Turyn rozpoczął mecz równie dobrze jak poprzedni ligowy z Sampdorią Genua. Wówczas wygrał z klubem Karola Linettego oraz Bartosza Bereszyńskiego 1:0.

4
2
3
7
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sami Khedira. Asystował mu Miralem Pjanić.

Piękny rajd Samiego Khediry zakończony płaskim strzałem po dłoniach Rafaela na 1:0! Ruszył dynamicznie Niemiec, po drodze zagrał klepkę z Miralemem Pjaniciem i gospodarze zupełnie za tym nie nadążyli!

75
46
25
45
83
5'

Dries Mertens polował na piłkę po płaskim wstrzeleniu w pole karne Juventusu Turyn. Szybszy od Belga był Gianluigi Buffon i sprzątnął mu futbolówkę sprzed nosa.

6
3
6
6
5
4'

Kapitalnie interweniował Kalidou Koulibaly wobec rajdu Mario Mandzukicia na prawym skrzydle. Głośna owacja dla stopera, który zaasekurował Ivana Strinicia.

4
3
4
7
4
2'

Miękkie, a jednocześnie zbyt głębokie podanie w pole karne Juventusu Turyn i Gianluigi Buffon miał możliwość przywitania się z piłką. Spokojna interwencja bramkarza.