2
3
85'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

Potężne uderzenie do bramki Interu Mediolan z 11. metra i Sampdoria Genua odrobiła stratę z nawiązką. Do końca pozostało kilka minut, a goście prowadzą 2:1!

Sampdoria Genua
22
26
11
5
5
84'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović.

Strzał Ricky'ego Alvareza z rzutu wolnego zablokował ręką Marcelo Brozović! Sędzia postanowił przyznać przyjezdnym rzut karny w końcówce spotkania.

4
6
5
1
1
83'

Zablokowane uderzenie Fabio Quagliarelli z 20. metra, ale po chwili futbolówka wróciła w prawie to samo miejsce i przyjezdni wywalczył rzut wolny. Świetna szansa na gola!

2
1
1
1
1
81'

Walka w narożniku pola karnego i sędzia asystent odsyła gospodarzy na własną połowę. Uznał bowiem, że Antonio Candreva sfaulował Milana Skriniara.

1
1
78'

Inter. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Joao Mario.

75'

Kolejne dwa uderzenia obok bramki Sampdorii Genua. Jeszcze rozgrzewają się rezerwowi gospodarzy, ponieważ Stefano Pioli ma do wykorzystania jedną zmianę.

1
72'

Płaskie dośrodkowanie Antonio Candrevy i Mauro Icardi po prostu musiał ukarać gości za zmarnowaną sytuację podbramkową Karola Linettego! Pudło z kilku metrów. Co za koszmarne uderzenie.

1
1
1
1
2
71'

Karol Linetty w polu karnym i powinien błyskawicznie strzelić. Za długo zwlekał były pomocnik Lecha Poznań i pozwolił defensorowi na powrót. Widać, że nie jest napastnikiem.

4
4
4
4
4
70'

Sampdoria. Schodzi: Dodo. Wchodzi: Vasco Regini.

2
69'

Emiliano Viviano sparował futbolówkę przed siebie po potężnym uderzeniu Edera zza pola karnego. Dobijał Antonio Candreva, ale już ze spalonego.

66'

Inter. Schodzi: Ever Banega. Wchodzi: Eder.

65'

Strzał Mauro Icardiego już po gwizdku. Sędzia asystent zasygnalizował głównemu, że superstrzelec Interu Mediolan był na spalonym.

1
62'

Emiliano Viviano! Klasowa interwencja po uderzeniu Ivana Perisicia, a kilkadziesiąt sekund później Samir Handanović odbił nogami strzał Fabio Quagliarelli. W tym meczu momentami nikt nie broni. 22 strzały na liczniku obu drużyn.

1
58'

Po zmianie wyniku naciera Inter Mediolan. Przed momentem Matias Silvestre interweniował niepewnie po dośrodkowaniu z lewej flanki i gospodarze mieli korner.

1
2
55'

Patrick Schick błyskawicznie zmienił wynik meczu po przerwie!

1
54'

Antonio Candreva dośrodkował niebezpiecznie z prawej strony pola karnego. Radzą sobie obrońcy Sampdorii Genua, a po chwili do błyskotliwego skrzydłowego Interu Mediolan doskoczył Karol Linetty.

1
1
1
1
1
52'

Skonsternowani gospodarze, ale muszą grać dalej. Wymieniają podania na połowie Sampdorii Genua i szukają miejsca, by błyskawicznie odzyskać prowadzenie.

50'

Gol! Strzelił Patrick Schick. Asystował mu Matias Silvestre.

Sędziowie byli chyba przekonani, że będący na spalonym Patrick Schick nie dotknął piłki, a jednak dotknął! W ten sposób strzałem z bliska młody napastnik zdobył gola na 1:1.

17
6
3
4
8
49'

Lucas Torreira oraz Patrick Schick próbowali zrobić użytek z rzutu wolnego. Niebezpieczne dośrodkowanie i Inter Mediolan miał w tej sytuacji dużo szczęścia.

1
2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
Czy Sampdoria odrobi stratę gola po przerwie?

1
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

2
1
1
45'

Słupek po raz drugi. Sampdoria Genua ma potwornego pecha, ponieważ znów trafiła w obramowanie. Pomylił się minimalnie Bruno Fernandes! Jeszcze lepszą pozycję miał Patrick Schick, żeby dobić piłkę, ale spudłował!

1
1
1
42'

Najpierw faul w polu karnym gospodarzy na Samirze Handanoviciu, a po chwili interwencja Bartosza Bereszyńskiego przewrotką. Piłka wędruje szybko z jednej na drugą stronę boiska.

4
1
1
40'

Danilo D'Ambrosio otworzył wynik meczu i Inter Mediolan może pilnować prowadzenia!

1
1
1
1
38'

Próbowali pójść za ciosem mediolańczycy. Podanie do Mauro Icardiego i tym razem Argentyńczyk uniknął spalonego, ale nie zgubił defensora.

2
2
1
1
35'

Gol! Strzelił Danilo D'Ambrosio. Asystował mu Ever Banega.

Uśpili przyjezdnych piłkarze Interu Mediolan i wyszli na prowadzenie! Danilo D'Ambrosio wbiegł w pole karne przeciwnika i wykorzystał błąd defensora, który przepuścił dośrodkowanie Evera Banegi. Emiliano Viviano nie poradził sobie z płaskim uderzeniem i zrobiło się 1:0!

19
7
4
10
16
35'

Wyrównał się mecz w Mediolanie. Przez 25 minut atakował niemal wyłącznie Inter, ale od czasu bomby Fabio Quagliarelli w słupek Sampdoria Genua dostała zastrzyk energii oraz odwagi.

6
4
3
3
1
32'

Bartosz Bereszyński mógł mieć asystę, gdyby Patrick Schick przymierzył dokładniej po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Strzał młodego napastnika nad poprzeczką, więc Samir Handanović od bramki.

7
3
3
1
1
31'

Faul Mauro Icardiego i powinien raczej zejść sędziemu z pola widzenia, by nie dostać żółtego kartonika, zamiast dyskutować o słuszności decyzji.

1
1
3
4
1
30'

Wycofanie aż do Samira Handanovicia. Gospodarzom zaczyna brakować pomysłu na rozmontowanie defensywy, ale z pomocną dłonią przyszedł Emiliano Viviano. Bramkarz Sampdorii wypuścił piłkę po dośrodkowaniu i jego skórę uratował Bartosz Bereszyński.

6
6
2
1
2
27'

Świetne minuty. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła strzelił głową najlepszy snajper gospodarzy Mauro Icardi. Trochę nieczysto trafił w futbolówkę i dzięki temu Emiliano Viviano nie musiał interweniować.

3
2
2
1
1
25'

Wreszcie odpowiada Sampdoria Genua! Słupek po uderzeniu Fabio Quagliarelli zza pola karnego. Nie ma pewności, czy Samir Handanović sięgnąłby szybko szybującą piłkę!

4
4
2
1
2
24'

Już wydawało się, że ofensywa Interu Mediolan straciła siłę, ale obudził się Antonio Candreva i postraszył przyjezdnych płaskim strzałem z 20. metra. Pudło!

5
2
1
2
1
23'

Nieudane podanie Ivana Perisicia za linię obrońców Sampdorii Genua. Zamiast do Mauro Icardiego piłka trafiła za linię bramkową. Grę wznowił Emiliano Viviano.

3
3
2
2
2
20'

Na boisku zameldował się Bartosz Bereszyński, więc aktualnie w Mediolanie gra dwóch Polaków. Musi szybko nadrobić rozgrzewkę były zawodnik Legii Warszawa.

8
5
2
2
2
18'

Wścieka się blisko linii bocznej trener gospodarzy Stefano Pioli. Jest przekonany, że sędzia reaguje zbyt panicznie na bezpardonową grę jego podopiecznych.

4
3
2
1
1
16'
16'

Bruno Fernandes ucierpiał wskutek zderzenia z Marcelo Brozoviciem. Urazu doznał również Jacopo Sala. Zanosi się na przynajmniej jedną, wymuszoną zmianę w Sampdorii Genua.

4
3
3
2
1
14'

Sampdoria Genua wymienia podania swobodnie tylko na własnej połowie, a i to nie zawsze. Inter Mediolan stara się odbierać piłkę wysoko.

3
3
2
3
2
12'

Kompletnie odcięci od podań są napastnicy Sampdorii Genua: Patrick Schick oraz Fabio Quagliarella. Więcej do powiedzenia w ofensywie ma na razie Inter Mediolan.

4
2
2
2
3
9'

Tak gorąco w polu karnym Sampdorii Genua jeszcze nie było! Po płaskim dośrodkowaniu Ever Banega strzelił prosto w dobrze ustawionego Emiliano Viviano, a po chwili Ivan Perisić nie trafił w światło bramki.

3
2
2
4
2
7'

Dobra interwencja drugiej linii Sampdorii Genua, w której operuje Karol Linetty. Przyjezdni zahamowali piłkę po podaniu w kierunku rozpędzonego Antonio Candrevy.

10
7
2
2
3
6'

Roberto Gagliardini zachował się nerwowo, gdy zbliżył się do niego Edgar Barreto i w ostatnim momencie wybił piłkę z linii pola karnego Interu Mediolan.

4
4
3
4
3
4'

Opanowali emocje piłkarze Sampdorii Genua, ale pod naporem wysokiego pressingu Interu Mediolan stracili piłkę i gospodarze mieli korner. Po dośrodkowaniu Ivan Perisić główkował niecelnie.

3
3
3
3
2
2'

Błyskawicznie wyrwali się do przodu gospodarze i Matias Silvestre interweniował w trudnej sytuacji we własnym polu karnym.