Zakończony
AC Milan
90+7'

Gol! Strzelił Cristian Zapata.

Piłka w bramce i AC Milan nie oddał panowania w mieście dzięki bramce w 97. minucie! Cristian Zapata wykorzystał zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

26
13
5
4
8
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli.

1
2
1
1
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Geoffrey Kondogbia.

1
1
90'

Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

1
2
2
3
89'

Ważna interwencja Samira Handanovicia. Wyskoczył jak na sprężynach do piłki po wrzutce z rzutu wolnego i wypiąstkował ją jak najdalej to było możliwe.

3
2
1
1
1
87'

Żółtą kartkę otrzymał Samir Handanović.

1
1
85'

Skomasowana obrona Interu Mediolan. Już żaden spośród gospodarzy nie myśli o zdobywaniu goli, a wyłącznie o obronie skromnego prowadzenia.

2
2
1
1
2
83'

Gol! Strzelił Alessio Romagnoli. Asystował mu Suso.

Z korzyścią dla widowiska bramka kontaktowa! Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego Suso wstrzelił piłkę przed bramkę Samira Handanovicia, gdzie dziobnął ją Alessio Romagnoli.

12
6
1
3
5
81'

Milan. Schodzi: Davide Calabria. Wchodzi: Lucas Ocampos.

81'

Inter. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Jeison Murillo.

79'

Carlos Bacca składał się do uderzenia z okolic narożnika pola karnego. Za wolno! Zdążył wrócić obrońca i zdjąć futbolówkę ze stopy napastnika AC Milan.

1
1
77'

Ciekawe, czy jeszcze zerwie się do szalonego ataku AC Milan. Nie zanosi się, ale na przykład kontaktowa bramka może rozgrzać widowisko do czerwoności.

2
2
71'

Carlos Bacca i do końca obok Kolumbijczyka obrońca, który uniemożliwił oddanie strzału. Nadbiegł Samir Handanović i wyjaśnił całe zamieszanie.

1
1
68'

Inter. Schodzi: Ivan Perisić. Wchodzi: Eder.

66'

AC Milan boi się zaryzykować, ponieważ wie, jak bardzo nie radzi sobie z szybkimi kontratakami Interu Mediolan. Dlatego niby atakuje, ale wszystko jest pod kontrolą zespołu Stefano Pioliego.

1
1
63'

Gerard Deulofeu i jego partnerzy domagali się rzutu karnego, ale sędzia uznał starcie w polu karnym Interu Mediolan za klasyczne, twarde, piłkarskie.

2
2
1
1
1
61'

Udany powrót pomocników Interu Mediolan we własne pole karne i Carlos Bacca, który już składał się do oddania strzału, musiał się obejść zapachem piłki.

2
2
1
1
1
57'

Milan. Schodzi: Juraj Kucka. Wchodzi: Manuel Locatelli.

55'

Gianluigi Donnarumma musiał interweniować po płaskim strzale Ivana Perisicia. Kolejna kontra, z którą nie poradzili sobie podopieczni Vincenzo Montelli.

3
2
1
1
1
54'

Pokazał się także autor drugiego gola dla Interu Mediolan. Nie jest z siebie zadowolony. Miał sporo miejsca oraz czasu, by oddać lepsze uderzenie niż anemiczne i niecelne obok bramki Gianluigiego Donnarummy.

1
1
50'

Robi się więcej miejsca na połowie AC Milan i próbował z tego skorzystać Antonio Candreva. Autor pierwszego gola strzelił tym razem obok spojenia słupka z poprzeczką.

2
2
1
1
1
48'

Nie ma sekundy na kalkulowanie drużyna Vincenzo Montelli. Oblega pole karne Samira Handanovicia, ale nie oddała jeszcze niebezpiecznego uderzenia po przerwie.

1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie!

2
2
1
1
1
Czy AC Milan strzeli gola w drugiej połowie?
4
3
1
1
1
11:55

Do Mauro Icardiego należało ostatnie słowo w pierwszej połowie!

3
2
1
3
3
45'

Doliczona minuta.

2
2
1
2
2
44'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Ivan Perisić.

Równie szybka akcja bramkowa jak poprzednia! 2:0 po płaskim dośrodkowaniu Ivana Perisicia i strzale z kilku metrów Mauro Icardiego. Inter coraz bliżej panowania w Mediolanie!

14
9
3
6
7
43'

Matias Fernandez próbował uruchomić podaniem Carlosa Baccę. Niezła koncepcja, ale Kolumbijczyk był na spalonym, co zauważył sędzia asystent.

3
2
1
2
1
41'

Kilka minut do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Inter Mediolan miał trochę szczęścia przy sytuacjach podbramkowych AC Milan, a teraz pomaga szczęściu i dobrze organizuje się.

5
3
2
1
1
39'

Cristian Zapata próbował zgrać piłkę w środek pola karnego po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Byli na to przygotowani zawodnicy Interu Mediolan. Oczywiście szybko zorganizowali się też do kontrataku.

2
2
1
1
1
37'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Candreva.

7
5
2
2
3
36'

Gol! Strzelił Antonio Candreva.

Ekspresowo i zaskakująco! Jedno podanie rozmontowało obronę AC Milan, a Alessio Romagnoli tylko przyglądał się jak Antonio Candreva zdobywa gola miękkim strzałem po zagraniu z głębi pola!

17
16
4
9
12
34'

Żółtą kartkę otrzymał Juraj Kucka.

3
3
1
4
3
33'

Na potwierdzenie szarżował Jose Ernesto Sosa i próbował przelobować Samira Handanovicia. Niedokładnie i futbolówka wylądowała na górnej siatce.

4
2
1
1
2
32'

Praktycznie równe posiadanie piłki po obu stronach. Goręcej w polu karnym Interu Mediolan. Samir Handanović zaprezentował kilka, popisowych interwencji, a Gianluigi Donnarumma jeszcze nic specjalnego nie pokazał.

4
2
1
1
2
30'

Kibice AC Milan krótko przed derbami!

5
3
2
2
2
27'

Udana interwencja Juraja Kucki, który pojawił się na własnej połowie. Piłka pod nogami Gianluigiego Donnarummy, który kazał swoim partnerom atakować.

5
3
2
3
3
25'

Antonio Candreva ruszył na prawej stronie boiska. Zgubił defensora, ale dośrodkował prosto w rękawice Gianluigiego DonnarummyMauro Icardi nie miał szans na oddanie strzału.

4
3
2
2
2
23'

Kwadrans otwierający spotkanie bardzo dynamiczny. Piłkarze uspokoili się, ale to może być cisza przed burzą.

3
3
2
2
2
20'

Ivan Perisić musiał zaasekurować zdziwionego Joao Mario i pognać we własne pole karne za Davide Calabrią. AC Milan miał korner, z którego nie zrobił użytku.

4
3
2
2
3
18'

Joao Mario patrzy zdziwiony na sędziego. Chyba liczył na wrzut z autu, a może jest zdumiony, że AC Milan przerwał jego rajd na lewym skrzydle.

5
3
3
4
2
15'

Szybkie wznowienie z narożnika boiska i Gerard Deulofeu trafił z ostrego kąta w bramkarza. Po kilkunastu sekundach kontratak Interu Mediolan. Piłkarze nie mieli problemu z obudzeniem się mimo wczesnej pory!

4
4
3
2
3
14'

Suso uderzył zza pola karnego i to mogło zaskoczyć Samira Handanovicia. Bramkarz Interu Mediolan sparował piłkę na korner końcami palców!

4
4
3
2
3
13'

Cała grupka zawodników AC Milan czekała na dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego. Piłka wylądowała jednak na głowie defensora Interu Mediolan. Sędzia nie gwizdnął tam też faulu.

3
3
2
1
1
10'

Stefano Pioli przy piłce, ale nie o to chodziło zawodnikom AC Milan. Grę wrzutem z autu wznowili już gospodarze.

2
3
3
2
2
8'

Podanie do rozpędzonego Gerarda Deulofeu i dopiero Samir Handanović sprzątnął piłkę sprzed nosa utalentowanego piłkarza. Idealne wyjście na przedpole Słoweńca.

7
8
5
3
3
6'

Bardzo efektowna akcja Joao Mario zakończona dośrodkowanie w kierunku Mauro Icardiego. Zdążył wrócić za Argentyńczykiem obrońca Mattia De Sciglio i nie pozwolił na strzał.

6
5
4
3
3
5'

Dwa rajdy Ivana Perisicia na lewym skrzydle. Nie zrobili problemu Rossoneri z płaskiego dośrodkowania i już próbują odpowiedzieć lokalnemu wrogowi.

3
4
3
3
2
4'

Oba kluby zaprezentowały już pierwszy atak. Ten AC Milan był zdecydowanie groźniejszy i Inter Mediolan miał dużo szczęścia we własnym polu karnym.

4
2
2
2
2
2'

Ruszyli do przodu Rossoneri i ich prowadzenie wisiało w powietrzu. Gerard Deulofeu już ominął płaskim strzałem Samira Handanovicia, ale przed linią bramkową stał jeszcze obrońca. Dobitka! To Carlos Bacca i również on został zablokowany przez defensora.