2
2
1
90+5'

Chaotyczne, nerwowe ataki AC Milan w doliczonym czasie. Każda minuta działa na korzyść Empoli FC. Sensacyjna wygrana może być drugą z rzędu kandydata do spadku.

1
1
1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Omar El Kaddouri.

1
2
2
4
2
90'

Doliczone 7 minut do regulaminowego czasu.

2
2
2
2
3
89'

Genialnie interweniuje Łukasz Skorupski! Jedną ręką po uderzeniu głową, gdy już wszyscy kibice na stadionie byli przekonani o wyrównaniu.

12
6
3
1
2
88'

Milan. Schodzi: Suso. Wchodzi: Keisuke Honda.

86'

Ostatnie pięć minut AC Milan na wyrównanie. Na razie cudem nie stracił gola. Gianluigi Donnarumma zatrzymał w sytuacji sam na sam Massimo Maccarone.

1
1
82'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Lapadula.

1
3
2
82'

Żółtą kartkę otrzymał Andres Tello.

2
3
1
1
80'

Łukasz Skorupski chciał zirytować miejscowych kibiców, ale przesadził. Tak długo leżał na boisku z piłką w dłoniach, że sędzia podyktował rzut wolny pośredni dla AC Milan!

3
3
2
1
1
75'

Pomoc udzielana przez medyków Łukaszowi Skorupskiemu. Bramkarz Empoli FC musi za moment być gotowy do walki, ponieważ trener gości wykorzystał komplet zmian.

2
2
2
3
3
72'

Gol! Strzelił Gianluca Lapadula.

Napastnik AC Milan przywrócił nadzieję na stadionie. Gospodarze chcą takiego samego finiszu jak w derbach z Interem. Płaskie uderzenie i Łukasz Skorupski skapitulował!

10
8
5
7
15
71'
67'

Gol! Strzelił Mame Thiam. Asystował mu Massimo Maccarone.

Sensacja w Mediolanie wisi w powietrzu! Miękkie podanie zgrał pod nogi Mame Thiama zmiennik Massimo Maccarone. Potężne uderzenie z bliska i Gianluigi Donnarumma skapitulował po raz drugi.

15
9
3
1
2
65'

Empoli. Schodzi: Omar El Kaddouri. Wchodzi: Marco Zambelli.

wchodzi Wchodzi
Marco Zambelli #3
schodzi Schodzi
2
3
65'

Łukasz Skorupski chyba dziś nie do pokonania! Carlos Bacca nie ominął naładowanego energią bramkarza Empoli FC strzałem z bliska.

4
2
63'

Milan. Schodzi: Matias Fernandez. Wchodzi: Carlos Bacca.

59'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Suso!

Nie ma szczęścia Suso do Łukasza Skorupskiego. Uderzenie pomocnika AC Milan z 11. metra zatrzymał sprytnie nogami reprezentant Polski. Świetna interwencja!

AC Milan
23
11
2
3
4
58'

Rzut karny dla AC Milan! Sędzia był przekonany o słuszności swojej decyzji. Podobnie jak faulowany Gerard Deulofeu.

4
2
1
3
5
57'

Empoli. Schodzi: Jose Mauri. Wchodzi: Andres Tello.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Mame Thiam.

4
3
55'

Gianluca Lapadula ładnie obrócił się z piłką przed polem karnym i poczęstował Łukasza Skorupskiego pierwszym, celnym strzałem po przerwie.

5
4
1
53'

Lewan Mczedlidze opuścił boisko na noszach i za moment na boisku zamelduje się nowy napastnik Empoli FC.

3
3
2
51'

Matias Fernandez długo układał sobie piłkę przed polem karnym Empoli FC aż strzelił metr obok bramki Łukasza Skorupskiego. Polak spokojnie to wszystko obserwował.

4
4
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Mattia De Sciglio.

3
3
2
1
48'

Manuel Pasqual dośrodkował z lewego narożnika boiska prosto na głowę Gabriela Paletty. Doświadczony defensor musiał wyekspediować futbolówkę.

3
3
2
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

5
4
Czy AC Milan strzeli gola w drugiej połowie?
8
5
1
2
14:41

AC Milan będzie musiał gonić przeciwnika!

5
6
45'

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

6
6
1
43'

AC Milan nie zareagował na zmianę wyniku i najpewniej dopiero w szatni zastanowi się jak pokonać nisko notowanego przeciwnika.

5
5
40'

Gol! Strzelił Lewan Mczedlidze. Asystował mu Omar El Kaddouri.

Empoli FC wyszło na prowadzenie w Mediolanie! Lewan Mczedlidze przechytrzył obrońców AC Milan i spożytkował dośrodkowanie Omara El Kaddouriego. Asysta jest nagrodą dla drugiego za aktywną grę!

19
11
2
2
2
38'

Coraz bliżej do końca regulaminowego czasu w pierwszej połowie. Generalnie gra jest wyrównana. W pewnym momencie AC Milan zaczął przejmować inicjatywę, ale nie wynikło z tego nic ponad kilka strzałów z dystansu.

5
5
36'

Łukasz Skorupski jak magnes. Kolejna pewna interwencja po strzale zza pola karnego Suso. Nie są to najtrudniejsze obrony w życiu Polaka, ale daje pewność drużynie.

6
7
34'

Piąte uderzenie celne podopiecznych Vincenzo Montelli i za każdym razem Łukasz Skorupski interweniował wzorowo. Nie odbił piłki, nie zgubił, a złapał.

7
7
1
30'

Daniele Croce jest przekonany, że grę powinien wznowić od bramki Łukasz Skorupski, tymczasem sędziowie przyznali korner gospodarzom. Nie było po nim zagrożenia.

5
5
1
1
27'

Omar El Kaddouri sprawdził, co słychać o Gianluigiego Donnarummy. Drugi pojedynek tych zawodników i ponownie interweniował bramkarz AC Milan.

6
6
25'

Daleki wrzut z autu w pole karne Rossonerich. Sprytniejsi obrońcy w czerwono-czarnych pasiakach, a po chwili sędzia przyznał gospodarzom stały fragment w centrum boiska.

5
5
23'

Vincent Laurini ustawił się w idealnym miejscu własnego pola karnego i zablokował piłkę po strzale Gerarda Deulofeu. Tym razem defensor wyręczył Łukasza Skorupskiego.

6
6
2
2
21'

Żółtą kartkę otrzymał Jose Ernesto Sosa.

5
5
2
3
19'

Chwila szaleństwa. To Cristian Zapata próbował podać do własnego bramkarza, a wypuścił Omara El Kaddouriego w pojedynek sam na sam z Gianluigim Donnarummą. Górą golkiper AC Milan!

8
8
1
18'

Coraz wyraźniejsza przewaga AC Milan. Do ataku na lewym skrzydle podłączył się Mattia De Sciglio i wywalczył korner. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Gabriel Paletta strzelił prosto w Łukasza Skorupskiego.

1
1
1
16'

Już dwa podania w pole karne, do których wystartował Gianluca Lapadula. Pierwsze było odrobinę za wysokie, a drugie przejął aktywny na przedpolu Łukasz Skorupski.

5
5
1
13'

Po miękkim podaniu spod linii bramkowej Davide Calabria strzelił bez przyjęcia. Musiał być czujny Łukasz Skorupski, by nie przepuścić piłki do siatki.

5
4
1
11'

Strzela, strzela i zatrzymać się nie potrafi. Trzecia próba zdobycia gola zza pola karnego w wykonaniu Suso. Pomocnik AC Milan huknął tym razem nad poprzeczką!

2
2
1
10'

W rozegraniu Rossoneri. Futbolówka krąży powoli między obrońcami AC Milan, którzy starają się ją wprowadzić przynajmniej przed pole karne Empoli FC.

2
2
1
7'

Już lepiej, ale wciąż Łukasz Skorupski górą. Tym razem reprezentant Polski zatrzymał futbolówkę po płaskim strzale Suso z 20. metra.

2
3
1
1
6'

Łukasz Skorupski ustawił się idealnie tuż przed linia bramkową i zatrzymał piłkę po mało zaskakującym uderzeniu Suso. Musi się bardziej postarać pomocnik AC Milan.

3
3
1
1
5'

Omar El Kaddouri zgubił piłkę w okolicy chorągiewki, ale jego drużyna pozostała na połowie przeciwnika. Empoli FC nie chowa się na razie w jedenastu na własnej stronie boiska.

1
1
1
2'

Akcje ostrzegawcze z obu stron boiska. Obie nie zakończone celnym strzałem. Gianluigi Donnarumma oraz Łukasz Skorupski obserwowali to wszystko ze spokojem.

2
1
14:41

Piłkarze na boisku. AC Milan w czerwono-czarnych pasiakach, natomiast Empoli FC w białych strojach z niebieskimi akcentami.

3
2
14:41

Gianluigi Donnarumma kontra Łukasz Skorupski. Dwóch młodych, ale bardzo szanowanych we Włoszech bramkarzy zmierzy się w Mediolanie. Empoli FC odniosło w poprzedniej kolejce zwycięstwo i chce postraszyć kandydata do Ligi Europy.