Napoli. Schodzi: Ivan Strinić. Wchodzi: Faouzi Ghoulam.

5
6
85'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Raul Albiol.

Jeszcze lepsze wejście z ławki rezerwowych Arkadiusza Milika! Świetnie znalazł się w zamieszaniu w polu karnym i strzałem z bliska doprowadził do remisu 2:2!

390
149
37
14
12
81'

Napoli. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: Arkadiusz Milik.

83
45
11
6
6
81'

Gol! Strzelił Luca Mazzitelli. Asystował mu Antonino Ragusa.

Pierwsze uderzenie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego zatrzymał jeszcze Pepe Reina, ale drugą piłkę wygrali gospodarze i Luca Mazzitelli wyprowadził ich na prowadzenie płaskim strzałem! Trener trafił w punkt, wprowadzając tego zawodnika na boisko w przerwie.

49
80'

Żółtą kartkę otrzymał Ivan Strinić.

5
4
5
2
9
79'
77'

4
75'

To mogło być cudowne trafienie Lorenzo Insigne, jednak cały czas piłkarska fortuna przy Andrei Consiglim. Futbolówka trafiła w słupek, a odbiła się tak, że wpadła w objęcia bramkarza US Sassuolo.

4
3
3
8
3
72'

Tymczasem pierwsze uderzenie Piotra Zielińskiego z kilkunastu metrów po podaniu Lorenzo Insigne. Nie trafił reprezentant Polski między ziemię a poprzeczkę.

6
6
4
11
5
72'

Dużo zabawy mają miejscowi kibice, skandując "Gonzalo Higuain". Na stadionie są oczywiście również kibice z Neapolu.

5
4
1
1
70'

Napoli. Schodzi: Allan. Wchodzi: Piotr Zieliński.

52
30
5
1
2
68'

Nadchodzi czas, w którym na boisku pojawi się Piotr Zieliński. Coraz mniej czasu ma Maurizio Sarri na zwycięstwo w tym meczu.

15
11
2
65'

Kolejny rzut wolny dla Napoli i Andrea Consigli tylko odprowadził piłkę wzrokiem po strzale Driesa Mertensa. Miał furę szczęścia bramkarz US Sassuolo, ponieważ napastnik huknął w poprzeczkę!

5
3
2
3
2
64'

Żółtą kartkę otrzymał Luca Mazzitelli.

4
5
1
1
63'

Seria strzałów po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Jakoś zorganizowali się gospodarze i Andrea Consigli nie musiał nawet interweniować.

3
5
3
3
2
60'

SSC Napoli nacieszyło się swoim prowadzeniem przez siedem minut.

3
2
2
59'

Gol! Strzelił Domenico Berardi.

Przytomne zachowanie Domenico Berardiego w polu karnym i wyrównanie! Gospodarze wygrali przebitkę, a autor gola ominął Pepe Reinę i zdążył skierować piłkę do opuszczonej bramki.

8
5
3
8
32
56'

Jeszcze jedna akcja Driesa Mertensa. Tuż przed oddaniem strzału lewą nogą Belg został zablokowany przez defensora i US Sassuolo wciąż traci tylko gola.

3
2
2
54'

Dries Mertens wstrzelił się po przerwie i ułatwił zadanie swojej drużynie!

11
5
3
1
52'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Asystował mu Jose Callejon.

Koniec impasu strzeleckiego! Dries Mertens główkował na 1:0 po dośrodkowaniu Jose Callejona z prawej strony. Rozsypała się w tej sytuacji obrona US Sassuolo i snajper gości nie zmarnował genialnej szansy.

41
22
6
3
5
51'

Ivan Strinić wymienił bardzo szybko podania z Lorenzo Insigne, a całą akcję zakończył płaskim strzałem z kilkunastu metrów Marek Hamsik. Nie zabrakło dużo do szczęścia.

2
4
3
48'

Przyspieszył na lewym skrzydle Lorenzo Insigne. Cięte dośrodkowanie, ale w odpowiednim momencie dwa kroki do przodu zrobił Andrea Consigli i złapał futbolówkę.

3
2
2
46'

Gra wznowiona po przerwie.

2
3
1
46'

Sassuolo. Schodzi: Lorenzo Pellegrini. Wchodzi: Luca Mazzitelli.

1
46'
Czy SSC Napoli strzeli gola w drugiej połowie?

2
45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

4
3
4
1
2
43'

W sobotę w dwóch meczach Serie A padło 14 goli. Mówiąc krótko, nie zanosi się na podtrzymanie średniej. Na razie totalne zaprzeczenie wydarzeń z Florencji i Bergamo.

3
4
2
1
2
41'

Podobna próba Lorenzo Pellegriniego po przeciwnej stronie boiska. Lokowane uderzenie nie sprawiło problemu Pepe Reinie. Pewny chwyt weterana.

3
2
1
39'

Stopniała obrona US Sassuolo. W 10 minut więcej strzałów niż w poprzednich dwóch kwadransach. Andrea Consigli poradził sobie z próbą Lorenzo Insigne zza pola karnego.

5
3
1
38'

Płaskie dośrodkowanie w kierunku Driesa Mertensa. Z poświęceniem interweniował obrońca i Belg musiał obejść się zapachem piłki.

2
2
2
36'

Gorąco pod bramką SSC Napoli. Blisko zdobycia gola był Gregoire Defrel, ale Pepe Reina jest skoncentrowany i zatrzymał futbolówkę.

2
3
2
1
33'

Wstrzelenie Lorenzo Insigne sprawiło nadspodziewanie duży problem Andrei Consigliemu. Bramkarz US Sassuolo odbił piłkę przed siebie i miał szczęście, że defensor go asekurował.

3
3
1
1
31'

Jak na zawołanie trochę lepsza akcja SSC Napoli! Podanie na drugi słupek do Jose Callejona, który nie miał obok siebie przeciwnika, ale z ostrego kąta nie trafił między słupki. Boczna siatka.

4
3
4
2
3
30'

Ciekawe, czy w pierwszej połowie wydarzy się cokolwiek przełomowego. Szczególnie kandydatowi na wicemistrza Włoch nie wypada atakować tak jałowo.

5
4
2
1
2
27'

Beznadziejnie Dries Mertens, który z 20. metra po prostu wykopał futbolówkę poza boisko. Najlepszy strzelec SSC Napoli przeprasza partnerów i kibiców.

3
3
2
1
2
25'

Alfred Duncan opuścił na moment boisko z powodu urazu, ale nie będzie konieczna wymuszona zmiana. Pomocnik jest już gotowy do powrotu.

3
3
2
1
1
23'

Jose Callejon w podobnej akcji jak kilka minut wcześniej Dries Mertens. Zbyt egoistyczne rozwiania. Nie szukają siebie nawzajem piłkarze z Neapolu.

6
7
4
3
3
20'

Dries Mertens wywrócił się między trzema obrońcami US Sassuolo i twierdził, że został sfaulowany przez Paolo Cannavaro. Sędzia nic takiego nie zobaczył.

4
4
3
2
2
16'

Wciąż bez wartego uwagi uderzenia. Aktualnie US Sassuolo wymienia podania przed polem karnym przyjezdnych i zastanawia się jak rozmontować ich obronę.

5
4
3
1
1
14'

Interwencje bramkarzy na przedpolu po podaniach z głębi pola. Bez zarzutu najpierw Pepe Reina, a po chwili Andrea Consigli.

5
4
4
1
1
12'

Tym razem drużyna z Neapolu już ma korner. Andrea Consigli długo ustawiał swoich obrońców, a po krótkim rozegraniu nie było nawet dośrodkowania.

5
4
3
1
1
8'

Jeszcze jedna szarża Driesa Mertensa i jak profesor interweniował we własnym polu karnym Paolo Cannavaro. Belg nie wywalczył nawet rzutu rożnego, więc od bramki Andrea Consigli.

5
3
2
1
1
7'

Dries Mertens w pojedynku jeden na jednego z przeciwnikiem. Po nim płaskie dośrodkowanie pod nogi stopera US Sassuolo.

5
3
3
1
2
6'

Mapei Stadium prawie wypełniony kibicami, co nie zdarza się często.

6
3
3
2
2
5'

Szansa na dobre dośrodkowanie z rzutu wolnego, ale piłka trafiła prosto w mur SSC Napoli. Gospodarze muszą szukać nowego sposobu na pokonanie Pepe Reiny.

4
2
2
1
2
2'

Nerwowe podania przyjezdnych. Pod naciskiem przeciwnika Pepe Reina wybił piłkę nawet poza linię boczną. Najpewniej za moment SSC Napoli zorganizuje się lepiej.