Zakończony
AS Roma
88'
87'

Odpowiedzialność wziął na siebie kapitan AS RomaDaniele De Rossi zmienił rzut karny w gola na 4:1.

29
11
6
4
4
86'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Gabriel Paletta.

Za długo to wszystko trwało, ale Mohamed Salah miał szczęście, że nerwów na wodzy nie utrzymał Gabriel Paletta i faulował w polu karnym.

14
8
9
1
3
84'

Roma. Schodzi: Edin Dzeko. Wchodzi: Bruno Peres.

4
3
5
3
4
82'

Klasyczna akcja-reakcja w Mediolanie. Bramka Mario Pasalicia błyskawicznie pobudziła rzymian do działania. Obecnie podopieczni Luciano Spallettiego utrzymują się w posiadaniu piłki.

4
2
1
2
79'

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy. Asystował mu Edin Dzeko.

Krótko trwała nadzieja Rossonerich na wyrównanie. Zmiennik, były zawodnik AC Milan, przymierzył z 15. metra w okienko i Gianluigi Donnarumma znów nie zatrzymał piłki!

28
16
9
4
8
78'

Żółtą kartkę otrzymał Lucas Ocampos.

3
3
3
1
1
76'

Gol! Strzelił Mario Pasalić.

Nie będzie czystego konta Wojciecha Szczęsnego! Dość tradycyjnie skapitulował w końcówce spotkania. Mario Pasalić złożył się do strzału głową z bliska po mocnym wstrzeleniu piłki w pole bramkowe. Bedzie jeszcze gorąco.

22
12
7
15
31
74'

Dawno nie interweniował Gianluigi Donnarumma. Czas na powrót do pracy i bramkarz AC Milan pokazał, że nie stracił koncentracji.

4
1
3
1
72'
69'

Milan. Schodzi: Leonel Vangioni. Wchodzi: Lucas Ocampos.

67'

Pobudka Edina Dzeko. Po solowym rajdzie musiał strzelać, ponieważ nie miał obok siebie żadnego partnera. Płaska próba nie dość, że anemiczna, to jeszcze niecelna.

1
1
2
1
4
65'

Pierwsza połowa w porównaniu do początku drugiej była kosmiczna. Ostrożniejsza jest drużyna z wiecznego miasta i na razie nie daje się ponieść emocjom.

4
2
2
1
1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Bertolacci.

7
2
2
1
3
63'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas.

2
1
2
5
6
60'
59'

Żółtą kartkę otrzymał Gianluca Lapadula.

7
2
1
1
3
57'

AC Milan poprawia głównie statystykę posiadania piłki, ale nic więcej. Mądrze ustawieni na własnej połowie są Giallorossi.

6
2
1
1
1
55'

Niedokładnie gospodarze i Wojciech Szczęsny wznowił grę od własnej bramki. Polak kapitulował w poprzednich kolejkach i nie może się już doczekać swojego 15. czystego konta w sezonie.

10
2
2
1
1
51'

Andrea Bertolacci przymierzał się bardzo długo do podania za plecy obrońców AS Roma. Spodziewali się tego stoperzy Federico Fazio oraz Kostas Manolas.

4
2
1
2
1
48'

Żółtą kartkę otrzymał Leonel Vangioni.

11
6
5
6
5
46'

Gra wznowiona po przerwie.

7
2
2
1
2
46'
Czy AC Milan odrobi stratę w drugiej połowie?

1
45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

3
2
2
1
1
42'

W ostatnich minutach kilka fauli i sędzia Nicola Rizzoli zastanawia się, czy jeszcze przed zejściem na przerwę nie utemperować któregoś zawodnika kartonikiem.

3
2
2
2
4
38'

Już 13 strzałów AS Roma w tym pojedynku. Bomba Radji Nainggolana zatrzymała się na słupku, a dobitka Mohameda Salaha była nieprecyzyjna. Mają czego żałować rzymianie.

2
1
2
35'

Mario Pasalić szarżował przed polem karnym i zdecydował się na strzał zza 16. metra. Odbita od nogi defensora futbolówka wyszła na korner, po którym nie było niebezpiecznie.

5
3
4
3
2
33'

Diego Perotti oraz Mohamed Salah wymienili się pozycjami na boisku. Nie zaskoczyli jednak gospodarzy i Argentyńczyk został powstrzymany wślizgiem w polu karnym AC Milan.

3
3
2
2
2
31'

Cristian Zapata próbował przerzucić piłkę ponad Wojciechem Szczęsnym po wrzutce Gerarda Deulofeu. Skoncentrowany jest bramkarz AS Roma i nie pozwala gospodarzom złapać kontaktu.

4
6
2
2
2
30'

Zdecydowanie mniej skuteczni są Rossoneri w swoich atakach. Cała ich grupka nie oddała soczystego strzału zza pola karnego. Będzie szansa na poprawkę z rzutu rożnego.

6
4
4
3
3
28'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Leandro Paredes.

Po raz drugi! Edin Dzeko główkował na 2:0 po dośrodkowaniu z narożnika boiska. AS Roma robi duże kroki w kierunku zwycięstwa i zarazem fazy grupowej Ligi Mistrzów!

40
20
10
5
9
25'

Gianluca Lapadula zatrzymany w ostatnim momencie w polu karnym Wojciecha Szczęsnego. Napastnik AC Milan nie domagał się nawet rzutu karnego od Nicoli Rizzoliego.

3
3
1
1
1
23'

Wojciech Szczęsny! Pierwsza tak efektowna interwencja reprezentanta Polski po strzale Suso. Wyskoczył do piłki jak na sprężynach bramkarz AS Roma.

18
7
1
20'

Dośrodkowanie w kierunku Edina Dzeko. Bośniak co prawda dopadł do piłki, ale tym razem nie oddał czystego uderzenia. Spokojnie Gianluigi Donnarumma.

1
1
2
1
17'

Przyspieszają piłkarze. Strzał Suso obok spojenia słupka z poprzeczką. Natychmiast riposta AS Roma i Gianluigi Donnarumma musiał się wysilić po uderzeniach Emersona Palmieriego oraz Diego Perottiego.

3
3
5
4
4
15'

Trochę szczęścia miał również Wojciech Szczęsny, którego Gerard Deulofeu złapał na wykroku, ale nieczyste, na dodatek odbite rykoszetem, uderzenie było obok bramki.

9
7
2
14'

Diego Perotti w pojedynku jeden na jednego z bocznym defensorem, a po nim płaskie dośrodkowanie. Piłkę zbił fartownie do boku Gianluigi Donnarumma.

1
2
4
2
13'

Edin Dzeko przerwał krótki impas strzelecki i jest samodzielnym liderem w rankingu snajperów Serie A.

7
4
1
11'

Niebezpiecznie z rzutu rożnego Gerard Deulofeu i z trudem AS Roma wyekspediowała futbolówkę z własnego pola karnego. W odpowiedzi niecelne uderzenie Mohameda Salaha.

3
10'

Pierwsza tak dobra akcja Giallorossich w Mediolanie i od razu bramka, po której podopieczni Vincenzo Montelli nie mogą już kalkulować.

3
3
1
3
1
8'

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Mohamed Salah.

Mohamed Salah powalczył o piłkę przed polem karnym AC Milan, po czym zagrał klepkę z Edinem Dzeko. Akcję kończył Bośniak potężnym uderzeniem z 16. metra pod poprzeczkę! Gianluigi Donnarumma nie uratował gospodarzy i AS Roma na prowadzeniu!

45
22
8
5
6
5'

Nie brakuje niedokładności na początku spotkania. Piłkarze mają chwilę na zorganizowanie się, ponieważ jest przerwa w grze spowodowana urazem Kostasa Manolasa.

2
1
2
1
2
4'

AS Roma przed polem karnym gospodarzy. Panicznie Radja Nainggolan i Diego Perotti, więc futbolówka uciekła w kierunku Gianluigiego Donnarummy.

1
1
1
1
4
2'

Pierwsze dalekie podanie w kierunku Diego Perottiego. Piłka uciekła Argentyńczykowi z pola widzenia i grę od bramki wznowił utalentowany Gianluigi Donnarumma.

2
1
1
1
3
20:31

Piłkarze na boisku. AC Milan w czerwono-czarnych pasiakach, natomiast AS Roma na biało z bordowymi akcentami. Kapitanami drużyn są Mattia De Sciglio i Daniele De Rossi.