Zakończony
Torino FC
90+2'

Gol! Strzelił Gonzalo Higuain. Asystował mu Miralem Pjanić.

A jednak! Juventus Turyn obronił swoją twierdzę w doliczonym czasie. Gonzalo Higuain huknął zza linii pola karnego na 1:1 i Joe Hart nie zdążył zatrzymać sunącej po murawie piłki.

51
22
18
25
50
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

9
9
9
9
10
86'

Szybki wypad Andrei Belottiego i podobna odpowiedź Mario Mandzukicia. Obaj nie wykorzystali sytuacji podbramkowej, ale mniej wadzi to liderowi klasyfikacji strzelców Serie A.

4
4
2
2
3
83'
83'

Kwadwo Asamoah chce się mocno zrehabilitować za sprokurowanie rzutu wolnego przed polem Adema Ljajicia. Strzelił jednak zza pola karnego zdecydowanie nad bramką.

2
1
1
2
2
80'

Juventus. Schodzi: Paulo Dybala. Wchodzi: Alex Sandro.

3
1
1
1
2
78'

Leonardo Bonucci w polu karnym przeciwnika i strzelił z bliska po płaskim dośrodkowaniu. Na linii bezbłędnie Joe Hart i Torino FC coraz bliżej szczęścia.

4
3
2
2
4
76'

2
75'

Torino. Schodzi: Daniele Baselli. Wchodzi: Joel Obi.

1
2
2
1
1
74'

Leonardo Bonucci dośrodkował zbyt głęboko i Joe Hart z zadowoleniem obserwował jak kolejna próba zdobycia gola przez Juventus jest nieudana.

5
1
2
3
5
72'

Cristian Molinaro znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie i zatrzymał płaskie dośrodkowanie. Piłka wciąż w posiadaniu Juventusu, który próbuje już wszystkiego, żeby wyrównać.

1
1
2
1
1
69'
68'

Wysoko ustawiony Kwadwo Asamoah wrzucił piłkę w gąszcz zawodników przed bramką Joe Harta. Ostatecznie dotarła ona do Samiego Khediry i tylko Niemiec wie, jakim sposobem nie trafił do bramki!

1
1
1
66'

Joe Hart wyskoczył wysoko we własnym polu karnym i chwycił dośrodkowanie z narożnika boiska. Anglik zainicjował kontratak i Juventus obroniła dopiero ostatnia instancja Neto.

2
1
2
1
63'

Torino. Schodzi: Lucas Boye. Wchodzi: Marco Benassi.

61'

Gra wznowiona po długich kłótniach i trudno spodziewać się innego obrazu spotkania niż huraganowy atak mistrza Włoch na osłabionego wroga.

1
1
1
1
57'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Afriyie Acquah za wejście wślizgiem w nogi Mario Mandzukicia.

7
3
7
3
3
56'
54'

Już miał szansę na wyrównanie Mario Mandzukić. Płaskie uderzenie obok bramki Joe Harta. Utrudnił przymierzenie między słupki Davide Zappacosta.

1
1
1
52'

Gol! Strzelił Adem Ljajić.

Cmoka z zachwytu specjalista od wykonywania rzutów wolnych Sinisa Mihajlović! Torino FC prowadzi po strzale Adema Ljajicia od poprzeczki do bramki. Twierdza Juventusu zadrżała właśnie w posadach.

31
12
7
5
11
51'

Faul przed polem karnym Juventusu i przyjezdni mają bardzo dobrą szansę, by pokonać Neto z rzutu wolnego. Długa narada przed wykonaniem rzutu wolnego.

2
1
1
1
51'

Żółtą kartkę otrzymał Kwadwo Asamoah.

48'

Na razie bez zmian, ale intensywną rozgrzewkę rozpoczął Gonzalo Higuain i czołowego strzelca Serie A należy się spodziewać na boisku w drugiej połowie.

1
1
1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

6
6
4
Czy po przerwie padnie minimum gol w Turynie?

2
45'

Doliczona minuta do regulaminowego czasu.

3
42'

Żółtą kartkę otrzymał Cristian Molinaro.

40'

Głębokie dośrodkowanie Paulo Dybali z rzutu wolnego i po raz drugi dziś Medhi Benatia strzelił z wygodnej pozycji po stałym fragmencie. Tym razem ciąg dalszy nie ma znaczenia, ponieważ defensor był na spalonym.

2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Afriyie Acquah.

36'

Juan Cuadrado był zbyt agresywny, gry odbierał piłkę Daniele Baselliemu. Sędzia był blisko i użył gwizdka, gdy Kolumbijczyk rozpoczynał rajd w kierunku bramki Joe Harta.

1
33'

Płaskie wstrzelenie z prawego skrzydła w pole karne mistrza Włoch. Andrea Belotti wyprzedził stopera i oddał uderzenie z niewygodnej pozycji.

1
32'

Mniej niż kwadrans do końca pierwszej części derbów. Po zmianach personalnych Juventus Turyn nie jest równie bezwzględną machiną do zwyciężania. Wciąż nie sforsował defensywy Byków.

1
30'

Daniele Baselli wrócił się na obrzeża pola karnego, gdzie sfaulował Juana Cuadrado. Piłka z rzutu wolnego wycofana przed pole karne Torino FC, skąd strzelił Stephan Lichtsteiner! Wyborna interwencja Joe Harta.

28'

Lucas Boye sfaulowany na połowie Juventusu Turyn. Jego drużyna nie zrobiła użytku z rzutu wolnego i Stara Dama ekspresowo skontrowała. Po dośrodkowaniu Juana Cuadrado w ostatnim momencie przyblokowany został Mario Mandzukić.

1
25'

Nie było na początku meczu w centrum wydarzeń Paulo Dybali. Pokazał się bohater pierwszego spotkania z FC Barcelona, ale wyraźnie chybił zza linii pola karnego.

22'

Leonardo Bonucci jest w tym spotkaniu wszędzie. Pod nieobecność Giorgio Chielliniego jest głównym odpowiedzialnym za defensywę Juventusu, a ponadto był blisko zdobycia gola. Przed momentem rozmawiał z arbitrem.

1
1
19'

Niecelne uderzenie Stefano Sturaro zza pola karnego i Joe Hart może odetchnąć po okresie naporu mistrza Włoch.

17'

Zaczynają się gubić podopieczni Sinisy Mihajlovicia i trener Torino FC żywo gestykuluje blisko linii bocznej boiska. Chce na nowo zorganizować gości.

1
15'

Medhi Benatia główkował w poprzeczkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Niesamowita szansa, a kilka sekund później jeszcze lepsza, ale Leonardo Bonucci nie opanował emocji i huknął z bliska nad poprzeczką! Fura szczęścia Torino FC.

1
2
13'

Żółtą kartkę otrzymał Emiliano Moretti.

12'

Pokazał się po raz pierwszy lider klasyfikacji strzelców Andrea Belotti. Strzał napastnika Torino FC nieznacznie obok bramki Neto.

10'

Mario Mandzukić oraz Paulo Dybala próbowali oddać strzał po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Chorwat wrócił na pozycję napastnika zamiast Gonzalo Higuaina, który jest na ławce rezerwowych.

8'

Wymieniali podania podopieczni Massimiliano Allegriego. Pressowali bardziej wypoczęci przyjezdni i po przechwycie Afriyie Acquah sprowokował do faulu Leonardo Bonucciego.

5'

Torino FC ripostuje bez przekonania i generalnie trwa badanie sił w Turynie. Przed momentem już w centrum boiska został zatrzymany faulem Lucas Boye.

2'

Na samym początku derbów do przodu ruszył Juventus Turyn. Główny kandydat do mistrzostwa Włoch miał już możliwość zaskoczenia Joe Harta po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

20:16

Juventus Turyn zebrał dużo pochwał po zwycięstwie 2:0 z AS Monaco. W mocno zmienionym składzie podejdzie do derbów miasta z Torino FC. Na własnym stadionie nie przegrał z tym przeciwnikiem od początku wieku.