Liga Europy: Grupa A
24 lis 2016 21:05
90+1'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. 4:0! Efektowna akcja Man Utd i w efekcie technicznym strzałem z 16 metrów bramkę zdobył Jese Lingard.

Manchester United
88'

Shaw ucierpiał w powietrznym starciu, ale szybko się pozbierał.

86'

Niezła interwencja Jonesa po strzale Lingarda sprzed pola karnego.

85'

Tempo meczu wyraźnie spadło.

82'

Man Utd. Schodzi: Wayne Rooney. Wchodzi: Memphis Depay.

78'

Feyenoord. Schodzi: Jens Toornstra. Wchodzi: Bilal Basacikoglu.

wchodzi Wchodzi
Bilal Basacikoglu #14
schodzi Schodzi
Jens Toornstra #28
75'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Bradley Jones. 3:0! Ibrahimović dośrodkował z linii końcowej, ale piłka niefortunnie odbiła się od nogi bramkarza i wpadła do siatki.

Bradley Jones #25
Feyenoord Rotterdam
73'

Feyenoord. Schodzi: Nicolai Joergensen. Wchodzi: Michiel Kramer.

#9
70'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marcus Rashford.

70'

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Wayne Rooney. 2:0! Rooney zamiast strzelać, to jeszcze podał do Maty, który tylko dołożył nogę.

67'

Silny strzał Pogby z dystansu, ale w sam środek bramki.

66'

Dwa z rzędu błędy Pogby - najpierw stracił piłkę, a później faulował rywala tuż przed polem karnym.

62'

Koronkowa akcja Man Utd i zablokowany strzał Zlatana.

61'

Feyenoord. Schodzi: Dirk Kuyt. Wchodzi: Steven Berghuis.

59'

Henrich Mchitarjan wpadł w pole karne, ale kąt był ostry i trafił w boczną siatkę.

55'

Mata umieścił piłkę w siatce, ale był na wyraźnym spalonym.

52'

Mata wycofał piłkę do Blinda, którego strzał poszybował wysoko nad poprzeczką.

51'

Fantastyczna podcinka Maty z 17 metrów i Jones z najwyższym trudem sparował piłkę na korner.

49'

Teraz Pogba podał do... nikogo, chociaż Rooney i Ibrahimović czekali na zagranie.

47'

Długie podanie Pogby do Rooneya, ale pierwszy do piłki dopadł Brad Jones.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

42'

Feyenoord poza jedną akcją nie istnieje na Old Trafford.

39'

Henrich Mchitarjan źle przyjął piłkę i straciłą ją przed polem karnym gości.

37'

Rooney szukał Zlatana, ale Szwed nie doszedł do piłki.

35'

Gol! Strzelił Wayne Rooney. Asystował mu Zlatan Ibrahimović. 1:0 dla Man Utd! Ibrahimović płasko podał do Rooneya, który miał przed sobą tylko bramkarza i ładną podcinką pokonał bramkarza.

33'

Świetne dośrodkowanie Rooneya do Pogby i tylko odważna interwencja bramkarza sprawiła, że Francuz nie oddał strzału.

1
32'

Teraz składna akcja Man Utd, ale Henrich Mchitarjan nie dość, że nie strzelił gola, to na dodatek był na spalonym.

28'

Carrick szukał dośrodkowaniem Ibrahimovicia, ale zbyt mocno podał do Szweda.

26'

Dwie cudowne interwencje Romero - w tej drugiej nogą obronił strzał Kuyta. Powinno być 1:0 dla Feyenoordu!

1
25'

Trzeba przyznać, że mecz na razie nie porywa swoim widowiskiem.

23'

Mata upadł tuż przed polem karnym, ale Hiszpan był tak naprawdę na spalonym.

22'

W pierwszym spotkaniu w Rotterdamie lepsi byli gospodarze zwyciężając 1:0.

19'

Teraz było gorąco pod bramką gości. Po strzale Carricka Jones z trudem wybił piłkę.

1
18'

Silny strzał Pogby z 20 metrów, jednak wprost w bramkarza.

18'

Dużo niedokładności w grze Feyenoordu. Holendrzy w razie zwycięstwa awansowaliby do fazy pucharowej.

15'

Man Utd swobodnie rozgrywa piłkę w środkowej strefie boiska.

12'

Dobrze wygląda dzisiaj gra Man Utd - piłkarze na pewno są zmotywowani i zaangażowani, czyli zupełnie inaczej niż w ostatnim meczu z Fenerbahce Stambuł, kiedy miał oto pretensje Jose Mourinho.

9'

Henrich Mchitarjan świetnie wymienił kilka podań z Rooney'em, ale do ostatniego Ormianin już nie doszedł.

7'

Rozrzucenie piłki przez Matę do Pogby, ale wyraźnie przesadził z siłą.

6'

Akcja Rooneya na prawym skrzydle, wprawdzie nabił rywala, ale sędzia tego nie dostrzegł i nie dał MU rzutu rożnego.