Nerwowa końcówka. Petrzela mocno uderzył, ale Alisson wybił piłkę na róg.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

88'

Niewiele wskazuje na to, aby w meczu miały paść jeszcze gola. Roma przeważa, ale wciąż niewiele z tego wynika.

84'

Viktoria. Schodzi: Marek Bakos. Wchodzi: Tomas Poznar.

84'

Z pola karnego z pierwszej piłki uderzył Alessandro Florenzi, ale wyraźnie chybił.

82'

Żółtą kartkę otrzymał Marek Bakos.

81'

Jedna z nielicznych akcji Viktorii. W polu karnym Romy było groźnie, ale Bakos zagrał ręką i sędzia przerwał grę.

76'

Wciąż więcej z gry mają Włosi, ale nie potrafią stworzyć sobie dogodnej okazji do objęcia prowadzenia.

72'

Viktoria. Schodzi: Martin Zeman. Wchodzi: Milan Petrzela.

67'

Grę prowadzi Roma, Viktoria nastawiona na kontrataki.

64'

Bruno Peres uderzył z dystansu, ale wprost w dobrze ustawionego Bolka.

63'

Żółtą kartkę otrzymał David Limbersky.

61'

Żółtą kartkę otrzymał Leandro Paredes.

57'

Z dystansu mocno, tuż ponad poprzeczką, uderzył Leandro Paredes.

54'

Edin Dzeko mógł się znaleźć w sytuacji sam na sam z Bolkiem, ale nie opanował piłki i bramkarz mu ją wybił. Do futbolówki doszedł Stephan El Shaarawy, jednak jego strzał zablokował obrońca.

50'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Jesus.

49'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Horava.

48'

Roman Hubnik niefortunnie zgrał piłkę wprost na głowę Dzeko, ale ten z trudnej pozycji chybił.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

46'

Roma. Schodzi: Gerson. Wchodzi: Edin Dzeko.

44'

Coraz groźniej pod bramką Bolka. Viktoria broni remisu, Roma przed przerwą chce ponownie wyjść na prowadzenie.

41'

Gra toczy się w środku boiska. Rzymianie długo rozgrywają piłkę, ale niewiele z tego wynika.

37'

Dopiero pod koniec pierwszej części Włosi zaczęli być aktywniejsi w ofensywie i uzyskali przewagę na boisku.

33'

Znowu groźnie pod bramką Viktorii, ale czeski obrońca wybił piłkę na róg tuż sprzed nóg rywala.

32'

Rzymianie atakują sporadycznie, ale gdy już znajdują się pod bramką, wówczas jest groźnie. Stephan El Shaarawy dograł do Radji Nainggolana, a ten płaskim uderzeniem trafił w słupek!

27'

Groźnie zapowiadającą się akcję Viktorii zepsuł Mateju, który wybił piłkę na aut chwilę wcześniej stojąc z nią na linii pola karnego.

26'

Roma przez kilkadziesiąt sekund rozgrywała piłkę na połowie Viktorii. Czesi jednak dość szybko przejęli futbolówkę.

23'

Martin Zeman dośrodkował z rzutu wolnego, głową uderzył Michal Duris, Alisson popisał się dobrym refleksem i odbił strzał!

21'

Żółtą kartkę otrzymał Kostas Manolas.

19'

Wciąż więcej do powiedzenia na boisku mają Czesi. Gracze Romy nie potrafią przenieść ciężaru gry na połowę Viktorii.

17'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Duris.

16'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Kopic.

14'

Viktoria w ataku. Włosi zbyt pewnie poczuli się po dość łatwym objęciu prowadzenia.

11'

Gol! Strzelił Marek Bakos. Asystował mu Martin Zeman. Gospodarze nie musieli się zbytnio natrudzić, aby doprowadzić do remisu. Z prawej strony dośrodkował Zeman, a Bakos głową udrrzył tuż przy słupku. W sytuacji lepiej powinien zachować się jednak Alisson.

10'

W końcu Viktoria przedostała się pod bramkę Romy. Jednak goście bronią się skutecznie.

6'

AS Roma od początku panuje na boisku. Gospodarze mają problemy z przedostaniem się pod bramkę Włochów.

4'

Gol! Strzelił Diego Perotti. Asystował mu Stephan El Shaarawy. Piłkarz gości... spacerkiem podszedł do piłki i uderzył tuż przy słupku. Bolek nie rzucił się, a po chwili miał pretensje do sędziego.

3'

Rzut karny dla Romy! W "szesnastce" sfaulowany został Stephan El Shaarawy! Mateju stracił piłkę i goniąc rywala w polu karnym przewrócił go.

18:15

Wojciech Szczęsny mecz rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

18:15

W grupie E rywalizują Viktoria Pilzno, AS Roma, Astra Giurgiu oraz Austria Wiedeń.