ZMIANA

Roma. Schodzi: Kevin Strootman. Wchodzi: Gerson.

88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Diego Perotti. Perotti urwał się lewą stroną, dograł do Dzeko, a ten zdobył swojego trzeciego gola w meczu.

82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diego Perotti. Cóż za bramka autorstwa Perottiego. Zawodnik gospodarzy uderzył fenomenalnie z trudnej pozycji.

81'

Odpowiedź Romy. Z okolic lini pola karnego uderzył Perotti, ale bramkarz sparował strzał.

80'

Aleź okazję do wyrównania mieli goście! Zeman dośrodkował, a Bakos wślizgiem uderzył z kilku metrów. Alisson zatrzymał piłkę na linii!

77'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Milan Petrzela.

77'

Dogranie do Salaha, a ten z jedenastu metrów nie trafił w bramkę!

75'
ZMIANA

Viktoria. Schodzi: Michal Krmencik. Wchodzi: Marek Bakos.

73'

Z dystansu mocno, ale w środek bramki uderzył Michal DurisAlisson pewnie obronił.

71'

Czesi postawili wszystko na jedną kartę, co otwiera rzymianom szansę na wyprowadzenie zabójczej kontry.

67'

Viktoria przejmuje inicjatywę, ale niewiele z tego wynika. Roma pewnie broni prowadzenia.

63'

Mocny, minimalnie niecelny, strzał sprzed pola karnego oddał Duris. Czesi mogli ponownie wrócić do gry.

62'
ZMIANA

Viktoria. Schodzi: Jan Kopic. Wchodzi: Michal Duris.

61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Antonio Ruediger. Ruediger dośrodkował z prawej strony, obrońca nie przejął piłki i głową do bramki wpakowął ją Dzeko.

61'

Wciąż duża przewaga Romy, Viktoria szans szuka w nielicznych kontrach.

57'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, od niechcenia z sześciu metrów uderzył Kevin Strootman, ale w bramkę nie trafił.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Zeman. Grający w... różówych włosach Czech w końcu doigrał się.

55'

Paredes starł się z Zemanem. We wszystko musiał wkroczyć sędzia. Piłkarze po chwili uspokoili się.

52'

Akcja lewą stroną, w polu karnym piłkę otrzymał Salah, ale uderzył w środek bramki.

50'

Salah przed dobrą okazją, ale został zatrzymany przez Kozacika, który obronił strzał z siedmiu metrów. Roma naciska!

49'

Leandro Paredes uderzył z rzutu wolnego z ok. 20 metrów i trafił w poprzeczkę!

48'

Lewą nogą sprzed pola karnego uderzył Emmerson, ale piłka wpadła wprost w ręce bramkarza.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Radja Nainggolan za odkopnięcie piłki po gwizdku.

45'

Pogramy jeszcze przez minutę.

45'

Mohamed Salah przepchał obrońcę i wyszedł sam naprzeciwko bramkarza. Strzał z trudnej pozycji trafił w słupek, a następnie piłka wyszła na aut bramkowy!

42'

Radja Nainggolan do Edin Dzeko, a ten z ok. 11 metrów uderzył mocno z woleja, ale niecelnie!

41'

Zamieszanie w polu karnym Viktorii, strzał Emersona kilka metrów przed bramką zatrzymał jeden z obrońców. Roma powinna prowadzić.

40'

Przed przerwą Roma chce jeszcze wyjść na prowadzenie. Gospodarze uzyskali przewagę, ale grają niedokładnie.

37'

Salah dośrodkował do Dzeko, a ten nieobstawiony uderzył głową z pięciu metrów obok bramki!

33'

Kopic przedostał się w pole karne, ale po jego strzale i rykoszecie czujność zachował Alisson.

32'

Dzeko dograł do Salaha, ten już po gwizdku trafił do bramki. Wydaje się jednak, że spalonego mogło nie być.

30'

Viktoria w ataku, ale rzymianom udało się wyprowadzić kontrę, którą strzałem w bramkarza zakończył Salah.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Ales Mateju.

24'

Po wyrównującym golu goście uwierzyli w siebie i coraz częściej zagrażają zaskoczonym zawodnikom Romy.

20'

Wrzutka za plecy obrońców Viktorii, ale Iturbe nie zdołał trafił w piłkę.

18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Martin Zeman. Asystował mu Jan Kovarik. Goście rozmontowali defensywę Romy. Piłkę z lewej strony otrzymał Kovarik, któryt precyzyjnie dośrodkował, a Zeman głową uderzył nie do obrony!

15'

Emerson dośrodkował lewej strony, ale nikt nie zamknął dobrej wrzutki. Po chwili lekko z kilku metrów uderzył Dzeko.

13'

Roma wciąż w ataku. W dobrej sytuacji znalazł się Dzeko, ale źle uderzył i Kozacik obronił.

11'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Edin Dzeko. Asystował mu Radja Nainggolan. Nainggolan dograł do wbiegającego w pole karne Dzeko, ten przedryblował kilku rywali i bardzo trudnej pozycji uderzył podobnie jak ostatnio gracz Pogoni Adam Gyurcso.

9'

Po wrzutce z rzutu rożnego uderzał David Limbersky, ale jego strzał został zablokowany.

9'

Wrzutka w pole karne gospodarzy, Emerson głową wybił piłkę na róg. Wciąż niewiele emocji w spotkaniu.

4'

Gospodarze częściej znajdują się przy piłce, ale póki co bez zagrożeń pod bramkami.

20:53

AS Roma jest o krok od zapewnienia sobie wyjścia z grupy. Rzymianie prowadzą w grupie E dorobkiem 8 punkty, na 2. pozycji plasuje się Austria Wiedeń (5 pkt.), a trzecia jest Astra Giurgiu (4 pkt.). Viktoria Pilzno z ma 3 punkty i zamyka stawkę.