Puchar Ligi Angielskiej: 1/16 finału
20 wrz 2016 20:45
90+4'

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain.

Swoje palce w tej bramce maczał Bielik, który zaliczył asystę "drugiego stopnia", a Anglik mając przed sobą tylko bramkarza, nie pomylił się.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Polak zajął miejsce na prawej obronie.

87'

Arsenal. Schodzi: Ainsley Maitland-Niles . Wchodzi: Krystian Bielik.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ainsley Maitland-Niles #2
86'

Mogło być 4:0, jednak Stojković obronił nogą strzał Alexa Oxlade-Chamberlaina.

83'

Arsenal. Schodzi: Jeff Reine-Adelaide. Wchodzi: Gedion Zelalem.

Gedion Zelalem #17
82'

Arsenal. Schodzi: Chuba Akpom. Wchodzi: Chris Willock.

Josh Dasilva #18
81'

Nottingham. Schodzi: Nicolao Dumitru . Wchodzi: Lica.

Lica #15
Nicolao Dumitru #6
80'

Nottingham. Schodzi: Nicklas Bendtner. Wchodzi: Apostolos Vellios.

78'

Nottingham Forest zupełnie już nie atakuje bramkę Arsenalu. Kanonierzy w pełni dominują.

75'

Żółtą kartkę otrzymał Chris Cohen .

Chris Cohen #7
Nottingham Forest
71'

Gol! Strzelił Lucas Perez.

3:0! Hiszpan przepchał obrońcę, następnie minął bramkarza i z bliska wpakował piłkę do siatki.

68'

Nottingham. Schodzi: Pajtim Kasami. Wchodzi: Mustapha Carayol.

Mustapha Carayol #14
67'

Żółtą kartkę otrzymał Henri Lansbury .

Henri Lansbury #8
66'

Mills zamykał dośrodkowanie z rzutu wolnego. Wydawało się, że chce jeszcze zgrywać piłkę, ale ostatecznie uderzył obok bramki.

63'

Nottingham ma dzisiaj bardzo mało argumentów, żeby przeciwstawić się Arsenalowi.

60'

2:0! Perez nie zmylił bramkarza, ale uderzył bardzo precyzyjnie. To jego pierwszy gol dla Kanonierów.

59'

Michael Mancienne sfaulował Akpoma we własnym polu karnym. Jedenastka dla Arsenalu!

56'

Usypiające tempo meczu wprowadzili w drugiej połowie zawodnicy obu drużyn.

52'

Arsenal kontroluje przebieg meczu.

50'

Celne uderzenie Pereza z rzutu wolnego z 20 metrów, jednak łatwe do wyłapania dla bramkarza.

49'

Próba koronkowej gry w wykonaniu Arsenalu i gospodarze wybili piłkę na linii pola karnego.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Z bólu zwija się Gabriel Paulista. Brazylijczyk dopiero co wrócił po kontuzji.

45'

Dwie minuty doliczone.

45'

Bardzo składna akcja Kanonierów, w której Akpom podał do Reine-Adelaide'a, który uderzył tuż obok słupka.

43'

Elneny chciał powtórzyć wyczyn Xhaki, jednak on nie potrafił celnie uderzyć z 25 metrów.

41'

Okres mniej ciekawej gry. Teraz Nottingham wyprowadziło kontrę, ale straciło piłkę przed polem karnym.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Rob Holding.

Arsenal FC
35'

Dobre dośrodkowanie z prawej flanki, ale Akpom nie zdołał zamknąć akcji.

33'

Spore nieporozumienie w szeregach Kanonierów i niedokładne podanie Gibbsa.

31'

Prezez przymierzył z 20 metrów, jednak trafił w Millsa.

28'

Pereira ma problemy z kostką i na boisku pojawili się medycy.

26'

Piłka w kierunku Akpoma, ale pierwszy dopadł do niej bramkarz.

23'

Gol! Strzelił Granit Xhaka.

1:0! Szwajcar przymierzył z 30 metrów, futbolówka dostała małego rykoszetu, ale wydaje się, że bramkarz mógł ją wybić. Ostatecznie wylądowała ona w siatce.

21'

Nicklas Bendtner ma dzisiaj chrapkę na gola. Przed chwilą oddał techniczny strzał z linii pola karnego, który w niewielkiej odległości minął słupek Arsenalu.

20'

Alex Oxlade-Chamberlain katastrofalnie wykonał rzut rożny. Piłka wylądowała na aucie.

16'

Żółtą kartkę otrzymał Nicklas Bendtner. Nieładny faul "Lorda".

13'

Teraz świetną okazję miał Akpom, ale Stojković sparował jego strzał z 13 metrów.

13'

Dobra interwencja Martineza na własnym przedpolu. Przechwycił piłkę zmierzającą do Bendtnera.

11'

Rzut wolny dla Nottingham, ale Arsenal obronił się przed tą sytuacją.

9'

To powinien być gol dla Nottingham! Gospodarze odzyskali piłkę, a Bendtner przytomnie podał na linię pola karnego do Kasamiego, który uderzył jednak obok bramki.

8'

Żywe spotkanie w Nottingham Forest, może się podobać kibicom zgromadzonym na stadionie.

5'

Dośrodkowanie w kierunku Bendtnera, ale piłka nie dotarła do byłego zawodnika Arsenalu.