Pewna interwencja Koubka po strzale głową Icardiego.

Kontra Sparty zakończona strzałem Kadleca. Obronił Handanović.

Żółtą kartkę otrzymał Vaclav Kadlec.

77'

Żółtą kartkę otrzymał Lukas Julis.

76'

Gol! Strzelił Mario Holek. Asystował mu Ondrej Mazuch. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka trafiła do Mazocha, ten zgrał ją głową wzdłuż linii bramkowej, a z najbliższej odległości piłkę do siatki skierował Holek.

75'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Za faul drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Andrea Ranocchia.

Inter Mediolan
74'

Sparta. Schodzi: Michal Kadlec. Wchodzi: Matej Pulkrab.

73'

Niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Felipe Melo.

71'

Gol! Strzelił Rodrigo Palacio. Asystował mu Eder. Icardi wykorzystał błąd obrony rywali, podał do Edera, ten odegrał do Palacio, który w sytuacji sam na sam pokonał Koubka.

Asysta:
70'

Inter. Schodzi: Assane Gnoukouri. Wchodzi: Mauro Icardi.

66'

Sparta. Schodzi: Martin Frydek. Wchodzi: Lukas Julis.

65'

Kontuzja Frydka. Zawodnik Sparty będzie musiał opuścić boisko.

62'

Koubek nogami obronił strzał Palacio.

61'

Inter coraz częściej odgryza się atakami, ale brakuje celnych strzałów. Tym razem spudłował Eder.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Frydek.

55'

Kontratak Interu zakończony niedokładnym podaniem i pewną interwencją Koubka.

53'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Ranocchia strzelił głową obok bramki.

51'

Kadlec otrzymał dobre podanie, ruszył na bramkę, ale uderzył nad poprzeczką.

51'

Dockar uderzył z rzutu wolnego z 20. metra. Trafił prosto w mur.

49'

Przewaga Sparty od początku drugiej połowy. Gospodarze wykorzystują niepewną grę defensywy Interu.

46'

Żółtą kartkę otrzymał Andrea Ranocchia.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Z 16. metra Sacek uderzył wysoko nad bramką.

41'

Kombinacyjna akcja Sparty przerwana, gdyż na spalonym był jeden z zawodników gospodarzy.

40'

Wrzutka Candrevy w pole karne rywali, ale tam piłkę wybił obrońca Sparty.

38'

Sparta nie forsuje wysokiego tempa i kontroluje przebieg meczu. Inter nadal nie istnieje w ofensywie.

35'

Kolejna groźna akcja Sparty, ale Murilo uratował swój zespół przed stratą gola.

31'

Dobre podanie otrzymał Palacio, ale ten strzelił zbyt lekko, by zaskoczyć Koubka.

28'

Gospodarze mają pełną kontrolę. Inter nie potrafi sobie stworzyć żadnej sytuacji pod bramką Sparty.

25'

Gol! Strzelił Vaclav Kadlec. Asystował mu Martin Frydek. Ogromny błąd defensywy Interu! Frydek po ziemi z rzutu wolnego podał do Kadleca, ten wykorzystał bierność obrońców rywali i w sytuacji sam na sam pokonał Handanovicia.

23'

Pierwszy strzał Interu. Uderzał Canderva, ale niecelnie.

21'

Piłkę rywalom odebrał Frydek, następnie futbolówka trafiła do Dockala, ten próbował zagrać wzdłuż linii bramkowej, ale dośrodkowanie zostało zablokowane.

19'

Mediolańczycy starają się jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. W ich szeregach jest jednak dużo niedokładności i strat, przez co groźniejsi w ofensywie są gospodarze.

16'

Tym razem w pole karne zagrywał Cermak, żaden z jego kolegów nie zdołał dopaść do piłki.

14'

Dockal dograł w pole karne, ale D'Ambrossio zdołał wybić piłkę.

12'

Tym razem po rzucie wolnym żadnego zagrożenia pod bramką przeciwnika nie stworzyli gracze Sparty.

10'

Złe dośrodkowanie Banegi z rzutu wolnego. Od bramki grę wznowił Koubek.

7'

Gol! Strzelił Vaclav Kadlec. Asystował mu Borek Dockal. Świetny początek Sparty! Dockal był faulowany, ale zdołał odegrać do wychodzącego na czystą pozycję Kadleca, ten uderzył tuż przy słupku. Handanović nie zdołał sięgnąć piłki i mamy gola.

5'

Przez chwilę było groźnie pod bramką Sparty, ale czescy obrońcy szybko oddalili zagrożenie.

4'

Kadlec wykorzystał błąd rywali, przejął piłkę i ruszył na bramkę Interu. Jego strzał obronił jednak Handanović.

3'

Sparta ruszyła z atakiem, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

czas Start meczu
18:43

Obie drużyny fazę grupową Ligi Europy zaczęły od porażek. Sparta Praga uległa angielskiemu Southampton (0:3), a Inter Mediolan sensacyjnie przegrał z Hapoelem Beer-Sheva (0:2).