Ward-Prows i jego strzał rozpaczy z 25 metrów... tuż obok słupka.

90'

Arbiter doliczył 5 minut.

89'

Emocjonujące ostatnie minuty. Kolejny raz gorąco pod bramką Interu, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

88'

Centra na głowę Davisa, ale jeden z gospodarzy wybił piłkę z linii bramkowej!

86'
ZMIANA

Inter. Schodzi: Eder. Wchodzi: Ivan Perisić.

85'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Pierre-Emile Hoejbjerg. Faul na Ederze.

84'

Żółtą kartkę otrzymał Gary Medel. Za faul.

Inter Mediolan
82'

Blisko wyrównania! Centra w pole karne i do piłki dopadł Virgil van Dijk. Uderzenie z kilku metrów trafiło w klatkę piersiową bramkarza Interu!

79'
ZMIANA
77'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Marcelo Brozović. Brutalny atak od tyłu w nogi Hoejbjerga.

73'

Wzdłuż linii końcowej boiska przepychał się Mauro Icardi. Kapitan oszukał dwóch rywali, ale jego uderzenie zablokował kolejny z przeciwników.

70'

Bramka pobudziła gospodarzy, którzy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zaczęli stwarzać zagrożenie.

67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Antonio Candreva. Asystował mu Davide Santon.

Taki właśnie jest futbol! Lepiej grali goście, ale już przegrywają. Płaskie dogranie z lewej strony boiska. Rywalom urwał się Candreva i mocnym strzałem z okolic 10. metra "zdjął pajęczynę" z bramki Forstera.

63'

Druga połowa przypomina pierwszą. Ataki pozycyjne przyjezdnych i nie mający pomysłu na grę Inter.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Marcelo Brozović. Odłożona kartka za faul na Austinie.

59'

W drugiej połowie piłkarze dużo częściej strzelają. Przed momentem płaski i co ważne celny strzał oddany sprzed pola karnego Interu przez Tadicia. Samir Handanović był na posterunku.

56'

Błyskawiczna decyzja o strzale z 22 metrów. Podjął ją świeżo wprowadzony Charlie Austin, ale piłka przeleciała metr obok lewego słupka.

54'

Odgryzł się Inter. Eder krótko podał do Icardiego. Ten miał sporo swobody, ale uderzył nad poprzeczką. Bardzo dużo siły, mało zaś precyzji.

52'

Piłka w sieci po uderzeniu głową Rodrigueza, ale gol nie został uznany. Anglik oparł się o rywala i sędzia słusznie zareagował.

51'

Świetne podanie na wolne pole do Rodrigueza, ale strzał napastnika znakomicie zablokował Miranda.

48'
ZMIANA
47'

Po starciu z Mirandą ucierpiał Long. Mimo pomocy medycznej Irlandczyk wyraźnie utyka.

46'

Rozpoczęto II połowę.

43'

Kolejny raz spróbował Eder. Było 2 metry bliżej niż ostatnio, ale strzał zdecydowanie gorszej jakości i do tego również niecelny.

41'

Groźna próba Edera z 18 metrów! Płasko uderzona piłka przeleciała tuż obok lewego słupka.

38'

Przyjezdni blisko gola! Po centrze z prawej strony boiska, Shane Long przedłużył piłkę głową, a centymetrów zabrakło Rodriguezowi, by skutecznie wykończyć akcję.

36'

Mało ruchu w drużynie Interu. Pod bramką Forstera nie dzieje się w zasadzie nic.

33'

Lewym skrzydłem popędził Eder. Na wysokości pola karnego podniósł głowę i dogrywał do Icardiego. Ofiarna interwencja Yoshidy zażegnała niebezpieczeństwo.

30'

Zagotowało się przed bramką Interu. Z lewej flanki dogrywał McQueen, ale Handanović odbił piłkę. Zrobił to jednak tak, że ta trafiła w głowę zamykającego akcję Rodrigueza. Toczącą się do bramki futbolówkę, sprzed linii bramkowej wybił Yuto Nagatomo.

27'

Długa, prostopadła piłka do wybiegającego na czystą pozycję Longa. Szybszy jednak Samir Handanović.

23'

Słychać buczenie na San Siro. Kibice włoscy nie grzeszą cierpliwością, a Inter nie stwarza zagrożenia.

19'

Prosta strata Candrevy w środku pola. Bardzo długo piłkę holował Pierre-Emile Hoejbjerg. Pomocnik szukał luki do oddania strzału, ale finalnie nie znalazł jej.

17'

Za nami już przeszło kwadrans. Z boiska lepiej prezentują się goście z Southampton.

15'

No-look pass w kierunku Longa. Irlandczyk przyjął futbolówkę w polu karnym, ale błyskawicznie został osaczony przez kilku rywali i nic nie dało się z tego zrobić.

12'

Faul Medela 30 metrów przed bramką Interu. Na bezpośredni strzał zdecydował się Dusan Tadić, ale trafił w wysuniętą nogę Brozovicia.

9'

Kolejny raz dobrze piłkę rozprowadzili gracze z Anglii. Jay Rodriguez wbiegł w szesnastkę. Miał przed sobą zaledwie jednego obrońcę, ale dał sobie odebrać piłkę.

7'

Dobre otwierające podanie do Tadicia. Ten świetnie się zastawił i miał wolną przestrzeń na prawym skrzydle. Arbiter uznał jednak, że był faul na Murillo. Gracze gości prostestowali, ale na niewiele się to zdało.

4'

Nieporozumienie w szeregach obronnych gości. Lekkomyślne zagranie Martiny do własnego bramkarza przechwycił Mauro Icardi. Napastnik uderzył piętą niemal z zerowego kąta, ale piłkę na rzut rożny odbił bramkarz Świętych.

2'

Sporo chaosu przed polem karnym Interu. Piłka dość przypadkowo spadła za plecy obrońców i trafiła do Longa. Ten huknął nad bramką, ale i tak był na spalonym.

Na kogo stawiacie?
Inter
Southampton
remis
17:58

Spotkanie poprowadzi Gediminas Mazeika z Litwy.

17:58

Rozpoczynamy czwartkowy wieczór z Ligą Europy. Na Stadio Giuseppe Meazza San Siro w Mediolanie dojdzie do ciekawej konfrontacji. Miejcowy Inter powalczy z Southampton. Jak dotychczas lepiej wiedzie się Świętym, którzy z 4 punktami liderują grupie K. Inter zamyka tabelę z zerowym dorobkiem. Czy zmieni się to po dzisiejszym meczu? Zobaczymy.