90'

Żółtą kartkę otrzymał James Ward-Prowse.

1
86'

Zawodnicy Interu Mediolan mieli pretensje do polskiego arbitra za faul przy linii bocznej. Tymczasem znów rzut karny dla Southampton mógł podyktować Paweł Gil. Ponownie trzymany był van Dijk.

1
83'

Indywidualna akcja Redmonda została zakończona niecelnym strzałem, chociaż niewiele zabrakło piłkarzowi Świętych.

82'

Inter. Schodzi: Assane Gnoukouri. Wchodzi: Felipe Melo.

81'

Święci wysokim pressingiem starają się odebrać piłkę rywalom.

79'

Błąd Romeu, piłkę miał Icardi i huknął z 20 metrów, ale wprost w Forstera.

77'
76'

Redmond umiejętnie się zastawił i został sfaulowany.

74'

Inter. Schodzi: Gary Medel. Wchodzi: Eder Martins.

wchodzi Wchodzi
Eder Martins #23
schodzi Schodzi
72'

Inter nie jest w stanie podnieść się po dwóch ciosach.

69'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Yuto Nagatomo.

2:1 dla Southampton! Tadić dośrodkował z lewej flanki, piłka najpierw odbiła się od jednego z graczy Interu, a później od Nagatomo i wpadła do siatki gości.

67'

Święci nabrali wiatru w żagle i atakują bramkę Interu jeszcze mocniej.

64'

Gol! Strzelił Virgil van Dijk.

1:1! Najpierw w poprzeczkę trafił Romeu, ale z kilku metrów piłkę do siatki wepchnął van Dijk.

Southampton FC
64'

Samir Handanović świetnie sparował strzał głową Virgila van Dijka!

61'

Ciekawszy pojedynek w drugiej połowie.

56'

Telewizyjne powtórki pokazały, że to była "jedenastka" dla Southampton.

56'

Znów kibice mają pretensje do polskiego arbitra. Ich zdaniem faulowany był van Dijk, ale Gil nie wskazał na "wapno".

54'

Aż trzech zawodników zderzyło się w polu karnym Southampton. Na szczęście wszyscy się pozbierali.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Gary Medel.

50'

Kolejny strzał z dystansu i James Ward-Prowse zmusił do sporego wysiłku Handanovicia.

48'

Pierre-Emile Hoejbjerg oddał mocno niecelny strzał z 20 metrów.

46'

James Ward-Prowse oddał celny strzał z 20 metrów, jednak wprost w bramkarza.

46'

Początek drugiej połowy.

45+4'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Dusan Tadić! Niemal w środek z rzutu karnego strzelił Tadić i Handanović odbił piłkę.

45+3'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Candreva. Zamieszanie na boisku, Paweł Gil nie do końca kontroluje to, co się dzieje.

45+1'

Rzut karny dla Southampton! Perisić łokciem trafił w piłkę. Kontrowersyjna decyzja.

45'

Minuta doliczona.

41'

Niezbyt pewna interwencja Handanovicia, a dodatkowo Virgil van Dijk był trzymany w polu karnym przez rywala. Paweł Gil nie wskazał na "jedenastkę".

39'

W końcu akcja Southampton, ale strzał zostaje przyblokowany przez Medela. Korner dla Świętych.

36'

Jak odpowie Southampton? Święci póki co nie błyszczą, ich akcje są wolne i przewidywalne.

33'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. 1:0 dla Interu! Po zamieszaniu w polu karnym Southampton, Perisić dwa razy został zablokowany, ale w końcu Icardi z siedmiu metrów wpakował futbolówkę do siatki.

30'

Korner dla Świętych, ale dośrodkowanie przeleciało przez całe pole karne.

28'

Kontra Southampton i na lewym skrzydle był Rodriguez, ale nie poradził sobie z dwójką rywali.

26'

Paweł Gil nieco przeszkodził Rodriguezowi w oddaniu strzału. Stanął na linii jego biegu.

22'

Sam McQueen mocno dośrodkował w pole karne, ale piłkę złapał bramkarz.

19'

Paweł Gil uciął sobie pogawędkę z jednym z zawodników Interu, który zagrał piłkę ręką.

16'

Kolejna akcja Southampton. Święci cierpliwie budują swoją akcję.

14'

Redmond zszedł z piłką z lewej strony do środka i oddał strzał obok słupka Interu.

13'

Inter na razie bardzo rzadko gości w okolicach pola karnego rywali.

10'

Dobra próba Rodrigueza z linii pola karnego. Anglik uderzył technicznie, ale nad poprzeczką.

8'

Southampton dłużej utrzymuje się przy piłce.

5'

Samir Handanović na raty złapał piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

3'

Banega upadł w polu karnym Southampton i możliwe, że Paweł Gil powinien wskazać na "wapno".

1'

I już pierwsza okazja dla Southampton. Dośrodkował Tadić i Rodriguez z siedmiu metrów uderzył obok bramki.