Liga Europy: Grupa K
24 lis 2016 19:00
90+3'

Gol! Strzelił Ben Sahar. 3:2 dla Hapoelu! Inter odpada z rozgrywek w kompromitującym stylu. Ben Sahar miał mnóstwo miejsca i płaskim strzałem zdobył bramkę.

Hapoel Beer Szewa
90'

Trzy minuty doliczone.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Yuto Nagatomo.

Inter Mediolan
86'

Carrizo co chwilę musi interweniować, ale nie robi tego zbyt dobrze. Jest mocno niepewny.

85'

Celny, jednak za słaby strzał Buzgalo z rzutu wolnego z 25 metrów.

83'

Prostopadłe podanie w pole karne Interu, ale dobrze wyszedł Juan Pablo Carrizo.

81'

Hapoel. Schodzi: Ovidiu Hoban. Wchodzi: Mohammad Ghadir.

wchodzi Wchodzi
Mohammad Ghadir #14
schodzi Schodzi
80'

Korner dla Interu, ale nie ma strzału na bramkę miejscowych.

78'

Przy takim wyniku Inter nie ma już szans na awans do fazy pucharowej.

76'

W końcu Inter, ale fatalny strzał z 12 metrów oddał Icardi.

75'

Hapoel. Schodzi: Lucio Maranhao. Wchodzi: Ben Sahar.

74'

Inter zupełnie się pogubił, a jeszcze w pierwszej połowie Hapoel nie miał nic do powiedzenia.

71'

Gol! Strzelił Anthony Nwakaeme. 2:2! Nwakaeme nie zmylił bramkarza, a mimo to umieścił piłkę w siatce.

Anthony Nwakaeme #10
68'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Samir Handanović. Rzut karny dla Hapoelu! Handanović sfaulował Maora Buzaglo!

67'

Już od dobrych kilku minut akcja nie przeniosła się na połowę Hapoelu.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Anthony Nwakaeme.

62'

Inter. Schodzi: Felipe Melo. Wchodzi: Assane Gnoukouri.

62'

Klub z Izraela poczuł wiatr w żagle i mecz zupełnie się odwrócił.

60'

Inter. Schodzi: Eder. Wchodzi: Ivan Perisić.

58'

Gol! Strzelił Lucio Maranhao. Asystował mu Maharan Radi. Radi dośrodkował w pole karne, a Maranhao z pięciu metrów wpakował piłkę głową do siatki rywali.

Asysta:
Maharan Radi #13
57'

Hapoel miał rzut rożny, ale po dośrodkowaniu sędzia dostrzegł faul któregoś z zawodników gospodarzy.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Bitton.

Ben Bitton #2
54'

Nieco dłużej przy piłce od początku drugiej połowy utrzymują się gospodarze.

51'

Potężny strzał Icardiego z ostrego kąta i piłka trafiła w poprzeczkę.

50'

Bitton był na prawym skrzydle, ale dośrodkowanie zostało zablokowane i korner dla gospodarzy.

48'

Kolejny faul zawodnika Hapoelu, chociaż gospodarze twierdzą, że nic nie było. Często mają pretensje do arbitra, ale wydaje się, że Hiszpan dobrze prowadzi ten mecz.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Samir Handanović. Sędzia uznał, że gra na czas.

43'

Żółtą kartkę otrzymał Lucio Maranhao.

39'

Eder kuleje po jednym ze starć, ale raczej nie będzie konieczna zmiana.

38'

Podanie w kierunku Icardiego, ale tym razem defensorzy dobrze interweniowali.

35'

Gospodarze przegrywają walkę w środkowej strefie boiska, nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

32'

Mimo że Inter prowadzi 2:0, to obecnie w tabeli zajmuje trzecie miejsce. Do drugiego Southampton traci punkt.

29'

Piłkarze z Izraela nie potrafią sobie poradzić z Interem. Pełna dominacja mediolańczyków.

26'

Gol! Strzelił Marcelo Brozović. Asystował mu Eder. 2:0! Bardzo ładna akcja Interu, który kilkoma podaniami przedostał się pod pole karne Hapoelu. Brozović ściął do środka i oddał strzał z 16 metrów, a piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.

Asysta:
24'

Buzaglo upadł w polu karnym Interu, ale chciał wymusić rzut karny.

21'

Inter gra dzisiaj bardzo dojrzale, goście nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy rywali.

19'

Żółtą kartkę otrzymał Mihaly Korhut.

#0
17'

Hoban ruszył środkiem i skorzystał z tego, że miał nieco miejsca przed polem karnym. Uderzył jednak bardzo wysoko nad bramką.

14'

Kiepskie podanie do Bena Bittona i piłka w rękach bramkarza Interu.

12'

Gol! Strzelił Mauro Icardi. Asystował mu Eder. 1:0 dla Interu! Dośrodkowanie Edera z lewej strony i Icardi tylko dołożył nogę na piątym metrze.

Asysta:
11'

Anthony Nwakaeme zdecydował się na strzał z 18 metrów, ale został zablokowany.

9'

Nagatomo dośrodkował w pole karne, ale Icardi źle przyjął piłkę. Napastnik Interu miał pretensje, że otrzymał podanie nie w to miejsce, w które oczekiwał.

8'

Dłużej przy piłce utrzymują się goście w pierwszych fragmentach gry.

6'

Groźnie w polu karnym miejscowych po tym jak Banega dośrodkował futbolówkę z rzutu wolnego. Ostatecznie piłka przeleciała przez całe pole karne i nikt jej nie dotknął.

3'

Po dośrodkowaniu z prawej strony piłka odbiła się od zawodnika Interu i spadła na poprzeczkę. Handanović nawet nie interweniował.