Przyblokowany płaski strzał z dystansu Burnica i piłka minęła słupek.

Mecz się uspokoił, obu drużynom zaczyna brakować sił.

82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Miłosz Szczepański.

Miłosz Szczepański #20
77'

Niepojęte! Teraz po strzale z bliska Czarnowskiego niemieccy obrońcy zbili piłkę na słupek!

76'

Powinno być 1:2! Bansen instynktownie jednak obronił strzał głową Czarnowskiego.

74'

Borussia. Schodzi: Felix Passlack. Wchodzi: Etienne Amenydo.

wchodzi Wchodzi
Etienne Amenydo #14
schodzi Schodzi
Felix Passlack #6
72'

Legia jeszcze nie traci wiary, ale trudno powiedzieć, czy może odrobić straty. Dotąd była dramatycznie nieskuteczna.

1
68'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Adrian Małachowski.

0:2. Kopacz zaliczył wejście smoka, dał się wprawdzie wygonić pod końcową linię, ale Małachowski skiksował przy próbie wybicia piłki po jego dośrodkowaniu i strzelił bramkę samobójczą.

Adrian Małachowski #14
67'

Kopacz jest Polakiem, ale od początku kariery związał się z Borussią.

67'

Borussia. Schodzi: Patrik Fritsch. Wchodzi: David Kopacz.

David Kopacz #29
Patrik Fritsch #5
66'

Borussia wyszła z kontrą trzech na jednego, na szczęście Passlack uderzył na wiwat i nie trafił w bramkę.

64'

Teraz Legia prowadzi atak pozycyjny, który nie przekłada się jednak na sytuacje.

61'

Legia. Schodzi: Sandro Kulenović. Wchodzi: Patryk Czarnowski.

Patryk Czarnowski #21
60'

Teraz Radosław Majecki musiał już interweniować, ale przytomnie obronił uderzenie pod poprzeczkę Bruuna Larsena.

59'

Sprzed pola karnego pół metra nad poprzeczką strzelił Beste.

58'

Legia jest dziś przeraźliwie nieskuteczna! Michalak miał przed sobą tylko Bansena, zdecydował się go lobować, ale spudłował.

56'

Sandro Kulenović mógł mieć sytuację sam na sam z Bansenem, ale sędzia przerwał grę ze względu na spalonego.

53'

Borussia zaczęła drugą część lepiej. Nie stwarza wprawdzie groźnych sytuacji, ale dłużej utrzymuje się przy piłce.

1
50'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Legia. Schodzi: Sebastian Szymański. Wchodzi: Aleksander Waniek.

48'

Borussia w ataku pozycyjnym na połowie Legii.

46'

Początek drugiej połowy.

45+4'

Bardzo groźna kontra Borussii! Passlack zagrał w pole karne do Schwermanna, ten oddał techniczny strzał i trafił w poprzeczkę.

45+1'

Po rzucie rożnym niecelnie z trudnej pozycji główkował Pieper.

45'

Doliczone 4 minuty.

44'

Z rzutu wolnego z 30 metrów wysoko nad poprzeczką uderzył Passlack.

43'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Bondarenko.

Mateusz Bondarenko #2
42'

Borussia stara się grać spokojnie. Goście nabrali respektu dla Legii, bo prowadzenie utrzymują na razie tylko dzięki jej nieskuteczności.

39'

Jak to nie wpadło!? Szczepański otrzymał prostopadłe podanie na czystą pozycję, znalazł się w sytuacji sam na sam z Bansenem, ale uderzył obok słupka!

34'

Teraz Legia miała szczęście! Potężnie z 20 metrów uderzył Passlack i chybił minimalnie.

1
33'

Szkoda! Kapitalny soczysty strzał z 17 metrów oddał Sebastian Szymański i Borussię uratowała poprzeczka!

1
32'

Legia. Schodzi: Mateusz Żyro. Wchodzi: Bartłomiej Urbański.

Bartłomiej Urbański #16
Mateusz Żyro #5
30'

Żyro poza boiskiem, Legia kontynuuje grę w dziesiątkę.

1
28'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Żyro.

25'

Oglądamy szybki i otwarty mecz. Legia postawiła na atak, a Borussia szuka kolejnych szans w kontrach.

22'

Potężna bomba Hołowni z kilkunastu metrów, ale kapitalnie obronił to Bansen!

20'

Legia ma duże kłopoty z uporządkowaniem swojej gry w środku pola, Borussia bardzo rzadko dopuszcza do zagrożenia pod własną bramką.

18'

Borussia. Schodzi: Dario Scuderi. Wchodzi: Julian Schwermann.

Julian Schwermann #4
Dario Scuderi #11
1
15'

Koszmarna kontuzja Scuderiego! Zawodnik Borussii wślizgiem zatrzymał szarżującego w polu karnym Michalaka, ale interweniował tak niefortunnie, że złamał nogę.

1
12'

Fragment zdecydowanej przewagi ekipy z Dortmundu, teraz to Legia nie potrafi wyjść z własnej połowy.

10'

Gol! Strzelił Jonas Arweiler. Asystował mu Jacob Bruun Larsen.

0:1. Arweiler z zimną krwią wykorzystał sytuację sam na sam z Majeckim po podaniu Bruuna Larsena.

Jonas Arweiler #39
Borussia Dortmund juniorzy
Asysta:
Jacob Bruun Larsen #30
1
1
9'

Znów było groźnie, strzał Scuderiego z ostrego kąta został jednak przyblokowany i piłkę złapał Radosław Majecki.

6'

Scuderi efektownie złożył się do strzału z woleja z 17 metrów, na szczęście nie trafił w bramkę.

5'

Dobrze zaczęli legioniści, Borussia rzadko opuszcza własną połowę.

1
3'

Powinno być 1:0 dla Legii! Szymański odebrał piłkę Fritschowi, wpadł w pole karne, zagrywał do Kulenovicia, ale ten nie uderzył do pustej bramki, bo w ostatniej chwili błąd kolegi naprawił inny z defensorów Borussii.

15:25

Oba zespoły wyszły już na boisko.

15:25

Z każdej grupy awans uzyskają po dwie najlepsze drużyny.

15:25

W Lidze Młodzieżowej Legia mierzy się z tymi samymi klubami co zespół seniorski. Na początek juniorzy mistrza Polski zagrają więc z Borussią Dortmund, a mecz odbędzie się w Ząbkach.